Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    ja tylko czekam na cobotę bo ma być chłodno, chociaż pogoda na necie dziennie sie zmienia na niekożystnie dla mnie. eh jak ja nie lubie takich upałów. Dla mnie lato to 26-27-28 stopni i wystarczy. eh umieram :P
    Karina


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Hej

      My po weselu i poprawinach. Było naprawdę fajnie, Lilka była z nami cały czas. W sobotę pojechaliśmy po 1 do domu, po ocepinach a wczoraj jeszcze na poprawinach byliśmy. Dobrze że dziś wolne, bo jakoś nie mrawo się czuję
      Były również siostrzenice mojego męża więc dziecka prawie wogole nie miałam
      Pare fotek dołączam. fotka rodzinna, z siostrzenicą męża i jak Lilka hula z Julką.
      Attached Files



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        I jeszcze kilka
        Attached Files



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Co taka cisza tu?

          U nas znów zaczęła się pogoda robić. Ja będę miała trochę sprzątania dziś, sałatka do zrobienia ciasta pokończyć. Mój em dziś 30stkę kończy Śmieję się dziś cały dzień z niego, nie wiem dlaczego. Może dlatego, że mi jeszcze trochę do niej brakuje?



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            czesc dziewczyny

            Ulcia super zdjatka
            u nas pogoda taka sobie to znaczy slonca malo i wiatry do tego od czasu do czasu popada...czuc nadchodzaca jesien do tego juz ciemniej robi sie szybciej....
            my musimy teraz w weekend zrobic mundurkowe zakupy starszakowi do szkoly bo on takjakby zaczyna zerowke...
            4 wrzesnia idze juz do szkoly wiec bede miala spokoj od 8.50-15.00 bo tak codziennie dzieci chodza do szkoly wiec tylko jeden na glowie
            nic mi sie nie chce...robie cwiczenia Insanity ale juz mnie one wykanczaja bo ten 2 miesiac trwa zdecydowanie za dlugo mimimum 1h lub wiecej wiec teraz ten ostatni tydzien robie cwiczenia z pierwszego miesiaca i juz mam kolejne cwiczenia ktore zaczynam od poniedzialku tego samego instruktora tylko ze krotsze bo 25 minut ale efekt taki sam jak po Insanity wole ciezesz ale krotsze bo te dlugie mnie zniechecaja i brak mi wtedy motywacji a do zgubienia mam jakies 6kg wiec jest jeszcze o co walczyc choc duzo schudla bo okolo 15kg...
            juz za 2 tyg mam wizyte w szpitalu z maluszkiem odnosnie tej niskoroslosci....i tak wiem co powiedza tylko niepotrzebnie bede sie denerwowala jade z nastawieniem ze nic nie zrobia bo to sa czuby tutaj...
            musze zrobic ubraniowe porzadki bo moj starszak to szybko rosnie ze pewnie polowa jego rzeczy w szufladach jest zamala na niego za to u maluszka tylko poukladach i posegregowac na jesienno-zimowe....
            co u was laseczki?
            Ulcia?
            Karin, Monia jak dzidziulek?
            dwie Agi?
            Anetka?
            Ania?




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hej
              moja Marysia też idzie do zerówki.zamówiłam książki i czekamy kiedy będą. moja idzie na 5 godz. od 11 do 16. teraz ciągle się bije z Ignasiem, nie wiem co to będzie ja urodzę. teraz dokucza mi ból nogi. jakby rwa kulszowa. chodzić nie mogę. jedynie przed blok z dziećmi. boja się dalej bo jak mi wybiegnie na ulicę to nie zdążę go złapać, a zresztą ból uniemożliwia mi poruszanie.dobrze że przedszkole pod nosem mamy. denerwują mnie komentarze ludzi że mam taki duży brzuch,że chyba z bliźniakami chodzę albo że już do porodu. czuję się wielka i nieatrakcyjna. najchętniej to bym z domu nie wychodziła.




