Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Promocje i okazje
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Promocje i okazje Sprawdź, gdzie jest najtaniej.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 13-09-2019, 08:36
markietanka's Avatar
markietanka markietanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
markietanka.polki.pl

Domyślnie Czy ktoś nosi soczewki

Zastanawiam się nad przestawieniem się na soczewki....

Jednak czy są wygodne i czy nie uwierają?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-09-2019, 09:11
moonkaz's Avatar
moonkaz moonkaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
moonkaz.polki.pl

Domyślnie Odp: Czy ktoś nosi soczewki

Zależy, jakie masz. Muszą być dobrze dobrane. Z doświadczenia wiem, że warto wypróbować kilka rodzajów, różnych firm i parametrów, żeby znaleźć najlepsze. Nie uwierają, jeśli są prawidłowo założone. Oczywiście, jeśli masz zmęczone oczy, pracujesz długo przed kompem, siedzisz na wietrze, lub jesteś niewyspana, to będziesz czuła ich obecność. Jak wpadnie paproch to uwiera jak diabli. Płyn należy wymieniać codziennie, pojemniczek na soczewki co miesiąc z przyczyn higienicznych. Ja noszę miesięczne, miękkie, nigdy nie miałam z nimi problemów i do oksów już bym nie wróciła. Polecam wybrać sie do jednego z salonów tej sieci: https://trendyopticians.pl - powinni Ci dobrać odpowiednie soczewki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-09-2019, 11:20
MammaMiah MammaMiah jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
MammaMiah.polki.pl

Ja zamierzam przejść na soczewki, bo jednak okulary w sezonie jesienno-zimowym są dość uciążliwe :/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-09-2019, 21:13
boonia004 boonia004 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
boonia004.polki.pl

Jeśli komuś okulary nie pasują do urody albo po prostu są niewygodne w noszeniu to soczewki jak najbardziej są dobrym rozwiązaniem. Można kupić w sklepie internetowym jak np. https://www.twojesoczewki.com/marki/35-air-optix . Warto tutaj sprawdzać ofertę bo czesto pojawiają się promocje
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-09-2019, 21:54
mamatokobieta mamatokobieta jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
mamatokobieta.polki.pl

Cytat:
Napisał markietanka Zobacz post
Zastanawiam się nad przestawieniem się na soczewki....

Jednak czy są wygodne i czy nie uwierają?
Na pewno na początku jest dziwne uczucie i ma się problemy z ich zakładaniem. Ale po jakimś czasie zakładanie jest proste i noszenie tak samo. Jednak dobrze jest też używać czasami okularów, oczy odpoczywają.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-09-2019, 11:09
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Ja bardzo chciałam zmienić okulary na soczewki, ale te drugie nie nadawały się dla mnie. Różnych próbowałam. Za to znajoma dała mi namiar na https://okulistyka.medicover.pl/ , gdzie wykonują laserowe korekcje wzroku. W sumie dobrze wyszło z tymi soczewkami, bo dzięki temu zabiegowi pozbyłam się wady wzroku na stałe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-09-2019, 17:42
dzieckolasu dzieckolasu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dzieckolasu.polki.pl

Ja osobiście nosiłem soczewki ale zrezygnowałem kosztem okularów, bo wreszcie znalazłem stronkę, na której mam zamiar zrobić okularowe :d zakupy: https://eyewear24.net/product-pol-35...33-20143B.html polecam wam sprawdzić, bo mają mnóstwo produktów w bardzo dobrych cenach :P.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-10-2019, 07:38
frankieefran frankieefran jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
frankieefran.polki.pl

Myślę, że tu także powinna was zainteresować oferta od kliniki Blikpol https://blikpol.pl/stozek-rogowki-leczenie Jeżeli macie problemy ze wzrokiem to na pewno znajdziecie tu profesjonalną pomoc na przerożne problemy. Świetnie poradzą sobie tu z laserową korekcją wzroku, stożkiem rogówki, czy też zespołem suchego oka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-10-2019, 11:31
suskus suskus jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
suskus.polki.pl

Ja kiedyś nosiłem często, ale gdy zacząłem pracować głównie przy komputerze to oczy mi się w soczewkach bardzo szybko męczyły - więc przerzuciłem się na specjalne okulary do pracy przy komputerze, które zamówiłem u tego optyka: https://studiooptyczne44.pl/okulary/...rzy-komputerze. Teraz pracuje mi się zdecydowanie lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-10-2019, 12:14
Terenia85 Terenia85 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Terenia85.polki.pl

O super, ostatnio się właśnie zastanawiałam nad soczewkami bo mała ciągle mi łapie za okulary .. :P

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania