Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Porady dietetyka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady dietetyka Na pytania o karmienie dzieci, dietę w ciąży i odchudzanie odpowiadają dietetycy oraz użytkownicy, którzy wspierają się nawzajem i pomagają w rozwiązywaniu problemów.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 18-04-2019, 08:42
incepcja incepcja jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
incepcja.polki.pl

Domyślnie Jaki ekspres do kawy kupić

Cześć, wiem, że wielu z was zastanawia się czym się kierować przy zakupie ekspresu do kawy, zwłaszcza zważywszy na fakt, że jest ich aż tak wiele... Dla wszystkich lekko pogubionych w tym temacie przygotowałem post na Blogu Chefstore, który od jakiegoś czasu dość skrupulatnie prowadzę, a który jest zatytułowany jaki ekspres do kawy kupić. Polecam i odsyłam wszystkich prawdziwych kawoszy!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-04-2019, 14:03
wirunia's Avatar
wirunia wirunia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wirunia.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaki ekspres do kawy kupić

Opcji w tym zakresie jest bardzo dużo. Można wybierać do woli.
Nieprzeczytane 25-04-2019, 14:06
Swietoszka Swietoszka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Swietoszka.polki.pl

Ja tam używam zwykłej włoskiej kawiarki i jestem zadowolona. z ekspersu piję w pracy i mi wystaczry
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-05-2019, 09:59
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

Obecnie na rynku jest naprawdę ogromny wybór ekspresów do kawy, więc wcale Ci się nie dziwię, że masz dylemat. Najlepiej moim zdaniem wejść sobie na stronę jakiegoś sklepu z takim sprzętem, na przykład https://www.swiatekspresow.pl/, i tam porównać sobie ceny oraz parametry techniczne różnych modeli To powinno ułatwić Ci wybór
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-2019, 10:21
monikakaro monikakaro jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
monikakaro.polki.pl

Dobre pytanie Nam się w zeszłym tygodniu ekspres zepsuł i trzeba szybko jakiś nowy kupić, bo ciężko zaczynać dzień bez filiżanki kawy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-06-2019, 09:46
MarHoffman MarHoffman jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MarHoffman.polki.pl

Ja jestem zachwycona ekspresem na kapsułki. Nic nie trzeba sprzątać, wszystko wylatuje z kapsułką. Nie nie pleśnieje. Tylko odkamieniam raz na 2-3 miesiace. SUper wygodne. Ja mam akurat Dolce Gusto i kawy są pyszne. Jest nawer kapsułka z Nesquickiem dla młodego
Nieprzeczytane 17-06-2019, 19:55
aprilia aprilia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aprilia.polki.pl

Ja polecam uekspresy do kawy Nuova Simoneli
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-07-2019, 12:04
chicaca chicaca jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
chicaca.polki.pl

Często w takich sklepach jak Mila, można kupić ekspresy do kawy, albo zaparzacze czy kawiarki. Jak zależy wam na dobrej cenie, to najlepiej sprawdzać na bieżąco ofert, przeglądać gazetki z promocjami https://blix.pl/sklep/mila/ Jestem pewna, że prędzej czy później coś wam wpadnie w oko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-07-2019, 13:34
IndiaIndependence IndiaIndependence jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
IndiaIndependence.polki.pl

India achieved opportunity from the British guideline on August 15, 1947, and these two days are India Independence Day whats app status of extraordinary noteworthiness to us. It is a snapshot of extraordinary pride and satisfaction for each Indian in fact. What's more, as we praise our R-Day, let us wish each other with messages that touch off energy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-07-2019, 19:45
Paconka Paconka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Paconka.polki.pl

Jak dla mnie, to temat rzeka i długo można by o tym pisać. Widziałam niedawno ciekawy artykuł o tym, jak wybrać ekspres do kawy https://echodnia.eu/swietokrzyskie/r...go/ar/14013629 Może coś Ci rozjaśni i pomoże. Na pewno trzeba wiedzieć, jakie są rodzaje ekspresów do kawy i czego oczekujemy od takiego sprzętu.Wybór jest bardzo duży, więc trzeba się wgryźć w temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania