Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Wszystkiego dobrego z okazji urodzin dla Anetki



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Wszytkiego najlepszego Anetko!

      tak ulcia właśnie taka,tylko te kółka wydają się małe na zdjęciu. regulacja na pasku.rozkłada się na płasko, mój Ignaś jeżdzi w niej odkąd skończył pół roku.żadnych uszkodzeń po tym czasie jeszcze nie ma.
      ja teraz kupiłam tako jumper 3w1.




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Mychy kochane moje dziękuję za pamięć Całusku dla każdej z osobna!
        Wybaczcie, że nie odpisuję, ale ja jeszcze próbuję się ogarnąć Do tego dwójka ancymonów w domu, ledwo nadążam

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Ja mam wózek z bertoni. Jestem zadowolona. Duży koszyk, regulowany podnóżek, lekki. Mółby być ciut wyższy bo ja wysoka ale nie tak źle.

          Anetka wszystkiego najlepszego

          u nas sie właśnie burza zaczyna...
          Karina


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Dziewczynki kochane, a powiedzcie mi jakie wasze dzieciaczki noszą romiary butów? bo na moją to az czasem sie boje patrzeć bo ma 26-27 rozm. Marzena miała ze 4 lata jak taki rozmiar nosiła. :P
            Karina


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Hej

              U nas rozmiarówka jest od 22 do 25. Co firma to inny rozmiar. Ale ogolnie wkładkę mierzę i musi być tak 15,5cm, bo Lilka ma stopę 14,5cm.

              A twoja Martynka Karlin ile ma cm stópkę?

              Wogóle to mam do sprzedania nowe sandałki z cool cluba, rozmiar 25 - 16cm.
              Za szerokie na moją mlodą trochę. Kupione kilka dni temu.
              Tu link na allegro:
              http://allegro.pl/sandalki-sandaly-c...371198337.html



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                właśnie zmierzyłam im te giry.

                Marzena ma 18,5 cm
                Martyna ma 17 cm. Matko to będzie babówa ...

                to by sie zgadzało, bo martyna ma koło1,5 cm za duże buty te które marzena ma na styk.
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  i ostatnio ją mierzyłam ma 98 cm
                  Karina


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    MoniaB pokaż sie. w sensie zdjęcia pokaż jaki już masz duży brzusio
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Hello!

                      Jakie tu pustki...
                      U nas dziś ostatni dzień ładne pogody, od jutra ma coś padać i dużo chłodniej. Wybieram się jutro z moją laską do lekarki, bo nadal jest problem z kupkami. Hm, i znów będzie panika. Lilka nie lubi lekarzy, nawet bez kitlów.

                      Zakupiłam młodej piaskownice żółwia i zjeżdżalnie z Little tikes. Także ma co robić

                      W piątek wieszając pranie wpadłam na pszczołę nogą. Palec spuchł jak bania, bolała mnie cała noga, po dwóch dniach tak swędziało że spać nie mogłam. Na szczęście dziś już jest ok. Ale to była masakra, takie małe i jakie dokuczne.



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        ulcia ja też tak miałam kiedyś, ale żądło wyciągłam i było ok. Nie bolało strasznie i nawet nie spuchł palec tak bardzi, ale był większy

                        u nas dzisiaj też już chłodno. marzena ze szwagrem miała dzisiaj nad zalew jechać bo mamy jakieś 4-5 km od nas i miał przyjechać i ją wziąć. mała sie napaliła a ty kicha
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Ja też żądło wyciągnęłam ale i tak spuchnął.
                          U nas od rana pada, strasznie jest.

                          Byłam z małą u lekarza i ma pić ten DUPHALAC, bo ponoć bardzo dobry jest. Wogóle to śpiąca jest bo płakała w nocy Lilka, brzuch ją bolał. Jeszcze ta pogoda, masakra jakaś.

                          Karlin no szkoda, że wycieczka nie wypaliła. Mała się nastawiła a tu nic. Jutro coś ma być lepiej, przynajmniej ma nie padać.



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            U nas dzisiaj fajnie, nie pada choć troszke sie chłodniej zrobiło. Jutro ma być gorzej ponoc i deszcz. Ale dzisiaj spoko.
                            Karina


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              U nas dziś nadal pada. Straszna ta pogoda...
                              We wtorek em jedzie do Giżycka na szkolenie i wraca dopiero w sobotę. Ja mam we wtorek ciotkę dostać także jak się nie pozabijamy z młodą w domu to będzie dobrze Bo wiecie, od kilku miesięcy Lilka dostaje ciotkę wraz ze mną. Tzn ona ma takie same humorki jak ja. Niezłe co?

                              Jeżeli chodzi o Lilki kupki to super nam pomaga Duphalac. Młodej brzuch nie dokucza i kupki robi bez jakiegoś strasznego wysilku.



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Hop hop. Jest tu ktoś?



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X