Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maj i Czerwiec 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Maj i Czerwiec 2011

    coraz nas wiecej

    czarna witamy
    rwy kulszowej to nie miałam, ale kregosłup w ledzwiach to mnie nawalał, niestety nie znam sposobu na ulge, mnie pomagały kompiele oczywiscie w letniej wodzie, bo w goracej nam ciezarnym nie wolno

    werka dziex za pamiec,
    ja no na razie cisza, zobaczymy czy juz nie bedzie brudzen oby

    a reszta gdzie weekenduja sie i nas nie zabrały

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Maj i Czerwiec 2011

      Cześć Dziewczyny
      Fajnie, ze nas coraz więcej. Co do rwy to ja niestety tez nie pomogę
      Ja w środe ide na USG, ciesze się jak małe dziecko z cukierka, choc ja juz raz widziałam moją niunię w 8tc wtedy na USG była o kilka dni starsza niz wg okresu, zobaczymy czy nadal tak ładnie rośnie.
      Edzia oby tak dalej
      Miłego dnia Dziewczyny


      Skomentuj


        #33
        Odp: Maj i Czerwiec 2011

        edziulka i inne dziewczynki,3mam mocno za was kciuki i życzę spokojnych 9 miesięcy!

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          #34
          Odp: Maj i Czerwiec 2011

          scarlet 3maj 3maj i nie puszczaj
          dzieki za odwiedziny

          ania tobie to dobrze ja dopiero w poniedziałek
          to czekamy na foto

          a reszta jakie terminy na USG werka,, czarna

          Skomentuj


            #35
            Odp: Maj i Czerwiec 2011

            Nio ja mam USG juz w poniedzialek tj 22.11 juz niemoge sie doczekac szczegolnie ze jest to moje pierwsze USG...Nie mieszkam w Polsce i tu maja troche inne zwyczaje heh rwa na szczescie juz przeszla i dzis jest juz zupelnie ok. Edzia no raczej letnie kapiele nam ciezarnym prawie nc nie wolno hehe


            Skomentuj


              #36
              Odp: Maj i Czerwiec 2011

              ooo to tak jak ja tez mam 22listop no to sie sa,ma stresować nie bede chociaz
              ja juz 2 usg ale takie magiczne bo serduszko bedzie

              Skomentuj


                #37
                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                Witam Was dziewczęta
                Może się przedstawie, bo moje bytowanie na tym forum przypadało dawno, kiedy byłam w ciąży z pierwszym synkiem i chwilke po, czyli cały rok 2009.

                Mam na inię Natalia, mam 27 lat i 18 miesięcznego synka Jonatana
                Jestem obecnie w 7 tyg. ciąży (test, testy! robiłam w poniedziałek, do lekarza ide w pon. kolejny ) Choc totalnie nie spodziwałam sie ani nie planowalismy te ciąży to wiem na 99%, że jest fasolka, bo mam wszystkie klasyczne książkowe objawy Przy jonatanie rósł mi tylko brzuch i nie działo się nic, teraz nie funkcjonuję do popołudnia, nic nie jem, zmuszam się do picia, aaaaaaa tragedia i jestem zaskoczona bo tego nie znałam

                Mimo, że termin mam wg. moich obliczeń na połowę lipca to mam nadzieję, że mnie przygarniecie, bo jak na razie watku lipcowego'11 nie widzę...
                Jeszcze nie wstawiam suwaczka, żeby nie zapeszac

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Maj i Czerwiec 2011

                  Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                  Witam Was dziewczęta
                  Może się przedstawie, bo moje bytowanie na tym forum przypadało dawno, kiedy byłam w ciąży z pierwszym synkiem i chwilke po, czyli cały rok 2009.

