Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Utrwal piękne chwile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Utrwal piękne chwile

    Moje wesele było jak z bajki, chciałabym wrócić do tego pięknego dnia! Wspomnienia wspaniałe jednak, piszę z przestrogą dla par planujących ten niesamowity dzień, ponieważ wzieliśmy taniego kamerzystę, który w nieudolny sposób uwiecznił te chwile. Teraz płyta zalega na półce - bo wstyd. Więc błagam nie żałujcie kasy na film z wesela.
    Gdybym mogła cofnąc czas zatrudniła bym fachowców...np. RECTIME PICTURES. Zauroczyły mnie ich filmy, szczególnie ten z dziećmi na ich stonie...polecam.
    14 sierpnia mamy rocznicę ślubu i postanowiliśmy nagrać sobie pożądną pamiątkę!!! Jak myślicie czy po 7 latach , warto tak zaszaleć?
  •    
       

    #2
    Odp: Utrwal piękne chwile

    witam serdecznie
    jeżeli ta płyta jest tak bardzo nie ciekawa
    to może dało by radę ją przerobić
    już kilku osobą tak zrobiłem potrzebuję tylko
    kopię tej płyty oraz drugą płytkę z jak największą ilością zdjęć z
    tego wesela oraz utwory muzyczne które mam dołączyć do filmów
    i zdjęć proszę zobaczyć na You Tube co mogę zrobić oto link
    http://www.youtube.com/results?search_query=anmad1&aq=f
    jeżeli propozycja wyda się interesująca to proszę o kontakt
    anmad1@wp.pl uzgodnimy szczegóły
    polecam także obejrzenie filmików które umieściłem w serwisie
    telepolki.pl
    pozdrawiam serdecznie

    Skomentuj


      #3
      Odp: Utrwal piękne chwile

      Nasz kamerzysta spisał się na medal! Film z ceremonii w Kościele jak i na sali jest super. Jedynym minusem na moim weselu było to, że goście prawie się nie bawili przez co film na płycie jest troszkę nie ciekawy ale to były naprawdę piękne chwile.....

      Skomentuj


        #4
        Odp: Utrwal piękne chwile

        my raz w roku ogladamy nasz film z wesela strasznie sie przy tym smiejemy

        Skomentuj


          #5
          Odp: Utrwal piękne chwile

          A ja nie miałam kamerzysty na weselu. Za to u koleżanki był super kamerzysta i szczerze mówiąc trochę żałuję, że sama też go nie zatrudniłąm, bo miałabym fantastyczny film. Choć nie ukrywam, że zdjęcia też są piękne

          Skomentuj


            #6
            Odp: Utrwal piękne chwile

            Napisane przez makalica87 Pokaż wiadomość
            A ja nie miałam kamerzysty na weselu. Za to u koleżanki był taki super kamerzysta i szczerze mówiąc trochę żałuję, że sama też go nie zatrudniłam, bo miałabym fantastyczny film. Choć nie ukrywam, że zdjęcia też są piękne
            Cóż, mądry Polak po szkodzie...

            Skomentuj


              #7
              Odp: Utrwal piękne chwile

              Wielka szkoda że nie miałaś kamerzysty wiesz dałoby to możliwość zrobienia bardzo fajnej pamiątki na długie długie lata :/ U koleżanki była firma z dornem i zrobili świetne video
              Filmowanie wesel z lotu ptaka wielkopolska

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Utrwal piękne chwile

                film z wesela to wspaniała pamiątka a ujęcia z drona są niesamowite skorzystałam z usług www.dronsfera.pl to fachowcy w tym temacie nagrany materiał jest najwyższej jakości

                Skomentuj

                       
                Working...
                X