Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Cześć Dziewczyny.

    Witaj Laff na forum. Nie zastanawaj sie tylko pytaj o co chcesz. Wszystkie tu wiemy, jak to jest być w ciąży i miec tysiące pytań i niepokojów. A przy okazji napisz wiecej o sobie.

    Ola, widać, ze szefowa cie docenia. Gratuluje podwyzki i mądrej szefowej.

    Grabusia, trzymamy bardzo mocno kciuki, żeby wreszcie biegunka was opuściła. Biedny Filip...

    Agatko, u nas tez nie obeszło sie bez antybiotyku, niestety. Ale zadziałała juz pierwsza dawka, wiec szybko była poprawa. Nikt nie chce faszerowac lekami własnego dziecka, ale czasem nie ma innej rady. Oby teraz Hania wracała do zdrowia i żeby Karolka nie przyniosła nic nowego.
    Bo u mnie Łukasz tydzien chodził do przedszkola i juz znowu słyszę, jak przez nos głośno oddycha. Jak znam życie, najdalej za tydzień mi sie rozłoży. Akurat na Wszystkich Świetych...

    Olcia, korzystaj z tego, że w zakorkowanej stolicy nie musisz się przemieszczać. Masakra jakaś, ale cóż, trzeba przeczekać.

    Justynko, nie wiem na ile ci pomoże moja rada, ale jak mi było naprawdę cięzko, to powtarzałam sobie, że "to kiedyś minie". Bo minie. I synek zacznie spać lepiej. Kiedys to nastąpi.
    U nas jak Łukasz miał pół roku zaczął budzić się w nocy co 1,5 godziny. Za każdym razem karmienie, które nawet jesli trwało 3 minuty, to dla mnie oznaczało pobudke około półgodzinną. Zanim zasnełam, była już prawie nastepna pobudka. Teraz już nawet nie pamietam jak to wszystko przetrzymałam i kiedy się skończyło, ale przeżyłam. I tylko czasem wspominam.
    Jak napisałaś częste pobudki w nocy moga miec związek z ząbkowaniem. Może to tez byc skutek silnych wrażen w dzien i wieczorem. A jak u was ze stałym rytmem dnia? Bo mój Łukasz znacznie gorzej spał zawsze, jak dzień nie przebiegał zgodnie z utartym schematem.
    A moze chodzi o jakis kolejny skok rozwojowy. Bo dzieci co kilka tygodni czy miesięcy zmieniają swoje zwyczaje. Jak tylko mamy sie przyzwyczają.
    Łukasz 11.10.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      itka- gratulacje!!! Pięknie wyglądałaś.

      Ja niestety weekend spędziłam w pracy. Dziś i jutro jestem w domu, więc zostawiam jeszcze chłopców,a od śr po 1,5 tyg przerwie powrót do przedszkola. Jeśli znowu się rozchorują, to się wkurzę!

      mroovcka, a jak Twoje dzieci? Zdrowe po kontaktach z innymi dziećmi???

      Co u pozostałych dziewczyn???

      Słoneczko- już tak dawno nie pisałaś!!!

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Olcia ojj to nieźle miałaś ale dobrze że już minęło

        A my w sobote mieliśmy 6 rocznicę ślubu a znamy się 11 lat a w niedziele Hanulcia zrobiła nam super niespodziankę bo się puściła i sama postawiła pierwsze kroczki

        Byłam wczoraj z dziewczynkami na kontroli u pediatry zdrowe ale ciekawe jak długo


        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Hej
          Fiful juz zdrowy na szczeście,biegunka przeszła, temperatura odpuściła w czwartek ,wczoraj byliśmy na kontroli wszystko jest ok wiec mogę odetchnąc z ulgą.

          Agatko wszystkiego naj z okazji rocznicy. To ślub wziełas rok przede mną bo ja miałam w lipcu piątą rocznice

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            dzieki Agatko
            Cieszę się że Filipek już zdrowy.


            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Agatko ty masz dzisiaj urodziny, ale gafę strzeliłam no nic poprawka

              Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, spełnienia marzeń, pociechy z Filipka


              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Wszystkiego najlepszego dla Agatki z okazji urodzin

                i dla drugiej Agatki z okazji rocznicy ślubu


                ZDRÓWKA



                NO I GRATULACJE DLA HANUSI!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Moniko dziękuję za słowa otuchy - wiem, że kiedyś to minie i tak też sobie to tłumaczę. Rytm dnia raczej mamy zachowany. Szymek jest bardzo aktywnym dzieckiem, po za tym, że śpi w dzień 1,5 - 2 godz. w czym ok 1h na spacerze, to szaleństwom i zabawom nie ma końca. Ostatnio nauczył się wstawać więc przemieszcza się od kanapy do fotela, od fotela do komody, od komody do krzesła ... łapie się i wstaje - a ja krok w krok za nim (bo jeszcze te jego stanie jest bardzo chwiejne). Wydawałoby się, że jak tak się umęczy w dzień to powinien w nocy spać a niestety. Skok rozwojowy wykluczam bo to za długo trwa (4-5 miesiąc).

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Ja również dołączam się do życzeń.
                    Agatki - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin oraz rocznicy ślubu.

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Witam
                      Bardzo wszystkim dziekuje za życzonka.
                      Pogoda paskudna, fiful coś mi chrypie znów jestem w strachu że mi sie rozchoruje, z tych nerwów schudłam 1,5 kilo, nie to zebym na to narzekała, po prostu wolałabym chudnac z innego powodu niż choroba małego.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        kasia wszystkiego dla chlopcow wiem ze mega spoznione ale rzadko na ten watek zagladam bo cisza tu straszna
                        u nas ok oliwia byla chora mam nadzieje ze ta zima bedzie lepsza od poprzedniej czyli choroba oliwi za choroba, ja w koncu zaczelam szkole ale mi sie nie podoba pisalam maila do dwoch szkol czy mozna sie do nich na nastepny semestr przepisac ale jak narazie cisza a musze cos znalesc bo oszaleje w tej budzie grrrr

                        itka czytalam ze pracujesz a gdzie jesli mozna wiedziec? ja znowu chce cos znalesc ale tylko na 1/2 etatu bo inaczej nie dam rady z nauka

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          I ja dziękuję za zyczenia

                          Olcia dzięki za gratki w imieniu Hani.Nie mogę się w ogóle przyzwyczaić że już prawie nie raczkuje tylko chodzi...cały czas wędruje po salonie

                          Grabusia rozumiem Cie ja tez się boję że Karola się zaraz rozchoruję i wszysko zacznie się od początku

                          Justynko to pewnie niedługo twój Synek będzie chodził przy mebelkach

                          A tu ostatnio robiona fotka Hanusi.
                          Attached Files


                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            sunny- dziękuję a jaka to szkoła??
                            Ja dziś umyłam w mieszkaniu ściany ostatnio mam manię sprzątania. Poza tym kupiliśmy nową lampę, więc dziś była akcja zawieszania

                            Chłopcy póki co ok. Oby teraz dłuzej pochodzili do przedszkola.

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              wsjo http://www.wsjo.pl/ nie wiem czy znasz?

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Hej
                                na 11 idziemy do lekarza bo fiful coś mi sie skarży na ucho, brakuje nam tylko zapalenia, już sie zaczeła ta je... jesien, rece opadają, a co bedzie jak pójdzie do przedszkola, szkoda gadać.

                                Aga , Hancia cudna, ale co ci bede słodzić przecież o tym wiesz.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X