Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plisy - żaluzje plisowane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Plisy - żaluzje plisowane

    Rolety rzymskie są ładne, ale pamiętajcie,że pasują głównie do tradycyjnych wnętrz. Do tych nowoczesnych już średnio.
    Za to plisy są o wiele bardziej uniwersalne bo pasują i do mieszkania tradycyjnego i do mieszkania nowoczesnego. Tak więc postawiłabym na plisy ( szczególnie,że są zwykle tańsze od rolet rzymskich).
    xxx
    Tutaj wygląda to świetnie:
    Last edited by gagatka; 23-02-2021, 13:17. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Plisy - żaluzje plisowane

      Ja mam od kilku lat rolety plisowane, jestem mega zadowolony.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Plisy - żaluzje plisowane

        Ja mam klasyczne rolety, które kupiłam kilka lat temu i jestem bardzo zadowolona. Nie niszczą się, zatrzymują światło, nie były drogie i w zasadzie pasują do każdego stylu. Są to rolety firmy Grako, której ofertę znajdziecie tutaj xxx. Polecam, bo na prawdę są warte swojej ceny.
        Last edited by gagatka; 23-02-2021, 13:17. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Odp: Plisy - żaluzje plisowane

          Lepiej wydać raz w dobrej firmie, która przyjedzie pobierze wymiar, dobierze odpowiedni materiał pod potrzeby i takie plisy beda słuzyły bez problemów przez lata. My z mężem zamówiliśmy w firmie z Sulejówka xxx i od roku, sobie chwalimy po znajomych i rodzinie.
          Last edited by gagatka; 23-02-2021, 13:17. Powód: link

          Skomentuj


            #35
            Odp: Plisy - żaluzje plisowane

            Ciekawie się one prezentują. Są świetną dekoracją do każdego pomieszczenia. Poza tym nie są drogie. Warto zastanowić się nad tego typu rozwiązaniem. Można bowiem nadać wnętrzu charakteru.
            Last edited by gagatka; 23-02-2021, 13:18. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: Plisy - żaluzje plisowane

              Cześć Magdailena,

              Bardzo ładne plisy, ale to, że plisy są ładne to jedno, ale to jak będą się prezentować w połączeniu z pozostałym wystrojem to inna sprawa
              Raczej zasięgnęłabym porady kogoś kto się zna na rzeczy bo my przez forum nie widząc Twojego mieszkania nie doradzimy chyba najlepiej. Może zapytaj w tym sklepie gdzie chcesz kupić plisy czy mogą kogoś podesłać aby doradził?

              Ja, kiedy decydowałam się na żaluzje, choć na początku chciałam aluminiowe i wydawały mi się piękne to ostatecznie wybrałam takie xx bo na szczęście sklep w którym oglądałam ekspozycję, uchronił mnie przed błędem i przysłał bardzo miłą Panią architekt, która pokazała mi wyraźnie, że do naszego mieszkania drewniane żaluzje będą pięknie komponować się z wystrojem naszego wnętrza. Za to bardzo dziękuje Państwu z OslonyDoOkien.pl

              Szczerze mówiąc miałam obawy finansowe, ale okazało się, że to doradztwo było w cenie żaluzji bo i tak musieli zmierzyć okna. Teraz całość prezentuje się świetnie i bardzo się cieszę, że wybrałam sklep w Sulejówku zamiast obok w Warszawie, bo nie dość, że taniej niż u nas to jeszcze bardzo miłe zaskoczenie profesjonalizmem. Pozdrawiam cieplutko!
              Last edited by gagatka; 23-02-2021, 13:18. Powód: link

              Skomentuj


                #37
                Odp: Plisy - żaluzje plisowane

                Mi się podobają żaluzje drewniane, mamie teraz takie doradzałam. Wybrałaxxx poziome 25 mm, pionowe jakoś mniej mi się podobają.
                Last edited by gagatka; 23-02-2021, 13:18. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Plisy - żaluzje plisowane

                  Mnie się bardzo podobają żaluzje plisowane, ale zamontowane raczej tylko w dole okna. Od góry natomiast umieściłabym zwykłe rolety lub takie zasłony rzymskie perfecta xxx. Takie zestawienie wygląda bardzo elegancko i pasuje do prawie każdego rodzaju wnętrza.
                  Last edited by gagatka; 23-02-2021, 13:18. Powód: link

