Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Już doczytałam,ale naklikałyście przez cały dzionek ,witam wszyatkich ,fajnie że nowe mamy z nami tez są

    Straszna ta historia Amelki dzis tak się przejełam a najgorsze że nie mogłam nawet popisać bo mi gg nie działało cały dzień i net się co chwilę rozłączał.awaria jest tzn była jakaś.
    Moja córa starsza często się zapowietrzała ,przerażająco to wygląda.
    Cały dzień myślę o Amesi ,ale fajnie że stawia kroczki juz
    A mój skacze na pupie po pokoju i sie cieszy cały dzień chodzic mu sie odechciało ,no tylko za 1 raczkę to aż biega ,jak bylismy na spacerku to cały czas za rączkę go prowadziłam po chodniku ,ślicznie mu to idzie.

    A mój synek miał trzydniówkę ale lekarz się nie skapnął ,dali mu antybiotyk niepotrzebnie bo wysoka temp.dopiero jak mu wysypka wyszła to było:A to trzydniówka przecież

    Gratuluje Siostrze Monia
    Sylwia 9 latek
    Damianek 17 m-cy


    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

    Skomentuj

    •    
         

      a co to za link do ćwiczeń , pokarzcie.
      może i ja w końcu zaczne ćwiczyć




      Skomentuj


        Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
        a co to za link do ćwiczeń , pokarzcie.
        może i ja w końcu zaczne ćwiczyć
        Proszę http://www.*************/cwiczeniadlaciebie...997,0,0,0.html
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          dziekuję!




          Skomentuj


            Ależ nie ma za co
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Gabrys przechodzil 3dniowke
              mial przez rowno 3 dni ok 40oC goraczki, i jeszcze rozwolnienie ale nie wiem czy to nie reakcja na leki zbijajace goraczke lub zeby, i rowno na 4 dzien wysypka wyszla

              Skomentuj


                Dziewczyny a ja mam problemik z moim szkrabem ,chodzi o jedzenie ,
                otóż od kilku dni odmawia mi mlekaje tylko po przebudzeniu i po kapieli,a tak to nie chce i konieć wszystko aby nie mleko,myslałam ze mu to minie ale jest gorzej bo dziś to rano nie chciał a płakał glodny to mu chlebka i paróweczke dałam i zjadł a nawet teraz po kapieli nie chciał opił sie herbatki i śpi,ja nie wiem to tak już będzie???
                on uwielbiał mlesio

                Nusiak Ty masz juz dużą córcię,(wracaj nam do zdrowia)
                i Froch też ma roczniaka jak wygląda mniej więcej wasz jadłospis?ja się boję że mu wapnia zabraknie ,bo mi schudł już 1,5 kg jest na 20 centylu a był na 25,co poradzicie?
                Sylwia 9 latek
                Damianek 17 m-cy


                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                Skomentuj

                •    
                     

                  Iza dla mnie ta zabawka srednio na jeża ja mojemu dziecku bym nie kupiła już żadnej zabawki i nie kupuje,bo ma dużo a i tak się wszystkim nie bawi..
                  ja poprosiłam żeby jej kupili ksiażeczki takie obrazkowe,grube,sztywne strony zeby nie zdołala potargać

                  Skomentuj


                    Napisane przez froch Pokaż wiadomość
                    Iza dla mnie ta zabawka srednio na jeża ja mojemu dziecku bym nie kupiła już żadnej zabawki i nie kupuje,bo ma dużo a i tak się wszystkim nie bawi..
                    ja poprosiłam żeby jej kupili ksiażeczki takie obrazkowe,grube,sztywne strony zeby nie zdołala potargać
                    Takie książeczki Amesia ma.Szukam czegoś z odgłosami zwierząt i póki co znalazłam samochód.A może Ty znasz coś fajnego?
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      dzisiaj miałąm koszmarny sen. sniło mi się że byłam taka gruba..olbrzymia czas zacząc ćwiczenia




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No przy dziecku to czas keci nieubłaganie

                        Aż sie boje, że nie zauważe a tu już stara baba bede
                        Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                        Skomentuj


                          Siluś moja je trochę jałowo...
                          mleka nie pija,je kaszki mleczno-ryzowe 2 razy, zupkę, na wieczór robię jej grysik na wodzie plus jablko,jeszcze je w ciągu dnia deserek ze słoiczka.
                          aa mleka nie pija bo nagle przestala je pić..i wszystko łyżeczką:/
                          a do tego piła mleko bebilon pepti, bo ma skazę białkową...ale waży sobie ponad 11kg

                          Skomentuj


                            Iza moja ma grający-uczący z fishera,jest tam 5 zwierzątek,ich odgłosy i piosenki....ale nie ma sortera

                            Skomentuj


                              moniaB ten koszmar mialaś pewnie dlatego,że zjadłaś coś przed snem i wyrzut sumienia sie odezwał

                              Skomentuj


                                hello kobietki
                                Patryk tez przechodzil 3 dnowke bylismy nawet w szpitalu
                                (w sumie nie potrzebnie ale kto to wiedzial)

                                ja chodze na taniec brzucha wiec moze cos tluszczyku zrzuce
                                ale jak tylko wrocilam po wygibasach to zaraz do lodowki
                                Patryczek


                                http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X