Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Konkursy zakończone
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkursy zakończone Tu trafiają wątki z konkursami, które się zakończyły - nadal możecie je przeglądać :)

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-09-2014, 14:43
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168
Domyślnie Konkurs z Benedictem <3

Detektyw, potwór, adwokat, naukowiec, malarz, komik, szpieg - lista rewelacyjnych ról Benedicta Cumberbatcha jest długa. Grał ikoniczne osobowości współczesnego świata, postacie historyczne i kultowych bohaterów literackich.

Od jutra do wygrania prawdziwa gratka dla fanów Benedicta Cumberbatcha - jedyna taka biografia!

Zapraszamy

Regulamin: http://babyonline.pl/konkurs-z-bened...6192,r1p1.html
Nieprzeczytane 09-09-2014, 09:39
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168
Domyślnie Odp: Konkurs z Benedictem <3

Zadanie konkursowe:

Odpowiedz na trzy pytania:
1. Jaki był ulubiony reżyser Benedicta, o którym Ben pisał pracę na zakończenie studiów?
2. Jaki jest tytuł filmu, z którym Benedict Cumberbatch przyjechał do Polski na festiwal Off Plus Camera?
3. Benedict Cumberbatch - hot or not? Wspaniały czy irytujący? Daj znać, dlaczego chcesz przeczytać tę książkę!

Na odpowiedzi czekamy w tym wątku, do 23 września.

Zapraszamy
Nieprzeczytane 09-09-2014, 10:38
mamaiola mamaiola jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mamaiola.polki.pl

Miasto: Bydgoszcz
Zdjęcia: 10

No to lecimy i podpowiadamy potencjalnym konkursowiczom

1. Stanley Kubrick
2. „Little Favour"
3. Brzydal nad brzydale Charakterystyczna twarz, której nie idzie zapomnieć. Ale to właśnie ona + niesamowity talent aktorski powodują, że chcemy "Benka" oglądać. "Sherlock'a" wciągnęliśmy z mężem z jęzorami wywieszonymi z wrażenia. To połączenie dr Housa i Sheldona z "Teorii wielkiego podrywu" - dla nas bomba. Książka byłaby dla nas zwieńczeniem przygody z serialem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-09-2014, 16:48
jcumberbatch jcumberbatch jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jcumberbatch.polki.pl

A więc:
1. Stanley Kubrick
2. "Little Favour"
3. Charakterystyczna twarz to to, co sprawia, że jest jednym z najbardziej hot! światowych aktorów. Nie dość, że jest niesamowitym aktorem to człowiekiem o niezwykłym podejściu do życia i innych ludzi. Widać to w takich akcjach jak #BatchOfKindness, która odbyła się w jego urodziny, więc chyba warto przeczytać książkę i dowiedzieć się więcej o jego życiu i zainteresowaniach, a może dzięki niej dołączyć do Cumbercollective
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-09-2014, 21:14
cumberkarma cumberkarma jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
cumberkarma.polki.pl

Zatem:
1) Stanley Kubrick
2) "Little Favor" (szczerze polecam)
3) Cóż więcej mi pozostaje do powiedzenia ? Jest jak najbardziej HOT. Jego specyficzna uroda, bo tak z pewnością można ją nazwać, nie była dla mnie pociągająca ale w miarę poznawania (oczywiście niedosłownie) tego niesamowitego mężczyzny, to zafascynowanie przyszło samo. Benedict jest czarujący oraz intrygujący. Jego gra aktorska jest na prawdę godna podziwu a wciela się w swoje role bardzo przekonująco i imponująco. Oprócz bycia świetnym w swoim zawodzie jest też wzorem do naśladowania w prywatnym życiu. Przykładem tego jest właśnie ta akcja, którą przytoczyła już jedna z użytkowniczek. Co jest jeszcze ważne dla mnie to, że Ben nie stara się o rozgłos. Według mnie jest to w pełni zasłużona sława. Oczywiście nie zapominajmy o jego głębokim głosie z cudownym brytyjskim akcentem oraz oczach, które nawet ze zdjęcia przeszywają Cię na wylot.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-09-2014, 09:22
sabcia100 sabcia100 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sabcia100.polki.pl

Odpowiedzi:

1. Stanley Kubrick

2. "Little Favour"

