Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    styczniówki i lutówki 2011

    witam wszystkie mamuski jesli macie termin na styczen to odzywajcie sie, rowniez piszcie o swoich obawach bo to jest naturalne w naszym stanieniestety nie wszedzie mozna pisac o tym no ale coz moze tutaj bedzie inaczejpozdrawiam i zapraszam do rozmowy




  •    
       

    #2
    Odp: styczen2011

    cześć
    Widze że jesteś sama, podobny wątek jest na : przyszłe mamy, i tam są miesiące, na razie do grudnia 2010 ale chyba też pojawiła się mama ze styczniem tak jak ty . Bo ty jesteś na : w oczekiwaniu na dziecko- klub mam z brzuszkami a ten wątek: przyszłe mamy jest prawie na samym dole, także dołącz do nich
    Last edited by Kornelek01; 08-05-2010, 12:58.


    Skomentuj


      #3
      Odp: styczen2011

      i ja sie dopisuje....

      tp na 2 stycznia 2011 roki...
      JESTEM MAMĄ

      Skomentuj


        #4
        Odp: styczen2011

        WitamJa również się dopisujeMam nadzieję że na dłużej z wami zostanęPozdrawiam.
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          #5
          Odp: styczen2011

          Co tu taka cisza??Tylko trzy jesteśmy na styczeń??Molalala napisz coś więcej o sobie.My z Ninkapa to już się znamyJak kochane się czujecie??Mnie męczy okropna zgaga i zaczynam mieć mdłości ale wieczorami.Tak samo miałam przy synku.Do tego ciągle jestem głodna ale jak zrobię gryz to mi rośnie w gębie i już mi się odechciewa.W pierwszej ciąży przytylam 6 kg.Ciekawe jak będzie teraz.
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            #6
            Odp: styczen2011

            ewcia 6 kg!? to niezła laska z ciebie była

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              #7
              Odp: styczen2011

              witam was dziewczyny moze tutaj cos sie ruszy, ewka ja w pierwszej ciazy przytylam ponad 28kg i niestety wszystko mi nie ubylo wiec teraz strasznie musze sie pilnosc po mnie az tego tak widac nie bylo bo jestem w miare wysoka mam 173 ale waga caly czas mi o tym przypomina jak na razie to waga stoi w miesjcu albo troszke mniej pokazuje ale to dlatego ze nie mam apetytu chce mi sie wymiotowac i strasznie jest mi niedobrze i te cholerne mdlosci z synkiem tak nie mialam wiec ludze sie ze moze tym razem coreczka bedzie, bardzo chcialbym miec tweraz coreczke do parki ewka ktory to juz tydz u ciebie??wedlug moich obliczen powinnam urodzic okolo10 stycznia ale pewnie urodze po terminie tak jak synka on sie urodzil 10 dni i naprawde mialam xciezki porod bo on wazyl 4450 i do tego zc raczka przy glowce wychodzil takze ciezko mi go bylo wypchnac ale sie udaloto teraz czekamy na reszte dziewczyn no nie ewka??




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: styczen2011

                No to faktycznie jesteś wysokaJa po ok 36 godzinach boli miałam robiona cesarkę ponieważ zanikało tentno Igorowi.Dlatego lekarz powiedział mi że najprawdopodobniej kolejna też będzie cesarka.Ja jak narazie to mam tylko zgagę i lekkie mdłości.Ja też mam nadzieję że będę miała druga córeczkę ale jak będzie chłopak to też nie będę płakać.Byleby zdrowe
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: styczen2011

                  ZapomniałamJa zaczęłam właśnie 6 tydz.A mojego pierworodnego urodziłam 10 dni przed terminemTak z zaskoczeniaPamiętam jak już miałam bóle i powiedziałam mężowi że idę umyć głowę bo moge już przed porodem nie zdążyćA moj m mnie wyśmiał bo przecież ile jeszcze do terminuNo i następnego dnia urodziłam.
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: styczen2011

                    czesc a wiesz co niepowiedziane ze jak pierwsza byla cesarka to druga tez musi byc moja znajoma pierwsza miala cesarke a drugie dziecko normalnie bez zadnych problemow urodzila ja sie meczylam 3 dni z bolami w koncu na 3 dzien w noocy przyjeli mnie na oddzial ale ja dostalam 2 znieczulenia bo bym inaczej nie wyrobila az polozne byly zdziwione ze takie ciezkie skurcze mam po tych znieczuleniach troszkec spalam ale jak ja na poczatku wymiotowalam szok nie nadazaly wymieniac mi pojemniczkow i defakto byla cala w zygowinkach po wielkich trudach na swiat przyszedl moj skarbulek




                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: styczen2011

                      Cześć dziewczynki wprawdzie mam termin na 21 grudzień ale to nigdy nic nie wiadomo? mogę do was się przyłączyć bo na grudniówkach 2010 nic się nie dzieje ,dziewczyny chyba zrezygnowały ja dziś byłam w laboratorium bo kolejna wizytę mam w czwartek.
                      A tu czuję się rażniej bo są moje staraczki kochane!!
                      Last edited by bajtel; 25-05-2010, 17:00.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: styczen2011

                        witam pewnie ze mozesz do nas dolaczyc, moze cos na styczniowkach saie ruszy...czekam na dalsze wiesci od ciebi4e i innych




                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: styczen2011

                          hejka

                          ooo jak ans duzo juz...

                          witam serdecznie i gratuluje....

                          ja dzis bylam w rpacy zmeczona cos jestem.....ale za to wyszla wczesniej z pracy....

                          jestem z krakowa mam meza od 1.406.2008roku
                          JESTEM MAMĄ

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: styczen2011

                            Gosiak fajnie że jesteśTrzymam kciuki za badanka no i oczywiście czekam na wynikiMolalala ja też jestem ostatnio strasznie zmęczona.Rano nie moge się dobudzić.No ale to są uroki pierwszych 3 miesięcyPóźniej będzie lepiej
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: styczen2011

                              to znowu ja a mnie zmeczenie nie lapie tak jak przy pierwszej ciazy byc moze dlatego ze synek nie daje mi pospac ale wieczorkiem tez klade sie pozno spac w porownaniu z poprzednia ciaza moze i dlatego ze w pierwszej ciazy pracowalam a teraz siedze z dzieckiem w domku, mnie tylko mecza mdlosci i brak apetytu a to nawet zadowolona jestem uwiezcie w pierwszej ciazy slodycze pochlanialam kilogramami to teraz zero mam nadzieje ze tak zostanie bo jak wczesniej pislaam musze kontrolowac wage...prawie caly dzionek minal teraz czeka mnie kolacyjka maluszka i kapiel a na dobranoc butla potem ogladamy na wspolnej i m jak milosc i ja wychodze z pokoju a synek sam usypia sie teraz mam dobrze bo wczesniej zasypial mi na kolanach musialam jego bujac i bujac a teraz hop do lozeczka i lulu




                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X