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Plisy - żaluzje plisowane

                    Hejka, w moim przypadku plisy sprawdzają się znakomicie. Poza oczywistą kwestią prywatności, zauważyłam również, że po wymianie firan na plisy w takie upalne wieczory jak ten wczorajszy, nie zlatują się tak owady do mieszkania. Nie spodziewałam się tego nie mam może najzwyklejszych z marketu tylko takie plisy xxx na wymiar ze sklepu z Sulejówka, ale nie sądziłam, że będą aż tak dobre.
                    Last edited by gagatka; 23-02-2021, 13:19. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Plisy - żaluzje plisowane

                      mnie podobają się żaluzje drewniane xxx o takie i do tego jakieś bawełniane czy lniane zasłony
                      Last edited by gagatka; 23-02-2021, 13:19. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Plisy - żaluzje plisowane

                        Ja po dłuższym czasie z plisami zdecydowanie mogę je polecić. Plisy według mnie to jednoczenie praktyczne jak i bardzo estetyczne rozwiązanie kiedy potrzebujemy osłonic okna. Ja lubię dodatkowo założyć firanki do okien, ale wiem, że moja siostra kompletnie nie chce poświęcać czasu na pranie i wieszanie firanek i u niej plisy stanowią całościową osłonę i ozdobę okien. Przyznam, że bez firanek też mnie przekonują, również ładnie to wygląda, dlatego uważam, że plisy dają najwięcej możliwości. Ładnie wyglądają zarówno z firankami, jak i bez, osłaniają okno tylko w tej części w jakiej aktualnie potrzebujemy albo w całości... No po prostu nie ma się do czego przyczepić. Łatwo też się je czyści, a niektóre firmy oferują bardzo wiele wzorów, tak więc można dobrać plisy do stylu całego mieszkania, aby idealnie wpasowały się w wystrój. Polecam sprawdzić firmęxxx mój wybór padł na ofertę tej firmy i nie żałuję. Moja siostra też od nich kupiła plisy. Obydwie jesteśmy zadowolone.
                        Last edited by gagatka; 23-02-2021, 13:19. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Plisy - żaluzje plisowane

                          Moje koty nienawidzą rolet :lol: przez co na początku zmieniałam kilka razy a potem zamontowałam xxx i chyba je zaakceptowały bo jeszcze wiszą
                          Last edited by gagatka; 23-02-2021, 13:16. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Plisy - żaluzje plisowane

                            Ja jakiś czas temu zamawiałam sobie plisy do mieszkania na okna. Wcześniej miałam żaluzje ale teraz chciałam coś zupełnie innego. Na początku myślałam nad roletami ale jednak plisy wydały mi się ciekawsze z wygłądu. W końcu zamówiłam je w Łódzkiej firmie Medea.
                            Jestem bardzo zadowolona bo są bardzo ładne oraz nowoczesne. Mam na piętrze półokrągłe okna oraz nie byłam w stanie dopasować do nich odpowiednich rolet. Plisy mają tę zaletę,że można je wstawić do każdego okna.

                            xxx
                            Zamawiałam je w tym roku na okno balkonowe i zdecydowanie ułatwily mi życie
                            Last edited by gagatka; 23-02-2021, 13:15. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Plisy - żaluzje plisowane

                              Moja siostra też ma plisy w oknach i poleciła mi firmę ze Szczecina, w której robiła zamówienie. Na razie ich ofertę oglądałam na stronie internetowej: xxx). A w przyszłym tygodniu wybieram się do nich, aby wybrać konkretny kolor oraz zrobić zamówienie. Siostra z jakości plis jest bardzo zadowolona, więc liczę, że u mnie też tak będzie.
                              Last edited by gagatka; 23-02-2021, 13:15. Powód: link

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Plisy - żaluzje plisowane

                                Dla mnie najlepszym rozwiązaniem są zewnętrzne markizy Fakro. Są one praktyczne (chronią przed nagrzewaniem się wnętrz - latem różnica w porównaniu z klasycznymi rozwiązaniami jest ogromna), a poza tym świetnie wyglądają, pasują do różnych stylów wnętrza

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X