Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Starania o dziecko
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Starania o dziecko Staracie się zajść w ciążę? A może dopadają was jakieś wątpliwości? Pytajcie!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-11-2008, 21:48
elaislawek elaislawek jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
elaislawek.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał sayapoamore Zobacz post
JA niestety dzisiaj dostałam okres, także niestety pewnie znowu w ciąży nie jestem;(((Boże jakie to wszystko już jest męczące.. te wszystkie testy i ten niepokój.. ciągle myślę, że może zaszłam i robie testy.. znów wychodzi negatywnie, znów 1 kreska.. ja już mam tego dosyć..

Nic.. pozostaje mi tylko czekac do 13 listopada na USG zobaczymy co mi powie Ginekolożka..może coś nie tak się dzieje z moim organizmem?(
może winna jest ta cała nadżerka? bo wczoraj u mnie p. Gin. zauważyła.. ale jakoś specjalnie nic mi na ten temat nie mówiła.. tyle co sama wyczytałam w Internecie.. tylko czy to prawda co ludzie piszą, że czasem nadżerka jest powodem nie zajścia w ciążę?

Wie ktoś może coś na ten temat..? Bo ja już głupieję..
Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe Panie, które już zafasolkowały!

Iza
sayapoamoreja chodzilam do 8ginekologów przez 7 m-cy i zaden mi nie pomogl,wkoncu mama polecila mi swojego dal mi jakies proszki
(bylo ich az 2)po 2 m-cach zaszlam w ciaze,powiedzial ze moje jajeczkowanie jest rozlegulowanegdy poszlam do niego na pierwsza wizyte tez stwierdzil u mnie nadrzerke ale powiedzial ze ja usunie dopiero jak urodze swoje dzieci(mam narazie synka,ale niedlugo bedziemy planowac drugiego bobaska)i powiedzial mi ze nadrzerka (u mnie byla mala)nieprzeszkadza w zajsciu w ciaze.
pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich co staraja sie o dzidziusia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-11-2008, 11:45
Ania2310 Ania2310 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Ania2310.polki.pl

Domyślnie

Witam wszystkie staraczki Jestem nowa na forum staram sie juz 7 m-cy jakoś beż pozytywnych efektów zmęczona rozczarowaniami postanowiłam dołączyć do Was na pewno razem będzie raźniej przecież nikt tak nie zrozumie kobiety jak druga kobieta )
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-11-2008, 13:03
motulek's Avatar
motulek motulek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
motulek.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał sonia Zobacz post
Ooo! Witaj! Miło mi, że wreszcie nie jestem sama. Ja mam kłopoty z zajściem w ciążę. Staramy się już kilka miesięcy...
kilka miesięcy to jeszcze nie problem...my juz od stycznia sie staramy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-11-2008, 13:05
motulek's Avatar
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
motulek.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał mami Zobacz post
Witajcie Kobietki, ja staram się już pół roku o dzidziusia. Ostatnio nawet myślałam, że jestem w ciąży ale zrobiła test...nie tym razem. Ale wszystko przed nami prawda?
Pozdrawiam serdecznie
my tez już się testowalismy.ale niestety ta nieubłagana 2-ga kreska sie pojawić nie chciała
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-11-2008, 13:07
motulek's Avatar
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
motulek.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał elkoral Zobacz post
Hej!
My się staraliśmy prawie rok. Miałam kurację i kiedy już się wściekłam i odstawiłam wszystko zaszłam w ciążę.
A CO TO ZA KURACJA BYłA?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-11-2008, 09:52
kalka23's Avatar
kalka23 kalka23 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kalka23.polki.pl

Miasto: Kielce
Zdjęcia: 20
Domyślnie

Czy to nowy sposób nabijania postów?
Stary 17-11-2008, 12:23
MASSSHEDNM's Avatar
MASSSHEDNM MASSSHEDNM jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
MASSSHEDNM.polki.pl

Miasto: RZESZóW
Zdjęcia: 7
Wyślij wiadomość przez ICQ do MASSSHEDNM
Domyślnie

Cytat:
Napisał elaislawek Zobacz post
sayapoamoreja chodzilam do 8ginekologów przez 7 m-cy i zaden mi nie pomogl,wkoncu mama polecila mi swojego dal mi jakies proszki
(bylo ich az 2)po 2 m-cach zaszlam w ciaze,powiedzial ze moje jajeczkowanie jest rozlegulowanegdy poszlam do niego na pierwsza wizyte tez stwierdzil u mnie nadrzerke ale powiedzial ze ja usunie dopiero jak urodze swoje dzieci(mam narazie synka,ale niedlugo bedziemy planowac drugiego bobaska)i powiedzial mi ze nadrzerka (u mnie byla mala)nieprzeszkadza w zajsciu w ciaze.
pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich co staraja sie o dzidziusia.
Dzięki elaislawek Tobie też życzę powodzenia w staraniach o drugiego bobaska!
Ja od dzisiaj już biorę duphaston - przepisany przez ginekolożkę w celu poprawienia regularności moich miesiączek.. i ewentualnego poczęcia

więc trzymajcie kciuki dziewczyny!! bo już mnie to wszystko męczy prawie 2 lata starań!

Kubuś 21-02-2007 r
Karinka 01-11-2009 r

www.marekwolan.com - ZAPRASZAM ;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2008, 08:08
Kasiulek78 Kasiulek78 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Kasiulek78.polki.pl

Domyślnie

Ja z mężem staram sie od kilku miesiecy, folik biore od marca i nic cisza. Wiem że kilka miesiace to krotko ale... pojawia sie pytanie dlaczego jeszcze nie jestem w ciąży - moja kolezanka zaszla od razu nawet sie nie starala- to byla wpadka ech co za niesprawiedliwosc... pozdrawiam kobitki
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2008, 10:47
motulek's Avatar
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
motulek.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał kalka23 Zobacz post
Czy to nowy sposób nabijania postów?
to pytanko to do mnie?))nie nabijam psotów tylko po prostu dopiero dołączyłam i chciałam się odniesc do kilku wypowiedzi na razteraz już wiem że w 1 pocie mogłam zacytowac kilka-obiecuję poprawe
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2008, 05:12
wiklina wiklina jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wiklina.polki.pl

Domyślnie kalendarz biologiczny a ciąża

Cześć jestem pierwszy raz u Was.Cieszę się że można pogadać.Agacia gratulacje.My mamyjuż 18 letnią córkę a ja od roku marzę o maleństwie. Nic nam nie wychodzi nawet test robiłam .Jesteśmy cierpliwi a kalendarz biologiczny bije. Smutek i rozpacz mnie ogarnia, co robić?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania