Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    u nas Marcel Kacperek już jest


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Tak mysle teraz bo zbliza sie ostatnie USG i plec Dzidziusia bedzie napewno 100procentowa i tak sie zastanawiam co jak w 20tyg. sie pomylili? I zamiast dziewczynki bedzie chlopiec? hehe Jak narazie bedzie Laura,zdania nie zmienie juz z Kochaniem swoim, ale jak bedzie chlopiec to.. hmm.. mi sie podoba Kryspin albo poprostu Krystian.

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        #18
        Zanim dowiedziałam się o płci dziecka wybranie imienia dla dziewczynki nie było dla mnie trudnością,wiele z nich przypadło mi do gustu,najbardziej Martynka i Nikola,przyszły tatuś upierał się nad Zuzią Teraz,kiedy okazało się,że to chłopiec nie mam bladego pojęcia jakie imię wybrać,najprawdopodobniej będzie to Filip,Eryk albo Nikoś...

        Skomentuj


          #19
          Ja do końca ciązy niewiedziałam czy będzie Kacperek czy Amelia
          Jest Amelka gdyz to inne imiona niz wszystki(na osiedlu same Julki)
          A Kacperek miał być ze wzgledu na trzech króli , no ale moze w nastepnej ciazy
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #20
            A my mamy kilka opcji 3 miesiąc dopiero to zdążymy Jeśli chłopiec to Adaś lub Franek a jeśli dziewczynka to Zosia albo Natalia albo Dorotka... Dylemacik Ale mi się wydaje że kiedy JE zobaczę będę wiedzieć
            Zosia ur.07-07-2010
            wtorek 14:55




            http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

            Skomentuj


              #21
              Wczoraj byłam na USG i wyszła mi dziewczynka. Cieszę się, bo od dawna mamy z mężem wybrane już imie - Michalina.
              Z chłopcem byłby problem. Mamy aniołka Krzysia. Teraz miałby na imie Nikodem, ale mąż ma opory. Bardziej woli Macieja, Rafała... No ale kobiecie w ciąży się ulega
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                #22
                Napisane przez rorsi Pokaż wiadomość
                Zanim dowiedziałam się o płci dziecka wybranie imienia dla dziewczynki nie było dla mnie trudnością,wiele z nich przypadło mi do gustu,najbardziej Martynka i Nikola,przyszły tatuś upierał się nad ZuziąTeraz,kiedy okazało się,że to chłopiec nie mam bladego pojęcia jakie imię wybrać,najprawdopodobniej będzie to Filip,Eryk albo Nikoś...
                mam podobnie! mogę urodzić 10 dziewczynek, bo tyle imion mi sie podoba (a najbardziej Maja), a tu na usg mały pochwalił sie "sprzętem" i mam problem. Nie podobają mi się imiona dla chłopców... i chyba zostawie decyzję mężowi Od taka spychologia! A wogóle to myślę, że jak się urodzi, to będziemy wiedzieć kto to może sam powie
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  My czekamy na chlopczyka, i zadne z nas nie ma pomyslu...Podczas poprzedniej ciazy od razu wiedzialam ze bedzie to dziewczynka i od razu wiedzialam ze bedzie miala na imie Julia. A teraz nic... Na szczescie do maja jeszcze nam troche czasu zostalo. Chyba, ze moze cos podpowiecie.

                  Skomentuj


                    #24


                    witam mamuski ja jeszcze nie znam plci dziecka
                    ale mam wybrane kilka imion...Szymon lub Mateusz...a dla dziewczynki Zuzia albo Amelka)
                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj


                      #25
                      Jeszcze procz imion ktore podalam nizej podobaja mi sie jeszcze (od kilku dni ) Dorian i Gabriel
                      hmm takze wiecej imion meskich mi sie podoba.. nie wiem czy to dobrze, bo jak narazie ma to byc dziewczynka.. jutro ostatnie USG i 100% pewnosc plci bedzie

                      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        100% to bedzie w dniu porodu Pewnei nie jedna z nas zna przypadki kiedy to przez cala ciaze miala urodzic sie np dziewczynka a tu nagle dorodny chlopak pojawia sie na swiecie

                        Skomentuj


                          #27
                          A pomyslalas jak bys zdrabniala imie Dorian ?
                          Gabrys mi sie podoba

                          Skomentuj


                            #28
                            Goplana w sumie masz racje przy porodzie sie okaze

                            Chyba nie zostaje mi nic innego jak zdrobnienie Dorianek, po swojemu napewno bym mowila Duduś hehe jakos tak mi sie wymyslilo przed chwila.

                            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                            Skomentuj


                              #29
                              Dziewczyny tylko pamietajcie, czesciej mówcie po imieniu, a nie jakims przezwiskiem zdrobnieniami. moja kolezanka do swojej 19mies córki mowi Kluska,klusik a po imieniu nie słyszałam , tragedia!!
                              na szczescie maz mowi po imieniu i dziadek

                              Skomentuj


                                #30
                                Ja ostatnie USG mialam w 20 tygodniu ciazy i juz wiecej nie bede miala (tak maja w Anglii). Wtedy wyszlo ze na 80% bedzie dziewczynka. W sumie jeszcze przed USG mielismy jedno imie dla dziewczynki- Małgosia i tak juz zostalo! Dla chlopca nie moglismy sie zdecydowac ale jakby jednak chlopak byl to bedzie Michał



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X