Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesteś w ciąży? Wspaniale! Mamy rodzące w 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: mamusie marcowe

    Witam Was marcowe mamusie.
    Ja mam termin na marzec między 1 a 8. Raz mówią, że 1, raz, że 2 innym razem, że 5 marca
    Ale to i tak nic, bo urodzę 14 lutego poprzez cesarskie cięcie. Także już bliżej niż dalej.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: mamusie marcowe

      ja mam termin na 21 marzec również spodziewam sie synka o imieniu Oluś jestem juz 25 tyg ciąży czas biegnie jak szalony pozdrawiam

      Skomentuj


        #33
        Odp: mamusie marcowe

        Witam przyszłe mamusie justyska28 ja też mam termin na 21 marca I prawdopodobnie będzie dziewczynka, chociaż na 100% lekarz nie chciał powiedzieć Ogólnie całą ciążę czuję się dobrze Jedynie kręgosłup dokucza, częste zgagi i bezsenność Ale trzeba się przyzwyczajać do nieprzespanych nocy Maleńka od 20 tygodnia już fika koziołki, a teraz już nawet widać jak brzuszek się rusza kiedy mocniej kopnie

        Skomentuj


          #34
          Odp: mamusie marcowe

          No ja niby marcowa mamusia mam być, ale będę jednak lutowa, bo cc chcą mi wykonać w połowie lutego, ale termin jako taki miałam na 1 marca, plus, minus
          A tak szczerze, ciążę mam dość ciężką, także chciałabym mieć to już za sobą

          Skomentuj


            #35
            Odp: mamusie marcowe

            Już bliżej jak dalej więc się nie denerwuje Końcówka ciąży zawsze zawsze jest ciężka, ale naciesz się tymi chwilami bo później brakuje tego brzuszka

            Skomentuj


              #36
              Odp: mamusie marcowe

              Oj nie, mi z pewnością brakować tego brzuszka nie będzie, uwierz mi

              Skomentuj


                #37
                Odp: mamusie marcowe

                Oj żebyś się nie zdziwiła Ja też tak mówiłam a co teraz ? Patrze na te brzuszki i aż się chce mieć Ale nie nie oj nie 3 brzuszek to byłoby dla mnie zagrożenie...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: mamusie marcowe

                  U mnie to dopiero pierwszy raz, ale ciąża dała mi się we znaki, także mam dość...

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Mamusie Lutowe

                    Halo? Nie ma wiecej mamus lutowych? Chetnie bym pogadała jak to u Was wyglada z brzuszkami, badaniami, samopoczuciem i stresem ogolnie

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Mamusie Lutowe

                      Ha ha ja marcowa (1 marzec) ale cesarka w połowie lutego to chyba też lutowa jestem ha ha.
                      Hmm, jestem w 28tc, przytyłam już 8 kg, brzuszek na wysokości pępka ma 95 cm, wzrost 162 cm, waga wyjściowa 50 kg.

                      Samopoczucie? Mną się nie sugeruj. Moja ciąża jest od samego początku bardzo trudna i ciężka. Nie każda taka ma, moja koleżanka mogłaby być w ciąży na okrągło, tak dobrze przechodziła swoją a u mnie porażka na całego

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Mamusie Lutowe

                        Ja też mam coś koło tego termin, ale miejmy nadzieję że naturalnie, na razie takie są wskazania Jestem w 31 tygodniu, przytyłam 9 kg , i obwód brzuszka na wysokości pępka 95 cm więc podobnie. Czuję się bardzo dobrze, choć cierpię na bezsenność, i czasem trudno mi przybrac wygodną pozycję I oczywiście Maluszek coraz mocniej kopie Teraz będe miała kolejne badania na tarczyce, i znów morfologię, na razie wszytsko ok, zobaczymy jak teraz

                        Skomentuj


                          #42
                          Sierpień 2015

                          Witam

                          taki oto los mam synka 6 latka - troszkę ( a może więcej) problemów miałam z nim zdrowotnych, troszkę się z tym uporałam i zaczęłam odpoczywać - a tu.... okazuje sie że jestem w ciązy - o nie nie teraz ( wogóle nie planowana) zaczęłam nową pracę po długim poszukiwaniu a tu - taki los
                          żeby było "śmiesznej" ciąża bliźniacza jeden zarodek mniejszy od drugiego - wiec jeden może obumrzeć - masakra.....

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Mamusie Lutowe

                            Tak czytam i okazuje się, że ja to wielka jestem skoro w 28tc mam tyle samo w obwodzie brzuszka, co Ty w 31
                            Załamałam się.
                            Lecę się zmierzyć
                            Mąż zmierzył znów mój brzuszek na wysokości pępka, który powoli mi zanika ha ha ha i na dzień dzisiejszy mam:

                            29 tydzień ciąży
                            95 cm na wysokości pępka...brzuszek mi nie rośnie?
                            Waga 58,5 kg.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Sierpień 2015

                              Ojej Daga...chciałabym Ci pogratulować, jednak pewnie to bardziej Cię rozzłości niż ucieszy..

                              Przykro mi troszkę, że tak piszesz.

                              Ale doskonale Cię rozumiem.
                              Boisz się o nową pracę, jednak nikt nie może Cię zwolnić z powodu ciąży, a jeśli źle się będziesz czuła, masz prawo iść na L4.

                              Myślę, że warty uwagi jest ten artykuł. Przeczytaj go w wolnej chwili. Prawo jest po Twojej stronie kochana.
                              http://babyonline.pl/prawa-ciezarnej...l,8707,r1.html

                              http://www.infor.pl/prawo/praca/prac...a-w-ciazy.html

                              Nie stresuj się, staraj się cieszyć tą ciążą.

                              Powiem Ci szczerze, choć teraz mi jest trochę wstyd, że tak myślałam, ale ja mimo planowanej ciąży, nie raz płakałam i byłam zła na tego małego człowieka w brzuchu.
                              Ciążę od samego początku mam zagrożona, jak to Pani w szpitalu powiedziała "to będzie ciąża problematyczna" i takaż też była i jest nadal.
                              Nie było mi łatwo, nawet mąż nie mógł patrzeć na to, jak ciąża mnie powolutku wykańcza, wyniszcza...
                              Przeszło w miarę z początkiem III trymestru, jednak napotkały mnie inne problemy, jak podejrzenie przedwczesnego porodu, bo szyjka macicy nie jest tak długa, jak powinna być i w 26tc się o tym dowiedziałam.

                              Ale już się przyzwyczaiłam, że nie każdej dane jest przechodzić ciążę wspaniale.
                              Życzę Ci tego z całego serca, by wszystko się rozwiązało po Waszej myśli, byś mogła się cieszyć tym stanem.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Mamusie Lutowe

                                Nie Lady nie jestes wielka Ja mam mały brzuszek i każdy mi to mówi za to już bardzo wcześnie zaczełam czuć maluszka i bardzo wcześnie zaczął mi przestawiać moje organy wewnętrzne
                                A brzuszek tak ma, że wjednym tygodniu urośnie bardzo, a potem już coraz mniej

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X