Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uwielbiasz perfumy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Uwielbiasz perfumy?

    Cześć dziewczyny. Jeśli lubicie perfumy i macie chwilkę, gdy maluch np. śpi lub grzecznie się bawi, zapoznajcie się z ofertą pracy dla międzynarodowej firmy FM. Ja również jestem mamą 7 miesiecznej Julki i w wolnym czasie dorabiam do domowego budżetu. Zyski sa całkiem fajne, zwłaszcza jeśli ma sie pomysł i liczne grono znajomych lub rodzinkę
    Zapraszam do współpracy, lub jeśli chcecie kupic tylko perfumki za niską cenę (przedziały cenowe ok. 16-90zł), proszę o kontakt, podeślę katalogi. Perfumy sa inspirowane zapachami światowych marek typu Chanel, Dior, CK, Lancome, E. Arden i inne. Proszę o kontakt na xxx, prześle szczegóły współpracy lub tylko katalogi z listą zapachów.
    Pozdrawiam
    Attached Files
    Last edited by disne; 26-08-2020, 19:32. Powód: własny email
  •    
       

    #2
    Odp: Uwielbiasz perfumy?

    Polecam produkty FM (polska firma działająca na rynku światowym) oraz zapraszam chętnych do współpracy!!!! Możesz zarabiać podczas używania pefum, malowania się, sprzątania a nawet rozmów telefonicznych bez konieczności biegania z katalogami i sprzedawania produktów!!!
    Zrób coś tylko i wyłącznie dla siebie i rodziny, kupuj taniej rewelacyjne produkty!!!Więcej na priv...Opowiem Ci o moich sukcesach
    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




    Skomentuj


      #3
      Odp: Uwielbiasz perfumy?

      Uwielbiam perfumy ale nie mam swoich ulubionych. W mojej szufladzie można znaleźć 20 różnych zapachów, których używam w zależności od okazji i samopoczucia

      Skomentuj


        #4
        Odp: Uwielbiasz perfumy?

        teresa 20 perfum- ojej, a perfumy też chyba z czasem trochę zmieniają swój zapach...
        A co do perfum FM- dla mnie one jakoś wszytskie pachną tak samo - mają jedną wyczuwalną wyraznie baze.
        A jak już w jakiś się zakocham to szukam na necie do zakupu testerów (takich dużych) sa zawsze tańsze a to samo co w sklepach

        Skomentuj


          #5
          Odp: Uwielbiasz perfumy?

          Jeszcze kosmetyków z FM nie kupowałam Ale zamówiłam płyn do szyb i sprawdził się świetnie Ale kosmetyków jeszcze nie próbowałam tym bardziej perfum bo jeszcze mam 3 nieskończone

          Skomentuj


            #6
            Odp: Uwielbiasz perfumy?

            Dla mnie to żadna rewelacja, a cenowo też ne powalają . Mim zdaniem już lepiej takie drogeryjne tańsze lepiej się sprawdzają. Był okrem że co druga moja znajoma była konultanką tego FM a teraz to może jedna przy tym została.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Uwielbiasz perfumy?

              Ja mam swoje ukochane <3

              CHANEL - CHANCE
              xxx

              ISSEY MIYAKE
              xxx

              MARC JACOBS - DAISY
              xxx
              Last edited by disne; 26-08-2020, 19:32. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Uwielbiasz perfumy?

                Uwielbiam perfumy ale tylko oryginalne Tańsze podróbki niestety ale szybko wietrzeją i śmierdzą alkoholem zamiast pachnieć

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Uwielbiasz perfumy?

                  Skoro lubicie perfumy, zobaczcie sobie koniecznie na artykuł xxx Ja dzięki niemu znalazłam eleganckie i niedrogie perfumy dla siebie
                  Last edited by disne; 26-08-2020, 19:32. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Uwielbiasz perfumy?

                    No pewnie, że tak! Ja myślę, ze każdy z nas lubi otaczać się na co dzień pięknymi zapachami Osobiście nie mam w sumie jednego ulubionego zapachu, lubię kilka Np te Lady Gaga perfumy są kapitalne xxx . Tu dostępne zarówno w formie poręcznych perfumetek jak i pełnowymiarowych opakowań. szybka wysyłka, rozsądna cena, sympatyczna obsługa. jest tez spory wybór zapachów męskich.
                    Last edited by disne; 26-08-2020, 19:32. Powód: link

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X