Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Czesc dziwczynki. ja dziś padam na twarz :/ Oskar już nie wymiotuje ale za to mnie coś bierze.i jak nie rwie na wymioty to głowa boli.ledwie ja trezymam w pionie ( czasami mi sie dziwnie machnie do przodu ;/ ). jak pomysle ze jutro mam zostac sama z takim marudnym oskarem to mi sie słabo robi.On ostatnio taka beksa sie zrobił..ale tylko przy mnie.jak z nim siedziala moja mama we wtorek to mowiła ze jest niesamowicie grzeczny i wcle na rece nie piszczy.no a jak tylko mnie w drzwiach zobaczył to sie syrena włączyłą i zacząło sie kwekanie..;/i tylko "nana nana nana'( w jegio jezyku to znaczy "MAMO WEZ MNIE W KONCU NA RECE".czasami mam dosc...
    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      MADZIK nie zamartwiaj się na zapas tylko jutro do lekarza a piersią karmiłaś?




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        dZIEWCZYNKI WPADŁĄM TYLKO NA CHWILE . zAŁOŻYŁAM NASZĄ KLASE. jUTRO PRZEŚLE wAM MOJE DANE. uCIEKAM KĄPAĆ MŁODEGO.pAPA


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
          Ja wiem dziewczyny,że muszę iść do tego lekarza ale boję się usłyszeć najgorszego....
          Kala a jakie Ty miałaś objawy? I czy mam iść najpierw do ginekologa czy do lekarza pierwszego kontaktu
          madzik ja nie miałam żadnych objawów,poprostu poszłam sobie na usg piersi tak kontrolnie,a tu lekarz mi mówi że coś mam w piersi byłam w szoku ale rzeczywiście jak zaczęłam dotykać to poczułam małą kulkę

          później zbadał mnie mój ginekolog i potwierdził ,ale na drugim usg powiedział mi lekarz-onkolog że to wygląda na włóknika czyli nic groźnego, później zrobił mi biopsje i wysłał do badania , jak wynik potwierdził że to włókniak to umóiwiliśmy sie na wycięcie , ale amulatoryjnie, poszłam na 16 tą o 18 tej byłam w domu ,a to co wyciął wysłał do badania histopatologicznego i po 2 tyg był wynik, i że ok

          to tyle, troche sie rozpisałam

          także ja poszłam od razu do onkologa "od piersi" a polecił go mój ginekolog ale to było wszystko prywatnie, wiec nie wiem jak to jest państwowo czy trzeba iść do lekarza pierwszego kontaktu czy nie

          więc nie zwlekaj madzik
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Dzięki Kala za odpowiedż.Jutro zadzwonię do przychodni i dowiem się jak przyjmuje ginekolog.Jeśli trzeba będzie to pójdę na badanie prywatnie.A gdzie robiłaś te badania,w "Koperniku"?

            Nitka dzięki za dane na nkAle ...nie mogę Cię znależć

            Dobrej nocki Wam życzę,idę spać bo rano do pracy.PAPAPA
            Last edited by madzik291; 24-01-2010, 20:58.
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Cześć dziewczynki
              imprezka super tylko zanim wyruszyliśmy to nerwa miałam że hej bo od tego mrozu nie chciał nam odpalić samochód bo mamy disla i za zimno jak na niego ale przyjechał szwagier i odpalili na klemy no i popiłam sobie ponczu był pyszny z owocami szampanem lodami i jakąś pianą nie wiem jak ona to zrobiła ciacho pycha nianie do dzieci też miałam także spokojnie do 21 posiedzieliśmy
              Madzikukochana biegnij w te pędy do lekarza bo to nie ma na co czekać i się zamartwiać i ja też bym sunęła do onkologa nie do gina trzymaj się kochanie my za ciebie trzymamy kciuki
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Witajcie dziewczynki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Witaj Jjoas napisz coś o sobie masz synka czy córeczke?
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Nitkaja też dziękuję za dane na NK ale ja też nie mogę cię znaleźć
                    wysyłam ci swoje
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Dzień dobryyyy

                      my wczoraj wróciliśmy późnym wieczorem, potem napiszę co i jak i gdzie i jakieś zdjątka odszukam, teraz chcialam się tylko przywitać
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        no to jak już odpoczniesz to dawaj i opowiadaj jak tam było no i czekamy na fotki

                        Nitka przez pomyłke chyba dwa razy wysłałam ci wiadomość
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          czesc dziewczyny
                          Ja na chwilunie tylko wpadam oznajmic, ze zyjemy... jeszcze
                          .. ale cieeeeeeeeeeeeeezki byl to tydzien..masakryczny wrecz..

                          chlopaki od zeszlej niedzieli chorowali, zaczelo sie od kataru, kaszel, pozniej grypa zoladkowa i tak trwa do dzisiaj, choc, juz wlasnie dzisiaj pierwsza prawie nocka przespana, wiec moge chyba mowic, ze choroby ustepuja.. no gile jeszcze sie ciagna po pachy, Vini tez kaszle, ale nie bylo jeszcze dzisiaj wymiotow i oby juz tak zostalo

                          nie zycze dziewczyny nikomu tej paskudnej choroby i to przy dwojgu malych dzieciach, jeden "plus" z tego tygodnia to taki, ze Maiki nie doi juz smoka, zabralam przy pierwszym dniu kataru i obylo sie bez "scen"

                          no mam nadzieje, ze to juz koniec i bede mogla was poczytac, bo przyznam sie, ze pisze tak z doskoku, niewiem na jakim temacie jestescie dziewczyny.

                          wieczorem moze zajrze
                          na razie dziewczyny i pozdrowienia od nas

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            czesc babeczki z nami lepiej. już nie wymiotujemy i znowu tylko jedna pobudka w nocy..tzn nad ranem ( ok 4 ).człowiek jak wyspany od razu lepiej funkcjonuje
                            Nitka...ja też cie nie moge znależć na nk..;/
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hej kobietki !!! U mnie nocki tez juz lepsze,zabek sie przebil to daje pospac i Izuni i nam
                              Jamirkamy bralismy ślub tez w listopadzie ale 2005,19tego.Bylam taka chuda ze suknie mialam w rozmiarze "34" i do dzisiaj nie moge jej sprzedac z tego powodu,MOZE KTORAS Z WAS WYCHODZI ZA MĄŻ I POTRZEBUJE SUKNI ŚLUBNEJ O TAKIM ROZMIARZE?????????
                              Babeczki dawalyscie juz moze maluszkom zupke ogórkową..???

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
                                Hej kobietki !!! U mnie nocki tez juz lepsze,zabek sie przebil to daje pospac i Izuni i nam
                                Jamirkamy bralismy ślub tez w listopadzie ale 2005,19tego.Bylam taka chuda ze suknie mialam w rozmiarze "34" i do dzisiaj nie moge jej sprzedac z tego powodu,MOZE KTORAS Z WAS WYCHODZI ZA MĄŻ I POTRZEBUJE SUKNI ŚLUBNEJ O TAKIM ROZMIARZE?????????Babeczki dawalyscie juz moze maluszkom zupke ogórkową..???
                                Witam

                                Ja dawałam już kilka razy zupe ogórkową, zresztą już prawie wszystko daje, na początek po troszke.

                                A ja z suknią mam odwrotny problem, nie ma takiej sukni jak bym chciała na mój rozmiar, no i w dobrej cenie




                                Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X