                  Mam na inię Natalia, mam 27 lat i 18 miesięcznego synka Jonatana
                  Jestem obecnie w 7 tyg. ciąży (test, testy! robiłam w poniedziałek, do lekarza ide w pon. kolejny ) Choc totalnie nie spodziwałam sie ani nie planowalismy te ciąży to wiem na 99%, że jest fasolka, bo mam wszystkie klasyczne książkowe objawy Przy jonatanie rósł mi tylko brzuch i nie działo się nic, teraz nie funkcjonuję do popołudnia, nic nie jem, zmuszam się do picia, aaaaaaa tragedia i jestem zaskoczona bo tego nie znałam

                  Mimo, że termin mam wg. moich obliczeń na połowę lipca to mam nadzieję, że mnie przygarniecie, bo jak na razie watku lipcowego'11 nie widzę...
                  Jeszcze nie wstawiam suwaczka, żeby nie zapeszac
                  sikornik gratulacje , jesteś pierwsza z nas mam marcowo - kwietniowych 2009
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Maj i Czerwiec 2011

                    witaj sikornik rozgosc sie
                    zaskoczona powiadasz heheh takie to zycie lubi zaskakiwac
                    mys ie 2 lata staralismy a jak miałam isc na laparoskopie to tez mnie takie zaskoczenie spotkalo i do tej pory nie dowierzam

                    no to czekamy teraz kolejno na fotki i relacje z wizyty mamki meldowac sie!

                    ania no bo juz sie biore za obgryzanie paznokci u nóg ;p
                    werka Ty chyba jutro ...

                    my z czarna i princessa w poniedziałek, ale bedziecie mialy rewolucje na forum jak zaczniemy pisac hahahahha
                    Last edited by edzia7891; 17-11-2010, 21:47.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Maj i Czerwiec 2011

                      Cześć Dziewczyny, witam nową Mamuśkę
                      Po USG wszystko ok, ale Pani Dr mnie zdenerwowała, badanie trwało chyba z 1.5 min, rach ciach i koniec, nawet zdjęcia nie zaproponowała, jak na koniec zawołałam to wydrukowała mi ostatnie ujęcie-mało widoczne dziecię.
                      A tak wogóle , to dzidzia strasznie sie wierciła, kopała nózkami, machała rączkami, Dr była zdziwiona że to 13 tydzień bo dzidzia duuuuża, ale nie pytałam ile cm, myślałam żę wpisze w karte po USG a nie wpisała nic, tylko że wszystko prawidłowo.
                      Myslałam że teraz to już przez brzuch mi zrobi, ale nie znowu robiła dopochwowe, to juz chyba ostatnie takie.
                      Zdjęcie Wam wkleje później


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Maj i Czerwiec 2011

                        aeczko zmien lekarza puki pora
                        ja tez zmieniłam bo moje 1 usg tak wygladało hmm a raczej przejechał głowica góra dół i tyle, a sama wizyta trawałąm moze z 7min wiec go zmieniłam
                        Ale oczywiscie decyzja nalezy do Ciebie

                        werka czekamy na Twoja relacje

                        pozdrowionka

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Maj i Czerwiec 2011

                          Cześć
                          Edzia, to nie była moja Pani Dr, ona tylko w zastępstwie robiłam mi USG, ale mój Dr też nie jest bez zarzutów, a u nas ciężko znaleść dobrego. I tak nie chodze w swoim mieście tylko jeżdżę gdzie indziej, u nas w tej dziedzinie brak b. dobrych. A OTO MOJA DZIDZIA:


                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Maj i Czerwiec 2011

                            I mój brzuch wczoraj rano i po obiedzie


                            Pokażcie swoje


                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Maj i Czerwiec 2011

                              Cześć dziewczyny
                              Wczoraj byłam na Usg z narzeczonym , który jak zobaczył naszego szkraba ,który wywijał fikołki to się popłakał Ja też byłam przeszczęśliwa To jest tak wspaniałe uczucie ,że nie da się opisać [/

                              Moja dzidzia ma 8,5cm i jest tak ruchliwa jak mała rybka,a jak zobaczyłam to małe serduszko to myślałam ,że oszaleje ze szczęścia Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko:*
                              Last edited by Werka19; 22-11-2010, 13:28.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                                ania super fasolina!!! no a brzusio coraz piękniejszy
                                ja to jeszcze w polu za wami daleko jestem hahhaha

                                werka błagam cie bo ja sie zaraz poryczę, tak o tym cudnie piszesz ze az sie łezka kreci
                                a gdzie fotki

                                wasze bobaski już takie duże, az wam zazdroszczę...
                                no ale na pocieszenie wszytko przede mna

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X