Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no to dobrze bo moja jak sie uderzy to az sie zanosi tak placze,

    polavica ja karmie piersia i wyglada to tak;w nocy cycus,rano do 9 cycus pozniej kolo 11 kaszka lub jakies jajeczko kanapeczka z maselkiem,cherbatka,pozniej kolo po 12 spi czasem dostanie cycusia przed spaniem czasem nie zalezy czy zasnie,dzis akurat nie chciala,jak sie obudzi to zupka tj gdzies kolo 15 pozniej troche cherbatki,czasem tez odemnie dziobnie troche,w miedzy czasie dostaje chrupki lub jakies ciasteczko,lub owoc,no i tak nam zleci do 17,lub 18 i idzie na drzemke mala wtedy dostaje cycusia,spi jakies 30,40 min i nastepny posilek to juz kaszka na noc plus jak chce to po kaszce cycus no a pozniej to w nocy cycus na okraglo,no mniej wiecej u mnie tak to wyglada,myslicie ze w porzadku dieta dla 9 miesiecznego dziecka???
    GABRYSIA:12.03.2008.

    Skomentuj

    •    
         

      halo jest ktos?
      GABRYSIA:12.03.2008.

      Skomentuj


        dziewczyny macie moze jakis pomysl co dac pod choinke partnerowi?tylko nie perfumy i zegarki bo to zawsze dostaje,chcialabym mu w tym roku cos fajnego dac,ale niemam pomyslu,moze wy macie
        GABRYSIA:12.03.2008.

        Skomentuj


          hej ja jestem
          Wikunia 04.08.2008r

          Skomentuj


            Ja kupilam mojemu smieszne bokserki z mikolajem i koszulke z volcano
            Wikunia 04.08.2008r

            Skomentuj


              hej niunia

              o to fajny prezent tylko moj nie chodzi w bokserkach
              GABRYSIA:12.03.2008.

              Skomentuj


                No to slipy chyba ze wogole nie nosi bielizny
                Wikunia 04.08.2008r

                Skomentuj

                •    
                     

                  kurcze mam pustke w glowie moze faktycznie jakas koszulke lub bluze?hehe nie no nosi,ale zawsze mu jakas fajna bielizne na walentynki kupuje
                  GABRYSIA:12.03.2008.

                  Skomentuj


                    oj bo on to taki troche wybredny,czpki nie nosi,szalika,nie czapki nie,wiec co tu kupic na zime?
                    GABRYSIA:12.03.2008.

                    Skomentuj


                      No widzisz zawsze cos sie znajdzie ja co roku mojemu kupuje bokserki i podkoszulki bo bardzo sie z tego cieszy a preumy uzywa 7razy na poltora mies bo tyle jest w domu a na budowe sie nie stroi takze perfumy odpadaja bo juz drugi rok ma te co na urodziny dostal
                      Wikunia 04.08.2008r

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Niekonieczne na zime musisz mu kupowac poparrz do szafy i sama bedziesz wiedziec co mu kuoic a moze jakis krawat chodzi w garniaku?
                        Wikunia 04.08.2008r

                        Skomentuj


                          zniknelam bo mala sie przebudzila i musialam ja pokolysac,spi dalej,zobaczymy ile jescze pospi

                          no krawt odpada w garniaku to tylko na naszym slubie byl no i na wesela garniak,ale narazie zadne nam sie nie zapowiada,wiec niema sensu,a garderobe ma on spora,pelna szafa,i tak nie wychodzi nigdzie bo pracuje 12 na dobe 6 dni w tyg,wiec ma stroj roboczy,no nie wiem chyba skarpety mu kupie hehe
                          GABRYSIA:12.03.2008.

                          Skomentuj


                            no i znowu wszystkie mamki uciekly,chyba ja sie dzis tylko tak nudze,nic ja tez pomykammoze pozniej forum ozyje
                            GABRYSIA:12.03.2008.

                            Skomentuj


                              To widze ze twoj maz chodzi w garniaku tak jak i moj to juz sama niewiem co bys mogla kupic najlepiej to jak dziecko pojdzie spac to ty sie poloz pod choinka w seksownej bieliznie albo bez to bedzie dla niego fajny prezent albo sie jeszcze obwiaż tylko czerwona kokardka i nic wiecej
                              Wikunia 04.08.2008r

                              Skomentuj


                                heh niunia to szalony pomysl,ale calkiem niezly!
                                GABRYSIA:12.03.2008.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X