Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Starania o dziecko
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Starania o dziecko Staracie się zajść w ciążę? A może dopadają was jakieś wątpliwości? Pytajcie!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-11-2008, 09:37
myszkamoja myszkamoja jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
myszkamoja.polki.pl

Domyślnie

Ja po ciężkich czasach oczekiwań wreszcie zaznałam szczęścia. Jestem w ciąży zawdzięczam to Personie, która pokazywałam mi, kiedy mam płodne dni. Wcześniej obliczałam sobie sama - na oko a właściwie kochaliśmy się często, ale pewnie nie trafialiśmy na dni najbardziej płodne. Teraz widzę , że wszystko jest możliwe
Pozdrawiam Was
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2008, 09:38
MASSSHEDNM's Avatar
MASSSHEDNM MASSSHEDNM jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
MASSSHEDNM.polki.pl

Miasto: RZESZóW
Zdjęcia: 7
Wyślij wiadomość przez ICQ do MASSSHEDNM
Domyślnie Witamy Cię również Gosiu;)

Cytat:
Napisał malgoska112 Zobacz post
przez przypadek znalazłam to forum I postanowiłam sie zalogowac .Mam 27 lat i moim mezem staramy sie o dziecko juz jakis czas!Nie wiem dokładnie ile bo czesto trace nadzieje ze cos sie wydarzy.pare dni temu znowu straciłam nadzieje bo moja najlepsza przyjaciółka powiedziała ze jest w ciazy(drugiej).Bradzo sie lubimyi zawsze dopingujemy ale teraz nie potrafie sie cieszyc jej szczeciem.Nie umiem jej powiedziec ze trzymam kciuki i nie potrafie zadzwonic !Co robic pomóżcie!!!!!
Napisałabym Ci najchętniej to samo co napisałam Paulinie..

Rozumiem co czujesz bo ja również mam koleżanke, bardzo bliską.. która od miesiąca jest w ciąży i też trudno mi było cieszyć się jej szczęściem.. jakaś dziwna zazdrość wkradła się nasze relacje.. lecz rozum i rozsądek podpowiedział mi, że i ja kiedyś doczekam się swojego 2 szkraba..
dlatego są dni, że się załamuję.. stwierdzam, że to wszystko nie ma już sensu..
a są dni takie jak ten ostatni poniedziałek gdzie w końcu po 2 latach postanowiłam pojść do Ginekologa i zapytać w czym problem..
Teraz czekam na USG 13 listopada i może będę wiedzieć coś więcej..

U mnie problem leży wg. P. Ginekolożki w nieregularnych miesiączkach i kwestia prawdpodobnie wyregulowania jej..

dlatego proponuję większości Pań nie próbować wciąż i denerwować się, że znów nic.. tylko postawić wszystko na jedną kartę i znaleźć odpowiedniego i kompetentnego Ginekologa w swoim mieście..
Fajnie było by jeszcze gdyby była to osoba która wytłumaczy i odpowie na każde Twoje pytanie..

Pozdrawiam Cię i głowa do góry
Iza

Kubuś 21-02-2007 r
Karinka 01-11-2009 r

www.marekwolan.com - ZAPRASZAM ;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2008, 11:42
Mysiak Mysiak jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Mysiak.polki.pl

Domyślnie

Dołączam się i ja....

starania od jakiś 10 miesięcy....w zeszłym roku odstawiłam pigułki i 3 miesiące było "niestarania" się..a teraz.....no cóż....starania trwają...nie ma lekko...i faktycznie może to być męczące....
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2008, 12:19
MASSSHEDNM's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
MASSSHEDNM.polki.pl

Domyślnie NIE martw się;)

Cytat:
Napisał Mysiak Zobacz post
Dołączam się i ja....

starania od jakiś 10 miesięcy....w zeszłym roku odstawiłam pigułki i 3 miesiące było "niestarania" się..a teraz.....no cóż....starania trwają...nie ma lekko...i faktycznie może to być męczące....
to forum jest po to abyśmy się wszystkie wspierały i cieszyły z nowych fasolek
Pozdrawiam

Kubuś 21-02-2007 r
Karinka 01-11-2009 r

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2008, 19:49
nowalijka4 nowalijka4 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
nowalijka4.polki.pl

Domyślnie

tyłozgięcia nie można się nabawić, tak po prostu jesteś zbudowana , najwyraźniej nikt wcześniej Ci o tym nie wspomniał (tu w domysle lekarze).Najlepsze pozycje to kiedy partner jest za tobą, i szczerze to okazują się być również najprzyjemniejsze polecam i zycze udanej zabawy!

aaaaaaaaa i do wszystkich , które są dopiero na początku starań, są dwie zasady 1- odstawić wszelką antykoncepcje i 2 - mieć koncepcje, czyli odrazu zacząć zarzywać kwas foliowy.

Ostatnio edytowane przez nowalijka : 06-11-2008 o 19:54.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2008, 20:50
malgoska112 malgoska112 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
malgoska112.polki.pl

Domyślnie

Dzieki IZA za dobre słowa i chyba zadzwonie do niej jutro(mojej przyjaciółki) i sie spotkamy na pogaduchy.Dzis dowiedziałam sie o kolejnej koleżance w ciązy. Jakaś "epidemia" wokół mnie!!!!!!!!!!!!!!! :-0)))
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2008, 09:07
MASSSHEDNM's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
MASSSHEDNM.polki.pl

Domyślnie

Hej Gosiu No widzisz to tylko patrzeć jak MY będziemy w ciązy.

Kwestia czasu a i MY bedziemy szczęśliwe

Pozdrawiam Was Wszystkich!)))

Kubuś 21-02-2007 r
Karinka 01-11-2009 r

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2008, 09:10
MASSSHEDNM's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
MASSSHEDNM.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał nowalijka Zobacz post
tyłozgięcia nie można się nabawić, tak po prostu jesteś zbudowana , najwyraźniej nikt wcześniej Ci o tym nie wspomniał (tu w domysle lekarze).Najlepsze pozycje to kiedy partner jest za tobą, i szczerze to okazują się być również najprzyjemniejsze polecam i zycze udanej zabawy!

aaaaaaaaa i do wszystkich , które są dopiero na początku starań, są dwie zasady 1- odstawić wszelką antykoncepcje i 2 - mieć koncepcje, czyli odrazu zacząć zarzywać kwas foliowy.
moja droga nowalijko zgadzam się z Tobą w 100% nie tylko odnośnie kwasu foliowego, który zażywam już 2 tydzień ale odnośnie nawet samej pozycji.. ponieważ jest dla mnie moją ulubioną pozycją uwielbiammm ją!

Kubuś 21-02-2007 r
Karinka 01-11-2009 r

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2008, 18:51
malgoska112 malgoska112 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
malgoska112.polki.pl

Domyślnie Pytanie o kwas foliowy

To ze my kobiety powinnysmy zazywac kwas foliowy to jest wiadome i oczywiste!!!! a co z facetami ?????? Ja swojemu powiedziałam ze musi bo to dobrze tak samo z witamina "C" (pali papierosy i go chyba nieoducze)!!czy rzeczywiscie facetom to cos daje???
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2008, 21:50
kalolinka kalolinka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kalolinka.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał sonia Zobacz post
Ooo! Witaj! Miło mi, że wreszcie nie jestem sama. Ja mam kłopoty z zajściem w ciążę. Staramy się już kilka miesięcy...
witam ja również mam ten problem i jestem tym podłamana
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania