Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tatuaż

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Tatuaż

    Ja chcę miec tatuaż, ale nadal nie jestem zdecydowana co do wzoru więc czekam

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Tatuaż

      Hmmm... stwierdzenie "mam ochote na tatuaż" trochę mnie przeraziło. Tatuaż nie jest rzeczą, którą powinniśmy nabyć na podstawie chwilowej ochoty, mówisz ze myślisz o tym od jakiegoś czasu - zastanów sie czy jestem aby na 100% przekonana bo odwrotu nie będzie potem. Radzę zastanowić się nad jakimś małym wzroem na początek

      Skomentuj


        #33
        Odp: Tatuaż

        Niestety ale taka panuje moda i tatuaż jest na topie,to też w jakiś sposób sztuczne upiększanie swojego ciała,tylko nie wszyscy pamiętają o tym,że zostaje on na całe życie.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Tatuaż

          Dla mnie tatuaże są ok, podobają mi się ale sama bym sobie nie zrobiła. Po prostu nie lubię nic na swoim ciele
          Usługi transportowe, przeprowadzki, transport materiałów http://www.ecco-trans.pl/

          Skomentuj


            #35
            Odp: Tatuaż

            Napisane przez kubasbarb Pokaż wiadomość
            Co sądzicie o tatuażach. Mam ochotę zrobic sobie tatuaż. Zastanawiam się nad tym o jakieś czasu, ale nie byłam zaszczepiona na żółtaczkę i lęk przed zarażeniem skutecznie mnie powstrzymywał. Teraz jestem juz zaszczepiona i zastanawiam się tylko nad wzorem i miejscem gdzie go zrobić
            Ja mam ich sporo. Tatuaże oczywiście traktuje to jako sztukę. Z tego co widzę wielu ludzi, zwłaszcza młodych, na razie nie myśli o tym, by tatuaż coś znaczył. Liczy się głównie by był. Ostatni mój tatuaż zrobiłam sobie na początku tego roku i polecam http://www.azazel.pl/milanowek/ Według mnie jest to jedno z najlepszych miejsc w warszawie. A szczególnie jeżeli miałby to być Twój pierwszy tatuaż.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Tatuaż

              ja ciągle się cykam przed zrobieniem tatuażu ale nie rezygnuję z tego. Może na 60-tkę sobie zrobię :P

              Skomentuj


                #37
                Odp: Tatuaż

                ja zdecydowałam się na permamenty makijaż na lini oka i jestem zachwycona

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Tatuaż

                  tatuaze są super, ale pod warunkiem ze wykonane w profesjonalnym studiu ktory ma certyfikaty kursy sterylnosc i doswiadczenie.. sama mam kilka dziarek i jestem z nich dumna moj kumpel np chcial przyoszczedzic i w efekcie mial koszmarny wrecz groteskowy obrazek smoka oczywiscie najpierw szok potem niedowierzanie a potem pogodzenie sie z tematem i wizyta w klinice w warszawie na laserowe usuwanie http://klinikamiracki.pl/zabieg/disc...pikosekundowe/ jest po kilku sesjach i juz coraz blizej konca nastepnym razem 5 razy pomysli zanim pojdzie do niesprawdzonego miejsca

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Tatuaż

                    Ja mam tylko jeden tatuaż i chcę się go jak najszybciej pozbyć, bo jest moją zmorą od dobrych kilku lat. Aktualnie szukam kliniki, w której mogłabym poddać się zabiegowi i wstępnie zastanawiam się nad tą oferta http://www.klinikadobosz.pl/usuwanie...zy,105,pl.html . Zerkniecie i podzielicie się opinią?

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Tatuaż

                      Od zawsze marzyłam o tatuażu, boje się bardzo ale jeżeli nigdy nie zrobię to z pewnością będę załować za parę lat Pochwalcie się zdjęciami swoich tatuaży

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Tatuaż

                        Napisane przez vicky0019 Pokaż wiadomość
                        Mi nie podobają się tatuaże u kobiet, nawet takie delikatne - moim zdaniem to oszpeca kobietę. Natomiast u mężczyzn lubię tatuaże. Fajne są np. te http://dziarownia.pl/tatuaze/dla-mezczyzn
                        Witam.
                        Sklep Studio tatuażu.
                        Oferujemy duży wybór wzorów tatuaży.
                        Różne style.Czarno-białe i kolorowe.Tatuaże dla kobiet i mężczyzn.
                        Tatuowanie to trudna decyzja.
                        Trudno znaleźć dobry wzór.
                        Ale trudniej jest znaleźć mistrza, który to zrobi.
                        W naszym sklepie znajdziesz różnorodne wzory tatuaży.
                        Zlóżesz zamówienie na indywidualny projekt.
                        Zróbimy ci tatuaż lub polecam mistrzów.
                        Nasz sklep studio jest zawsze otwarty dla Ciebie.
                        Znajdziesz rozwiązania wszystkich swoich pytań i pragnień.
                        http://www.studia-tatuazu.com:)

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Tatuaż

                          Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                          ja bym se nie zrobiła ale u kogoś mi się bardzo podobają. Lubie patrzeć, tylko bez przegięć. Ale ta laska z hot kichen miała ekstra - choć mase to jakoś fajnie to wyglądąło.
                          Sklep Studio tatuażu.
                          Oferujemy duży wybór wzorów tatuaży.
                          Różne style.Czarno-białe i kolorowe.Tatuaże dla kobiet i mężczyzn.
                          Tatuowanie to trudna decyzja.
                          Trudno znaleźć dobry wzór.
                          Ale trudniej jest znaleźć mistrza, który to zrobi.
                          W naszym sklepie znajdziesz różnorodne wzory tatuaży.
                          Zlóżesz zamówienie na indywidualny projekt.
                          Zrobimy ci tatuaż lub polecam mistrzów.
                          Nasz sklep studio jest zawsze otwarty dla Ciebie.
                          Znajdziesz rozwiązania wszystkich swoich pytań i pragnień.
                          www.studia-tatuazu.com

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X