              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Monia ciąża to powód do dumy Nie przejmuj się ludźmi, zazdroszczą Ci szczęścia. Oj do terminu już coraz bliżej... Nam tak schodzi, żeby się zdecydować na drugą dzidzię. Choć Lilka ostatnio robiła herbatkę i ułożyła cztery krzesełka przy stoliku. Zapytałam dla kogo one, a ona : to dla mamusi, to dla tutusia, to dla Lili, to dla mojego braciszka" Wogóle jak widzi reklamy albo w gazetach małe dzieci to pyta się czy to jej brat. W następnym tygodniu kończy mi się umowa więc zwolnić mnie nie zwolnią, bo mam z trzymiesięcznym wypowiedzeniem na umowie ale zobaczymy na ile mi dadzą. Powinna być na stałe, bo w urzędach trzecia umowa jest wiążąca na stałe. wtedy tez okaże się co z naszym "planowaniem"

                Monia, mój mąż to wogóle tęskni za angielską pogodą... On lubi jak raczej jest chłodniej niż za ciepło. Ja na odwrót. Ale przeciwieństwa się przecież przyciągają.
                Oj trzymam w kciuki żeby te matołki - lekarze u was wkoncu coś zadziałali, bo biedna w niepewności żyjesz.



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej hej
                  ulcia super zdjecia
                  U nas standardowe pytanie to
                  Mamo a dlaczego jestem sama?Jest mi smutno ze nie mam braciszka albo siostrzyczki i nie mam sie z kim bawic..


                  Ninka wow czapki z glow
                  ja schudlam ok 8kg z dieta 3d chilli.pl i cwiczac z Chodakowska

                  Co jeszcze u nas zdecydowalismy sie na drugie...

                  Monia ludziskami sie nie przejmuj ,zazdroszcza i tyle ...
                  Zobaczysz ze szybko wrocisz do formy ,wiec sie nie przejmuj...


                  Dziewczyny czy ktoras z Was tez tak miala ...
                  Od powrotu z Polski mala budzi sie w nocy pomiedzy 2a 3 i nie moze spac niby zasypia ale bardzo plytko ,czasem placze chce zeby ja przytulac czasem wola o mleko(choc juz nie dostaje w nocy)...
                  Wczoraj zauwazylam ze wychodzi jej ostatni zabek gorna 5 wiec to moze przez zabek nie wiem.
                  Nawet lozko jej przestawilam tam gdzie kiedys miala ale i tak sie budzi ...



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Wy tu gadu gadu o chudnięciu a ja bym bardzo chciała przytyć... Choć nie powiem, w ostatnim miesiącu przytyłam ponad 2kg a jem tak samo. Więc nie wiem od czego ale najważniejsze że mam

                    Wiecie co, wczoraj miałam wolne i chciałam chałupkę troche odchamić. Pranie, ścieranie kurzy - ogólnie posprzątać. A moje dziecię się zbuntowało i chciało na siebie zwrócić uwagę i potrafiła w ciągu godziny 3 razy zesikać się w majtki. Nawet nie wołała i jeszcze radochę miała. Od ponad 2 miesięcy nie używamy pieluszek, tylko do spania (choć i tak wstaje i woła w nocy) a wczoraj myślałam że padnę. Ale to dlatego, że ona chciała bajkę ze mną oglądać a ja myłam naczynia i wytłumaczyłam jej że zarz przyjdę. No to poszła do kąta i się zesikała... Popołudnie całe się przebawiłyśmy i za każdym razem wołała. Także ma dziewczyna patent...

                    Ania ząbki swoją drogą, Lilka tez teraz męczy te piątki (dwie jej idą już prawie rok) i jak ma bardziej nabrzmiałe dziąsła to bardzo źle sypia - podobnie jak twoja Ala. A drugie to, że po powrocie z PL znów się przystosowuje do nowego miejsca jakim jest dom. My tak mieli z Lilką jak się przeprowadzaliśmy, kilka nocek to trwało. A w Polsce na początku też nie miała takiego spania? Mam nadzieje, że szybko przejdzie

                    A gdzie reszta??? Halo!!!



