Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krztuszenie się przy piersi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Krztuszenie się przy piersi

    Szukam pomocy, gdzie tylko mogę. Mój synek skończył 3 miesiące. Od urodzenia krztusi się w trakcie ssania piersi. Mam bardzo dużo pokarmu i szybko wypływa. Odciągam troszkę przed karmieniem, a w nocy jak mały przesypia ok 4-5godz muszę odciągać nawet i 60-80ml, żeby w ogóle móc go przystawić. Karmię w przeróżnych pozycjach, nawet "pod górkę" i nic nie pomaga. Jest zdrowy, bo "zaliczył wszystkim lekarzy od pediatry, po neurologa, laryngologa itp..(bo przeszedł posocznicę). Martwię się, żeby się nie zniechęcił któregoś dnia, albo nie zrobił sobię tym sposobem czegoś złego. Może ktoś zna jeszce jakiś sposób, na ten mój problem ??
    mama Kamilka
  •    
       

    #2
    Odp: Krztuszenie się przy piersi

    Witam,ja radziłam sobie w ten sposób,że kładłam się w pozycji na plecach-większa poduszka pod głowę i układałam córcię brzuszkiem do mojego brzucha i wówczas pokarm nie wpadał jej bezpośrednio do gardełka i przestawała się krztusić.Po jakimś czasie to wszystko minęło i nauczyła się ładnie łykać.Pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Odp: Krztuszenie się przy piersi

      My właśnie od jakiegoś czasu próbujemy się tak karmić i jest lepiej, choć czasem i tak się krztusi łakomczuszek
      mama Kamilka

      Skomentuj


        #4
        Odp: Krztuszenie się przy piersi

        Napisane przez lusia69 Pokaż wiadomość
        Witam,ja radziłam sobie w ten sposób,że kładłam się w pozycji na plecach-większa poduszka pod głowę i układałam córcię brzuszkiem do mojego brzucha i wówczas pokarm nie wpadał jej bezpośrednio do gardełka i przestawała się krztusić.Po jakimś czasie to wszystko minęło i nauczyła się ładnie łykać.Pozdrawiam
        To jest bardzo dobra pozycja Dziecko musi się przyzwyczaić do niej, ale rzeczywiście mniej się krztusi. Poza tym łakomczuszki jedzą szybko i źle łykają... Moze lepiej jest karmić trochę częściej, aby nie dziecko nie jadło tak łapczywie...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Krztuszenie się przy piersi

          Moja koleżanka miała tak samo i jej lekarz kazał przed karmieniem ściągać trochę mleka aby dziecko nie łykało od razu tak dużej ilości.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X