Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakup mieszkania z dofinansowaniem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Zakup mieszkania z dofinansowaniem

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    hmm zakończony chyba jeszcze nie jest ale też słyszałam że zainteresowanie jest ogromne i środków może nie starczyć do końca roku
    Ale chyba w kolejnym już ma go nie być. My dopiero mamy w planach rozpocząć budowę więc raczej się nie załapiemy ;/ nie spodziewałam się, że aż tyle ludzi się buduje i kupuje mieszkania w tym roku.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Zakup mieszkania z dofinansowaniem

      No też słyszałam że w kolejnym już go na pewno nie będzie ale mogli by inne dofinansowania wprowadzić tym bardziej że będą jeszcze gorsze warunki kredytowe

      Skomentuj


        #18
        Odp: Zakup mieszkania z dofinansowaniem

        Zakup mieszkania z dofinansowaniem jest fajnym rozwiązaniem. Zawsze jakieś pieniądze od Państwa można dostać. Uważam osobiście, że program - rodzina na swoim, był bardziej opłacalny, ale lepsze to niż nic. Z tego co się orientuję to jest górna granica ceny za metr kwadratowy mieszkania, ale deweloperzy (przecież chcą sprzedać mieszkania), często idą na rękę i jeśli cena za metr przekroczy górny próg to rozkładają cenę za mieszkanie (w umowie do banku jest maksymalna cena, a różnica jest na osobnej umowie jako wkład własny np.).

        Skomentuj


          #19
          Odp: Zakup mieszkania z dofinansowaniem

          A może mi ktoś potwierdzić prawdziwość artykułu Dofinansowania na dom energooszczędny gdzieś mi się obiło o uszy, że takie dofinansowania mogą sięgać 50 tys. zł a to w porównaiu z MdM które się już skończyło dość duża pomoc, jakie macie doświadczenia z tym związane? Może ktoś coś napisać więcej?

          Skomentuj


            #20
            Odp: Zakup mieszkania z dofinansowaniem

            Ja słyszałam tylko o dofinansowaniach na solary na domy ale to są chyba dofinansowania z poszczególnych gmin więc trzeba się pytać u siebie.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Zakup mieszkania z dofinansowaniem

              Nawet w naprawdę atrakcyjnych lokalizacjach mieszkania są teraz dostępne na bardzo dobrych warunkach. Wszystko to jednak wymaga przede wszystkim logicznego podejścia, zobaczcie - https://tabelaofert.pl/mieszkania-na-sprzedaz/poznan
              Tylko wybrane okazje mają dobre stawki.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Zakup mieszkania z dofinansowaniem

                W sprawach kredytów zawsze najlepiej udać się do doradcy finansowego. Zachęcam do przeczytania tego artykułu:

                Kim jest doradca finansowy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Zakup mieszkania z dofinansowaniem

                  Pewnie, że warto kupić takie mieszkanie. Znajoma kupowała mieszkanie z rynku wtórnego to nie mogła skorzystać z MDM, ale jak można to warto. Gdyby nie to, że zdecydowaliśmy się na dom w Szczecinie to kto wie, może też byśmy takie dofinansowanie dostali.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Zakup mieszkania z dofinansowaniem

                    Teraz masz okazję by kupić nowe mieszkania lublin i cenowo bardzo dobre, ale także dobrze skomunikowane. Jest dostępnych kilka różnych lokalizacji, więc w zależności gdzie mamy bliżej do miejsc pracy czy bardziej nam się podoba projekt.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Zakup mieszkania z dofinansowaniem

                      Zgadzam się z przedmówcami że kredyt na mieszkanie to ciężka sprawa. Polecam korzystać z doradztwa kredytowego Dąbrowa Górnicza. Dzięki temu ma się wgląd w najlepsze oferty kredytów.
                      Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą doradzwa kredytowego Dąbrowa Górnicza i okolice. Analizujemy i porównywujemy kredyty. Darmowa wycena: https://silesiafinanse.pl/doradca-fi...rowa-gornicza/

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X