Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie na ferie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Gdzie na ferie

    My znaleźliśmy hotel w górach w zakopanem i chyba spędzimy tam ferie z dzieciakami. w tym roku w styczniu maluchy były na feriach u dziadków ale obiecaliśmy im, że kolejne spędzą w górach i zamierzamy dotrzymać słowa. Sama z chęcią pojeżdżę na nartach i desce.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

      My w tym roku siedzieliśmy w domu. Były wyjścia na sanki, lepienie bałwana itd Ogólnie było fajnie ale chciałabym żeby dzieciaki w końcu gdzieś pojechały i planuje nam ferie 2017. Znalazłam hotel tuż obok stoku i tak się zastanawiam nad rezerwacją. Niby do ferii jeszcze czas ale ja lubię miec wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Gdzie na ferie

        Myślę, że jeśli tylko jest możliwość, warto uczyć dzieciaki jazdy na nartach już od najmłodszych lat. Z mężem też lubimy narty, ale na zimowym wyjeździe przede wszystkim szukam wypoczynku, relaksu i regeneracji. Lubimy jeździć całą rodziną do Rytra. Lubię to miejsce ze względu na dobre warunki narciarskie, ale też za bogatą ofertę turystyczną. Szczególnie upodobaliśmy sobie trzygwiazdkowy hotel ze SPA blisko stoku - Perłę Południa. Uwielbiam zażywać relaksacyjnego masażu albo zabiegów SPA po narciarskich szaleństwach Na stronie internetowej hotelu - http://perlapoludnia.pl można odbyć wirtualny spacer po obiekcie. Obejrzeć pokoje, basen, recepcję. Moim zdaniem bardzo ciekawa opcja, zanim ktoś zdecyduje się na rezerwację

        Skomentuj


          #64
          Odp: Gdzie na ferie

          Zależy jak chcecie spędzić czas w ferie. Ja polecam Osadę Śnieżka- jest pięknie i świetne warunki choć żeby pozjeżdżać na nartach trzeba podjechać samochodem. Dużo atrakcji dla dzieci

          Skomentuj


            #65
            Odp: Gdzie na ferie

            My uwielbiamy wolny czas spedzac w gorach, jezeli mamy troche wiecej wolnego, czy czasem wystarczy dlugi weekend i jest to idealny czas na wspolny wyjazd. Najczesciej jezdzimy w Bieszczady, nie mamy tam daleko takze droga nie zajmuje nam calego dnia.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Gdzie na ferie

              byliśmy z rodzinką w krynicy zdrój rok temu, również polecam chociaż my w tym roku wybieramy się na słowację, tam również jest pięknie. i te jeziora termalne...

              Skomentuj


                #67
                Odp: Gdzie na ferie

                Nam podobało się w Zieleńcu, my akurat mamy dość blisko (120 km). Jak synek był mały to raczej tylko sanki i robienie babek ze śniegu. Teraz narty.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

                  My prawdopodobnie pojedziemy na jakiś tydzień do Krynicy.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

                    My pewnie pojedzemy w góry i będziemy też siedzieć w domu. Chciałabym też na weekend gdzieś wybrać się tylko z mężem. Trafiłam ostatnio na hotel symfonia w wieluniu i z chęcią się tam zatrzymam. Oferta hotelu jest bardzo ciekawa,

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

                      My byliśmy w Zieleńcu. Bardzo dobre trasy zjazdowe i od nas nie daleko, więc to duzy plus. W tym roku raczej nie pojedziemy, bo drugi synek za mały.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Gdzie na ferie

                        Też polecam narty. Dzieciaki to uwielbiają
                        Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda - nie.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Gdzie na ferie

                          Chcemy zimą dzieciaki zabrać w góry i szukamy czegoś odpowiedniego, z górkami saneczkowymi. Zastanawialiśmy sie nad Kamieńcem. Mamy tam stosunkowo blisko i myślę ze jak na pierwszy zimowy wyjazd to dobry wybór

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

                            A ja lubię dobrze wypocząć w tym okresie, dlatego też staramy się znaleźć jak najlepsze okazje w jak najlepszych miejscach. W tym roku wpadł nam w oko kasprowy hotel w zakopanem i tam planujemy się udać. Na pewno będzie to świetnie spędzony czas, bo bywałem już w ich hotelach i było naprawdę dobrze. Każdy znajdzie tam coś dla siebie

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

                              Zakopane zimą jest na pewno piękne i jest tam co robić. Mi sie marzy zimą wyjechać w góry do jakiegoś pensjonatu gdzie będzie salon z kominkiem i tam człowiek w górskiej ciszy z pysznym grzańcem będzie mógł się zrelaksować i odpocząć

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

                                Moje dziecko jest jeszcze za małe, żeby je gdziekolwiek samo wysyłać, więc na razie jeździmy razem. Na ferie pewnie gdzieś za granicę, może Austria. Jeśli też jedziecie gdzieś za granicę, to koniecznie pamiętajcie o ubezpieczeniu, bo chyba sporo osób go nie wykupuje... Tu można sobie porównać oferty różnych firm https://bm.pl/#!/ubezpieczenia .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X