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hej hej
                      Ulcia juz jest coraz lepiej ze spaniem
                      Co do buntowania Lilci znajoma ma synka i gdy cos idzie nie po jego mysli to zaraz leje w gatki
                      my w czwartek bylysmy na farmie z tego naszego centrum dla dzieci
                      organizowali wycieczke i pojechalysmy ,no i mloda sie troche podziebila...
                      ja z wtorku na srode pol nocy spedzilam w toalecie i glowa tak strasznie mnie bolala jak na migrene,nie wiem czy cos mi zaszkodzilo czy to.... kawy tez juz nie pije bo mi nie spakuje,jakos nie czuje potrzeby a zawsze pilam 2 kubki dziennie zwyklej lub z ekspresu.Ciagle mi goraco i jakby na wymioty mi sie zbiera
                      Z Ala jak jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy tez wymiotowalam tyle ze jak zjadlam chleb razowy...no nie wiem czas pookaze
                      A co u reszty?



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Ania to też zrob A kiedy masz mieć @?

                        A mnie wczoraj mdliło masakrycznie, głowa też bolała i kłuje mnie w prawym boku od wczoraj. Em w strachu tyle że ja na tabletkach jestem i tydzień po okresie.

                        Lilka od wczoraj sika w majtki, dziś ma pamka. Zrobiło się duuuużo chłodniej u nas (jest 15st) i chyba od tego? Woła ale jak już jej się sika.

                        A reszta gdzie się podziewa?



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          @ mam dostac 6 wiec jeszcze troche a test zrobilam wczoraj i wyszlo ze nie jestem ale wydaje mi sie ze to za wczesnie zeby pokazalo ze jestem.
                          Wiec teraz czekam spokojnie do @ a potem zobaczymy
                          Last edited by aniazio; 27-08-2013, 16:40.



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            hellooo czy ktos tu wogole zaglada??



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Ja jestem

                              Nie wiem gdzie reszta Pewnie od września się odezwą, dzieciaki do szkoły, przedszkoli pójdą.
                              Ja mam od poniedziałku tydzień wolnego. Będę chodziła z młodą do żłobka, żeby się zaadaptowała. A na samą myśl brzuch mnie boli.
                              Wczoraj byliśmy na zakupach, Lila odkupiona w ciuchy Wypatrzyła sobie śliczne butki na zimę od Lasockiego i musiała je przymierzyć. Najgorsze było to, że nie chciała ich potem ściągnąć... Krzyk na cały sklep. Doszłam do wniosku, że je kupię ale Pani w sklepie nie miała czym zmierzyć wkładki wew a chciałam trochę większe żeby na zimę były. I skończyło się na przekupstwie lodami

                              Ania no więc trzymam kciuki aby się Wam udało Ale najlepiej nie myśl o tym, idźcie na żywioł! Obojętnie kiedy, gdzie i jak My tak wkońcu z Lilą zrobili i jest Lila.



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                hej
                                Marysia też do przedszkola obkupiona prawie. jeszcze kilka rzeczy zostało mi kupić.
                                zaczynam też już torbe powoli do szpitala pakować. ubranka dla Hani też piorę. najgorsze to te prasowanie. czynność, której nie znoszę.
                                w nocy czesto się budze. tak mnie wszystko boli,że na bok nie mogę się przekręcić.słyszę i czuję jak mi kość o kośc ociera.ból niesamowity. w srodę idę do lekarza i zobaczymy co powie.
                                powiem wam że boję się coraz bardziej porodu i tego co będzie po nim. z mężem ciągle się kłócę, bo nigdy go nie ma w domu prawie,ciągle gdzieś wychodzi i pomóc za bardzo też nie chce. mam nadzieję że moje dziecko nie będzie przez to nerwowe.




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X