Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co przyspiesza gojenie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    co przyspiesza gojenie

    Znacie jakieś dobre preparaty przyspieszające gojenie? Czy takie ze srebrem działają, bo dużo się właśnie słyszy o właściwościach srebra
  •    
       

    #2
    Odp: co przyspiesza gojenie

    Dzień dobry,
    jako Ekspert marki Kadefarm polecam zapoznać się z produktami Ranisilver®, które dostępne są w formie maści oraz sprayu. Są to wysokiej jakości, medyczne wyroby, które działają bakteriobójczo oraz przeciwzapalnie oraz nie wywołują reakcji alergicznych. Dlatego bez obaw można je stosować nawet u dzieci lub osób wrażliwych na różnego rodzaju preparaty oraz wyroby medyczne. Zależnie od tkliwości rany, można stosować preparat w jednej lub drugiej formie, według upodobania.
    Składniki Ranisilver®, takie jak: kwas hialuronowy, mikronizowane srebro, fitokolagen akacjowy, witamina E i oleje roślinne są tak dopasowane, by w procesie leczenia wyrób medyczny działał jak najbardziej skutecznie.
    Gdyby pojawiły się jakieś pytania, jestem do dyspozycji.
    Ekspert marki Kadefarm

    Skomentuj


      #3
      Odp: co przyspiesza gojenie

      Zbliża się okres wakacji i potencjalnie częściej będziemy mieć do czynienia z różnego rodzaju urazami i powstałymi ranami.Jak postępować w takich przypadkachxxx ?Wiele ciekawych informacji i porad znalazłam właśnie na blogu poświęconym temu i innym ciekawym zagadnieniom z tej dziedziny. Warto zatem zaznajomić się z tymi informacjami bo nigdy nie wiadomo kiedy mogą się nam przydać. pzdr
      Last edited by disne; 14-07-2020, 21:41. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: co przyspiesza gojenie

        Sprawdzony Octenisept najlepszy. Regularnie będziesz stosować i nie wiadomo kiedy rana się zagoi. Dobrze odkaża, jest też w pełni bezpieczny, przecież u noworodków się już stosuje przy pielęgnacji pępka. Ja nie raz już stosowałam i zawsze działa. O wiele skuteczniejszy niż inne popularne i droższe preparaty.

        Skomentuj


          #5
          octenisept odkazi, ale może też podrażnić, trzeba na niego uważać. ja smarowałam odparzenia dziecka, swoje małe rany, otarcia czy nawet rozstępy czerwone balsamem sos eeny meeny, ma naturalny skład, przyśpiesza gojenie i regeneracje i badzo mocno nawilża. na moje brodawki przy karmieniu też pomógł.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X