3. Za każdym razem, gdy przypominam sobie moje pierwsze "spotkanie" z Benedictem, na moich ustach mimowolnie pojawia się uśmiech. Otóż pewnego dnia kolega polecił mi serial "Sherlock", wręcz zmusił mnie do obejrzenia choćby jednego odcinka. Na szybko sprawdziłam w internecie ogólne informacje i opinie o tym serialu i przypadkowo stało się tak, że na miniaturce trailera dostrzegłam dziwnie wykrzywioną minę Benedicta. To ujęcie było naprawdę wyjątkowo niekorzystne, w dodatku zrobione jakby z góry, przez co jego twarz skojarzyła mi się z wyjątkowo paskudnym kosmitą. Ale cóż, to serial, a nie wybory Mistera, więc włączyłam i... już po pierwszym odcinku całkowicie zmieniłam swoją opinię co do niego. Benedict Cumberbatch jest według mnie idealnym przykładem na to, że na atrakcyjność składa się o wiele więcej czynników niż sama uroda. Spojrzenie, głos, mowa ciała, mimika twarzy, umiejętność zaintrygowania - te wszystkie atuty sprawiły, że Benedict jest coraz częściej zaliczany do grona najseksowniejszych mężczyzn. Jak widać, wcale nie trzeba mieć twarzy modela z okładki, by być kochanym przez miliony kobiet na całym świecie - wystarczy mieć odrobinę charyzmy i "to coś", by porwać tłumy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-09-2014, 09:37
sabcia100 sabcia100 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sabcia100.polki.pl

Zapomniałam dodać, że bardzo chciałabym wygrać tę książkę, bym mogła dowiedzieć się o nim jak najwięcej, a że jest to bardzo intrygujący człowiek wielu talentów, to z pewnością w tej biografii znajduje się sporo ciekawych informacji, których nie można znaleźć w internecie. Poza tym mam kilka koleżanek, które również są oczarowane Benedictem, także z wielką radością pożyczyłabym im tę książkę, żeby również mogły ją przeczytać
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-09-2014, 11:11
anaholmes anaholmes jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
anaholmes.polki.pl

1. Stanley Kubrick
2. Little Favour - bardzo polecam. Film nie trwa długo, ale dostarcza wielu emocji!
3. Czy Benedict Cumberbatch jest hot? Dla mnie zdecydowanie jest! To idealne połączenie angielskiego gentlemana z amerykańskim chłopakiem z sąsiedztwa (mimo że Benedict "chłopakiem" zdecydowanie nie jest, lecz 100% mężczyzną!). Swoją przygodę z Benedictem zaczęłam oglądając Sherlock'a. Oczywiście od razu pokochałam zarówno serial jak i wspaniałą obsadę! W swoich kolejnych filmach Benedict udowadnia, że aktor z niego nie byle jaki i potrafi doskonale wczuć się w graną przez siebie postać co doceniają nie tylko wierni fani i widzowie, ale też krytycy filmowi! Mam nadzieję, że jego ostatnia rola w filmie "The Imitation Game" zapewni mu Oscara, bo na to czeka zapewne nie tylko sam Benedict, ale i rzesze jego wiernych fanów! Książkę chciałabym przeczytać, aby poznać lepiej nie tylko samego aktora, ale też kulisy jego pracy. Benedict to jeden z tych aktorów, których każdy reżyser chce mieć u siebie. Wydanie książki tylko potwierdza, że Benedicta chcą wszyscy! Bo która kobieta nie kocha głębokiego męskiego głosu i brytyjskiego akcentu? Nie wspomnę już o uśmiechu i oczach, które zahipnotyzują nas nawet ze zdjęć. Aż strach pomyśleć jak musi być, gdy ogląda się je na żywo!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-09-2014, 10:50
evelinek13's Avatar
evelinek13 evelinek13 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
evelinek13.polki.pl

Miasto: Mazury
Zdjęcia: 508

1. Stanley Kubrick
2. Little Favour
3. Oczywiście że tak!! Jest MEGA HOT !! Nie tylko uroda świadczy iż dany mężczyzna jest hot, tu akurat jego sposob bycia, jego aktorski talent oraz czarujący uśmiech mnie calkowicie zdobył Ma także niesamowite spojrzeniem, które potrafi sparaliżować kobietę
Nieprzeczytane 21-09-2014, 21:45
drewienko drewienko jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
drewienko.polki.pl

Zdjęcia: 798

1. Stanley Kubrick
2. "Little Favour"/
3. HOT, HOT, HOT. Ma taka aurę, że nie można od Niego odciągnąć wzroku. Z przyjemnością dowiedziałabym się jak to jest być pretendentem numer jeden do nagrody, jaką jest szczęście... a może i nie?
Zaliczam Benedicta do ludzi którzy, nie giną w przestworzach świata. Którzy wciąż potrafią robić kolejny krok w codzienność lub w niecodzienność.
Podziwiam Go, że On zauważa momenty w swoim życiu, w których więcej rzeczy jest powodem niż przeszkodą...
z przyjemnością poznałabym ciut więcej
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania