Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kremy do opalania dladzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Kremy do opalania dladzieci

    Filtr 50 dla dziecka + ochrona w postaci czapki, ramiona powinny być cały czas zakryte - odradzam kostiumy na ramiączka. A dla mamy Krem- żel Aloe Vera Hb, świetnie działa, orzeźwia, opalenizna naturalna, a nie spalona skóra. Polecam ;-)

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Kremy do opalania dladzieci

      Mam Phenome.

      Nie jest to co prawda typowy krem dla dzieci, ale za to ma filtr mineralny czyli najzdrowszy i najskuteczniejszy, chroni przed promieniowaniem UVA i UVB. A wysokość 30 spf jest idealna, bo za wysokie filtry nie są dobre, bo blokują wytwarzanie wit. D

      Skomentuj


        #18
        Odp: Kremy do opalania dladzieci

        Krem-żel aloesowy HB - nie jest pod dzieci, w zasadzie córka stosowała z musu, ale działał ok, stosowaliśmy po opalaniu - mocne zaczerwienia, udało się wszystko wyeliminować bez śladów, ogólnie sam kosmetyk działa kojąco.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Kremy do opalania dladzieci

          Widziałyście może w sklepach te opaski Experto Sun?


          Ja kupiłam dla dzieci nad morze. Jedziemy za kilka dni. Już wypróbowane nad jeziorem na poczatku lipca. Moim zdaniem bardzo dobrze przemyślany gadżet. Pokazuje jakie jest natężenie słońca oraz dzięki temu pamięta sie kiedy ponownie użyć kremu opalającego. Opaska zmienia kolor. Dzieci mają radochę kiedy mają to na ręce. Moje jak pierwszy raz założyły to tylko czekały kiedy opaska zmieni kolor a ja przynajmniej jestem pewna kiedy powinny byc na dworze a kiedy nie. Opaski są na działach z kosmetykami do opalania sie w tych większych drogeriach ( na przykład w rossmanie).

          Skomentuj


            #20
            Odp: Kremy do opalania dladzieci

            Ja już nie wiem jaki krem do opalania wybrać dla siebie a jaki dla dzieci. Zawsze smarowaliśmy się tym samym.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Kremy do opalania dladzieci

              pani w aptece poleciła mi vichy 50+ i byłam zadowolona.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Kremy do opalania dladzieci

                ja zamawiam zawsze dla siebie i dla synka bo oboje mamy wrazliwa cere emulsje do opalania ze strony ekobieca.pl kosmetyki maja charakter hipolaergiczny i sa naprawde delikatne, bez efektu alergicznego i rzeczywiście chronia przed UV

                Skomentuj

                       
                Working...
                X