Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki piekarnik kupić?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki piekarnik kupić?

    Kochani, modne są teraz te piekarniki parowe, ale sama nie wiem czy nie lepiej kupić taki tradycyjny. Może ktoś ma i podpowie? Chętnie poznam opinie zanim zdecyduję co wziąć...
  •    
       

    #2
    Odp: Jaki piekarnik kupić?

    Ja w ubiegłym roku kupiłam taki elektryczny taki zawsze mieliśmy ale już posłużył lata Nowy działał prawie rok tzn działa ale już nie tak dobrze trzeba dłużej trzymać i nie mam pewności czy biszkopt wyrośnie ...
    Też zastanawiałam się nad kupnem nowego

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaki piekarnik kupić?

      U nas jest tradycyjny i szczerze mówiąc jestem z niego bardzo zadowolona,nie jest on awaryjny i zawsze każda potrawa wychodzi po prostu pyszna,więc myślę że warto

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaki piekarnik kupić?

        A parowy ktoś ma? Chciałabym opinie o obu poznać.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaki piekarnik kupić?

          A jakiś konkretny parowy masz na oku? Bo z tego co wiem to sa różne, w niektórych można nawet gotować na parze

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaki piekarnik kupić?

            Piekarnik parowy to świetne rozwiązanie, potrawy jeśli pieczemy z dodatkiem pary to są smaczniejsze, delikatniejsze. Jeśli chodzi na przykład o ciasto drożdżowe czy babkę to same w sobie są dość suche, a jak je upieczemy z dodatkiem pary to będą wilgotniejsze i dłużej świeże. A co do gotowania na parze w piekarniku to zależy ilu funkcyjny piekarnik się wybierze.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaki piekarnik kupić?

              aż muszę poszperać więcej informacji o parowym piekarniku ale aż mi się nie chce myśleć ile kosztuje ,chociaż na pewno posłuży nie tylko do pieczenia

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaki piekarnik kupić?

                Zobacz sobie filmik, babka całkiem nieźle opowiada o takim piekarniku https://www.youtube.com/watch?v=rYyay3qBVyk jak sprawa wygląda. Fajna sprawa, że można podczas funkcji parowej za jednym pieczeniem i ryby i słodkości, a smaki nie pomieszają się, zaś oszczędność i czasu i energii.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaki piekarnik kupić?

                  Szczerze mówiąc nie mam nic konkretnego na oku. Chcę się zorientować, wybrać świadomie, wiedzieć na co zwracać uwagę i jakie funkcje przydają się szczególnie. To w końcu zakup na lata...

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jaki piekarnik kupić?

                    Napisane przez cycusdzemka Pokaż wiadomość
                    Zobacz sobie filmik, babka całkiem nieźle opowiada o takim piekarniku https://www.youtube.com/watch?v=rYyay3qBVyk jak sprawa wygląda. Fajna sprawa, że można podczas funkcji parowej za jednym pieczeniem i ryby i słodkości, a smaki nie pomieszają się, zaś oszczędność i czasu i energii.
                    aż niesamowite mi się wydaje żeby jeszcze wszystko w praktyce tak samo było Ale jak nie kupimy to sie nie przekonamy Ja muszę dużo opinii jeszcze na ten temat poczytać

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jaki piekarnik kupić?

                      Czy tylko mnie wydaje się, że te wszystkie funkcje wymagają szkolenia? Nie wiecie, czy np. dostać można jakieś przepisy albo podpowiedzi dla użytkownika takiego piekarnika?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jaki piekarnik kupić?

                        ja mam Samsunga

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jaki piekarnik kupić?

                          U siebie mam piekarnik Kernau KBO 1101 PP B. Taki wybór, bo po pierwsze zależało mi na korzystnej cenie, a po drugie na wysokiej jakości - mój model piekarnika jest połączeniem tych dwóch rzeczy. Poza tym to piekarnik do zabudowy, w mojej kuchni są tylko zabudowane sprzęty AGD, stąd ten wybór. Chyba najbardziej jestem zadowolona z funkcji termoobiegu 3D, która łączy ze sobą system grzałki kołowej i wentylatora. Według mnie ogromną zaletą piekarnika jest także pojemność, która wynosi 78 litrów, klasa energetyczna A, a także 11 funkcji grzania - jeśli miałabym ponownie decydować o kupnie piekarnika, to z pewnością podjęłabym taką samą decyzję. Tu znajdziecie więcej informacji o specyfikacji tego piekarnika http://www.kernau.com/produkt/kbo-1101-pp-b.html

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jaki piekarnik kupić?

                            Napisane przez Patrycja621 Pokaż wiadomość
                            U siebie mam piekarnik Kernau KBO 1101 PP B. Taki wybór, bo po pierwsze zależało mi na korzystnej cenie, a po drugie na wysokiej jakości - mój model piekarnika jest połączeniem tych dwóch rzeczy. Poza tym to piekarnik do zabudowy, w mojej kuchni są tylko zabudowane sprzęty AGD, stąd ten wybór. Chyba najbardziej jestem zadowolona z funkcji termoobiegu 3D, która łączy ze sobą system grzałki kołowej i wentylatora. Według mnie ogromną zaletą piekarnika jest także pojemność, która wynosi 78 litrów, klasa energetyczna A, a także 11 funkcji grzania - jeśli miałabym ponownie decydować o kupnie piekarnika, to z pewnością podjęłabym taką samą decyzję. Tu znajdziecie więcej informacji o specyfikacji tego piekarnika http://www.kernau.com/produkt/kbo-1101-pp-b.html
                            ach marzy mi się teraz taki piekarnik ale nie wiem kiedy my oszczędzimy na taki super sprzęt Ale teraz kiedy mam takie zamówienia na torty o wiele lżej by mi było z pieczeniem Chyba że mąż zgodził by się na raty wziąć ?

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jaki piekarnik kupić?

                              Mi marzy się piekarnik z funkcją łatwego czyszczenia. Koleżanka ma taki, jest to bodaj że firmy Candy, ma dwa systemy dzięki ktorym bardzo łatwo doprowadzić go do porządku, nawet po pieczeniu mięsa.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X