Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

problemy z kręgosłupem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: problemy z kręgosłupem

    Prawda niestety jest tak, że dopóki kręgosłup nie zacznie Nas boleć, to nie zwracamy na niego najmniejszej uwagi, ja zaczęłam przyglądać się "kondycji" mojego kręgosłupa dopiero wówczas, gdy "dopadła mnie" pierwsza rwa kulszowa, od tego momentu regularnie chodzę na basen, rozciągam się, i siedzę "wyjątkowo" prosto
    Moja strona o zielonej kawie + ćwiczenia - http://zielonakawa-odchudzanie.pl/ + porady finansowe: http://judaszowesrebrniki.pl/

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: problemy z kręgosłupem

      Są takie plastry rozgrzewające do kupienia w aptece, ale nie wiem czy na 100% działają. Może wybrać się do kręglarza na masaż, albo do lekarza niech coś poradzi. Przeciez taki ból to nic dobrego.

      Skomentuj


        #18
        Odp: problemy z kręgosłupem

        Ja w piątek byłam własnie na prześwietleniu. Dostałam skierowanie od ortopedy córki, bo odkąd mała jest na świecie dokucza mi odcinek lędżwiowy - najbardziej kiedy podnoszę się po kąpieli córki albo znad jej łóżeczka. Mąż ma przepuklinę w odcinku lędźwiowymi miał podobne jak ja objawy. Mam nadzieję jednak, że to nie przepuklina tylko jakis stan zapalny tymczasowy...

        Skomentuj


          #19
          Odp: problemy z kręgosłupem

          Ja też mam problemy z kręgosłupem ale tylko jak coś dzwigam lub dziecko noszę. Jak nie noszę i nie dźwigam to wraca do normy i nie boli.

          Skomentuj


            #20
            Odp: problemy z kręgosłupem

            Przy dwójce maluchów i ja cierpię z powodu bólu kręgosłupa. Jestem z tych, których rada brzmiałaby: iść do lekarza! Ale co zrobić gdy trudno znaleźć czas na pójście do lekarza?!?

            Skomentuj


              #21
              Odp: problemy z kręgosłupem

              Może sport by pomógł? Słyszałam, że pływanie pomaga w bólach kręgosłupa. Zawsze możesz chodzić na basen z bobasem.
              http://tri-magic.pl/pianki-triathlonowe-neoprenowe

              Skomentuj


                #22
                Odp: problemy z kręgosłupem

                najlepszy jest basen i pływanie na bóle kręgosłupa

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: problemy z kręgosłupem

                  A próbowałyście przy bólach kręgosłupa masaży? Słyszałam, że masaż tajski jest w stanie wiele dolegliwości bólowych zredukować. Także jeśli chodzi o bóle kręgosłupa.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: problemy z kręgosłupem

                    Na codzienne problemy z kręgosłupem polecam rozciąganie, jogę albo masaże bolących miejsc na piłce do fitnessu - pomaga, sprawdzone
                    Ale jeśli bóle nie ustają, to znak od organizmu, że czas iść do lekarza - nie bagatelizować tego, bo od problemów z kręgosłupem mogą pojawić się też inne dolegliwości.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: problemy z kręgosłupem

                      OJ kochane wiem co czujecie..Sama również odczuwałam w ciązy bardzo wiele dolegliwości . Niekoniecznie przyjemnych.... Najgorsze były ataki rwy kulszowej Bardzo bolesne.
                      http://kolka-nerkowa.pl/czytelnia/rwa-kulszowa-w-ciazy/


                      Możecie sobie tutaj o tym poczytac. Każdy napad rwy kulszowej powinien być konsultowany z lekarzem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: problemy z kręgosłupem

                        Zalecałabym dokładniejsze przyjrzenie się materacowi, na którym się śpi, zwłaszcza jeśli bóle dokuczają głównie po przebudzeniu się. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie źle dobrany materac ma ogromny wpływ na bóle pleców czy innych partii kręgosłupa. Warto poczytać o materacach termoelastycznych Viscotherapy, które zalecane są m.in. w celu zmniejszenia bólu kręgosłupa.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: problemy z kręgosłupem

                          Zgadzam się, że z kręgosłupem nie ma żartów. Sama długo lekceważyłam problem bolących pleców ale stał się już tak dokuczliwy, że musiałam w końcu coś z tym zrobić. Na dniach wyjeżdżam nam morze do Primavery w Jastrzębiej Górze. Wykupiłam taki pakiet https://www.primaveraspa.pl/cennik-p...owy-kregoslup/ Są tam ćwiczenia i zabiegi SPA , które pomagają zregenerować kręgosłup. Dodatkowo w ramach pobytu można korzystać bez ograniczenia z basenu - a to także bardzo zdrowe dla kręgosłupa.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: problemy z kręgosłupem

                            Napisane przez malgosiaczek Pokaż wiadomość
                            Zgadzam się, że z kręgosłupem nie ma żartów. Sama długo lekceważyłam problem bolących pleców ale stał się już tak dokuczliwy, że musiałam w końcu coś z tym zrobić. Na dniach wyjeżdżam nam morze do Primavery w Jastrzębiej Górze. Wykupiłam taki pakiet https://www.primaveraspa.pl/cennik-p...owy-kregoslup/ Są tam ćwiczenia i zabiegi SPA , które pomagają zregenerować kręgosłup. Dodatkowo w ramach pobytu można korzystać bez ograniczenia z basenu - a to także bardzo zdrowe dla kręgosłupa.
                            Extra ośrodek, polecam.
                            Byłyśmy tam z grupą koleżanek w zeszłym roku jesienią.Mogę powiedzieć ,że wyjechałam zdrowsza.Na jakiś czas zabiegi na kręgosłup pomogły.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: problemy z kręgosłupem

                              a może spróbuj masaży?

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: problemy z kręgosłupem

                                Masaże wiele dają, wiem, bo sama miałam masaże lecznicze, a z kręgosłupem męczę się od dziecka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X