Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie nad polskie morze z 10 mieś.dzieckiem???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gdzie nad polskie morze z 10 mieś.dzieckiem???

    Proszę o polecenie miejscowości i kwatery jeśli macie jakąś sprawdzoną.
    Gdzie najlepiej, w małej miejscowości ? Niestety nie mam rozeznania, tylko raz byłam nad polskim morzem
    Aniela: 17.09.2008
    Nasze największe szczęście!!!!
  •    
       

    #2
    Byliśmy z mają miesiąc temu w Krynicy Morskiej, tylko był taki upał, że dziecko zmęczone, my tak samo, ale ogólnie to fajnie było. Nie polecę Ci żadnej kwatery, bo nad morze mamy nie całe 200 km, i po całym dniu wróciliśmy do domku. Ale dwa lata temu byłam w Łebie, ale to jeszcze dziecka nie było Pięknie tam jest. Ale w tej Krynicy to co kawałek pokoje do wynajęcia
    PAULINA 07.07.2008




    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

    Skomentuj


      #3
      My bylismy w Stegnie pod koniec czerwca malyma 1.5 bylo duzo dzieciakow wiec mojemu brzdacowi sie podobalo.My chcac niechcac bylismy w osrodku wojskowym niewiele tam maja atrakcji dla dzieci ale w okolicy jest fajne miejsce dla dzieciakow








      Skomentuj


        #4
        Przed dwoma tygodniami wróciłam z Pobierowa. Super miejscowość dla rodzin z dziećmi, także małymi! Plusy: nieduża miejscowość, ale - jest w niej ośrodek zdrowia, apteki, poczta itp. (czasami niestety przydają się), brak dużych ośrodków wczasowych, kolonii itp, gł. pensjonaty i kwatery prywatne, wille. różne zejścia do morza - także dla osób z wózeczkami, a nawet dla niepełnosprawnych.

        Mieszkaliśmy w "Willi Klimat", którą polecam z pełnym przekonaniem. Czysto, funkcjonalnie, miło. Jest cudny, czyściutki basen kryty - korzystały z niego wszystkie mamy z pociechami - najmłodsze miało chyba ze 3 m...

        Ceny moim zdaniem rozsądne - popatrz na stronkę, willa ma ją!

        POLECAM!!!!

        Skomentuj


          #5
          Na wakacje z dzieckiem polecam wam KARWIĘ bo wszędzie blisko,na plaże max 200m bo to miejscowość dla ludzi z dziećmi.Mnie sie podoba i jezdze tam co roku

          Skomentuj


            #6
            Odp: Gdzie nad polskie morze z 10 mieś.dzieckiem???

            Ja z moim maluszkiem byłam w Kołobrzegu. Sporo osób polecało to miasto i sprawdziło się bardzo dobrze. Odpoczęliśmy sobie i wróciliśmy zadowoleni. Zatrzymaliśmy się w bardzo ładnym apartamencie, warunki bardzo dobrze dostosowane dla dzieci. Obsługa w razie jakiejkolwiek potrzeby pomagała. Bardzo ciekawe oferty takich apartamentów znajdziecie na: http://www.apartamenty-w-kolobrzegu.pl/

            Skomentuj


              #7
              Odp: Gdzie nad polskie morze z 10 mieś.dzieckiem???

              http://www.ruszajwpolske.pl/kwatery/...175,index.html
              tu bylismy cała 5-tką było super Pani Krysia właścicielka domków superaśna, 500m do morza za domkiem jest furtka i przez sosnowy lasek idzie się do plazy po drodze grzyby i borówki polecam


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Gdzie nad polskie morze z 10 mieś.dzieckiem???

                władysławowo

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Gdzie nad polskie morze z 10 mieś.dzieckiem???

                  my pojechaliśmy do ustki, tam był super hotelik z placem zabaw i ze specjalną salą dla dzieci w której mogliśmy je podglądać

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Gdzie nad polskie morze z 10 mieś.dzieckiem???

                    Poszukaj w okolicach Kołobrzegu, niestety nie mogę podać konkretnego adresu, ale będzie tam sporo miejsc, gdzie będzie warto zostać.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Gdzie nad polskie morze z 10 mieś.dzieckiem???

                      Polecam Kąty Rybackie - dość mało uczęszczane w stosunku do miejscowości takich jak Krynica Morska czy też Władysławowo

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X