Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród > Mamy rodzące w 2015 roku
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Mamy rodzące w 2015 roku Jesteś w ciąży? Wspaniale! Znajdź lub załóż wątek w miesiącem, w którym urodzisz i spotkaj mamy na tym samym etapie ciąży.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-10-2014, 17:34
beatris20's Avatar
beatris20 beatris20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Zdjęcia: 8
Domyślnie Mamusie Lutowe

Witam, jestem obecnie w 25 tygodniu ciąży, więc w lutym przyjdzie na swiat nasze maleństwo, ale nie znamy jeszcze płci. Czy jest tu jeszcze jakaś lutowa mama? Czy znacie już płeć swojego maluszka?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-10-2014, 20:27
lutowa_mama lutowa_mama jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
lutowa_mama.polki.pl

Domyślnie Odp: Mamusie Lutowe

Witam serdecznie lutowe mamusie
Ja również obecnie 25 tydzień ciąży, termin na 15 lutego. Ciąża pierwsza, strach ogromny
Na 70% dziewczynka, ale taka skromna, że nie chciała pokazać, co tam ma między nóżkami. No więc to głównie domysły lekarzy, choć przy drugiej wizycie na koniec padło hasło "no jednak dziewucha"
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-11-2014, 00:54
beatris20's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Witam lutowa_mamo Mi lekarz obliczył na 17 lutego , choć wiadomo ,że to ruchomy termin I takze to moja pierwsza ciąża i wszelkie obawy jak to będzie, ten cały poród, a potem nowa rola życiowa- bycie Mamą A zakupy już robisz dla Malutkiej ? Ja na razie robię rozeznanie co gdzie i za ile i oczywiście robię notatki w co się najlepiej zaopatrzyć przed urodzeniem Maluszka będziemy miały zimowe dzieci więc trochę wypada się przygotować na to wyjście Skarba. A mi lekarz powiedział , że nie chce nas na razie wprowadzać w błąd bo maleństwo miało pępowine między nogami. Ale nie mogę się doczekać az w koncu zobaczę kto tam mi buszuje w brzuszku
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-11-2014, 13:51
anna31's Avatar
anna31 anna31 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
anna31.polki.pl

Ja jestem mamusią lutową ale z 2007 r i 2012

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-11-2014, 23:11
beatris20's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Cytat:
Napisał anna31 Zobacz post
Ja jestem mamusią lutową ale z 2007 r i 2012
a to tak planowałaś dzidziusie na luty czy akurat wtedy się udawało ? Fajnie, to moja pierwsza ciąża ale dzieci chciałabym z początku roku miec
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-11-2014, 00:02
beatris20's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Ja już wiem że będę miała chłopaka a jak reszta Mamuś ? Kto jeszcze będzie rodził w lutym?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-12-2014, 23:39
beatris20's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Halo? Nie ma wiecej mamus lutowych? Chetnie bym pogadała jak to u Was wyglada z brzuszkami, badaniami, samopoczuciem i stresem ogolnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-12-2014, 00:12
ladybzyk ladybzyk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ladybzyk.polki.pl

Miasto: Zza brudnego ekranu :)
Zdjęcia: 14

Ha ha ja marcowa (1 marzec) ale cesarka w połowie lutego to chyba też lutowa jestem ha ha.
Hmm, jestem w 28tc, przytyłam już 8 kg, brzuszek na wysokości pępka ma 95 cm, wzrost 162 cm, waga wyjściowa 50 kg.

Samopoczucie? Mną się nie sugeruj. Moja ciąża jest od samego początku bardzo trudna i ciężka. Nie każda taka ma, moja koleżanka mogłaby być w ciąży na okrągło, tak dobrze przechodziła swoją a u mnie porażka na całego

STOP ŁAMANIU PRAW KOBIET NA PORODÓWKACH - podpisz petycję http://lepszyporod.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-2014, 22:29
beatris20's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Ja też mam coś koło tego termin, ale miejmy nadzieję że naturalnie, na razie takie są wskazania Jestem w 31 tygodniu, przytyłam 9 kg , i obwód brzuszka na wysokości pępka 95 cm więc podobnie. Czuję się bardzo dobrze, choć cierpię na bezsenność, i czasem trudno mi przybrac wygodną pozycję I oczywiście Maluszek coraz mocniej kopie Teraz będe miała kolejne badania na tarczyce, i znów morfologię, na razie wszytsko ok, zobaczymy jak teraz
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-12-2014, 17:55
ladybzyk ladybzyk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ladybzyk.polki.pl

Miasto: Zza brudnego ekranu :)
Zdjęcia: 14

Tak czytam i okazuje się, że ja to wielka jestem skoro w 28tc mam tyle samo w obwodzie brzuszka, co Ty w 31
Załamałam się.
Lecę się zmierzyć
Mąż zmierzył znów mój brzuszek na wysokości pępka, który powoli mi zanika ha ha ha i na dzień dzisiejszy mam:

29 tydzień ciąży
95 cm na wysokości pępka...brzuszek mi nie rośnie?
Waga 58,5 kg.

STOP ŁAMANIU PRAW KOBIET NA PORODÓWKACH - podpisz petycję http://lepszyporod.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania