Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tort na chrzest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Tort na chrzest

    Też podobają mi się delikatne na taką uroczystość. Nasz był cały biały tylko z błękitnymi dodatkami i błękitnym napisem

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Tort na chrzest

      Na Chrzciny synka tort zamówiłam ale był taki sztuczny że na Chrzciny córki robiłam już sama Był obłożony masą cukrową różową a z dekoracji zrobiłam białą kołyskę i dokupiłam dzidziusia Z napisem był Kosztowało mnie to dużo pracy ale chociaż smaczny był

      Skomentuj


        #18
        Odp: Tort na chrzest

        Podobaja mi sie torty typowo na chrzest takie z delikatną kolorystyką i wzornictwem w naszym przypadku jednak go nie zamawialiśmy postawiliśmy na lody w racji pory w jakiej były chrzciny

        Skomentuj


          #19
          Odp: Tort na chrzest

          Koleżanka kiedyś zrobiła na zamówienie dla chłopca Taki biały przewiązany niebieską wstążką i na środku dzidziuś i napis Chrzest Św Taki właśnie stonowany Nie było przepychu w nim i też jestem za minimalizmem
          jeśli chodzi o tort na Chrzest bo urodzinowy może już być bardziej urozmaicony

          Skomentuj


            #20
            Odp: Tort na chrzest

            mi ostatnio podobają się torty obłożone dookoła biszkoptami i przewiązane szeroką wstążką właśnie nad tego typu zastanawiam się tortem a na środku misie z masy cukrowej

            Skomentuj


              #21
              Odp: Tort na chrzest

              Obłożone biszkoptami są również piękne raz tak zrobiłam i szybko tort udekorowany a wrażenie robi duże A w śród tortów jest mnóstwo wyboru jak udekorować Wchodząc na niektóre strony to podziwiam za te talenty

              Skomentuj


                #22
                Odp: Tort na chrzest

                Ja synkowi i córeczce zamawiam u wujka to taki normalny biszkopt przekladany z bita śmietaną i kremami obsypany wiórkami z brzoskwinią i oblany delikatnie czekolada. I czekolada był napis na torcie .

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Tort na chrzest

                  szczerze mówiąc to taki tort na chrzciny moze być nawet nasaczony alkoholem, bo i tak zazwyczaj tort jedzą dorośli, chyba ze sa również na sali dzieci wówczas i oni się załapują, bo tak naprawdę solenizant to go zobaczy jedynie na zdjęciach No chyba ze będzie chrzczony w późniejszym wieku i bedzie mógł go sam zasmakować

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Tort na chrzest

                    Ja do nasączenia używam syrop barmański kokosowy Nadaję się rewelacynie spróbujcie On nie zawiera alkoholu a posmak biszkopta jest wyrażniejszy taki delikatny

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Tort na chrzest

                      Zazwyczaj nasączałam sokiem z cytryny z wodą, ostatecznie z aromatami, alkoholem kiedyś nasączałam, ale jak pojawili się konsumenci w wieku dziecięcym tak już bez alkoholu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Tort na chrzest

                        w tych tortach tyle alkoholu co kot napłakał nikomu się nic nie stanie jak łyzeczka alkoholu na tort pójdzie trochę wywietrzeje a nie będzie taki suchy nie dajmy się zwariowac

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Tort na chrzest

                          a ja jeszcze raz wam polecam do nasączania syrop barmański Ma posmak alkoholowy ale zero w nim alkoholu i smaku dużo w tort wnosi

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Tort na chrzest

                            Ja ostatnio znalazłam przepis na tort pistacjowy i mam zamiar zrobić go na urodziny córki Ozdobię go czekoladą z http://www.slodkiswiat.com.pl/ i jakimiś figurkami - efekt powinien być całkiem niezły Nie chcę zamawiać nic w cukierni bo w zeszłym roku strasznie się zawiodłam.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Tort na chrzest

                              Napisane przez syczatko Pokaż wiadomość
                              w tych tortach tyle alkoholu co kot napłakał nikomu się nic nie stanie jak łyzeczka alkoholu na tort pójdzie trochę wywietrzeje a nie będzie taki suchy nie dajmy się zwariowac
                              Mimo wszystko ile by tam go nie było córce bym takiego tortu nie dała, można.czymś innym.nasączyć tort niżeli alkoholem, chociażby sok z cytryny z wodą w proporcji 1do 3

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Tort na chrzest

                                Nie no dziewczyny chyba w tym torcie na chrzest to alkohol może być, dziecku i tak się nic nie stanie bo przecież i tak raczej jest za małe żeby spróbować chociażby kawałek, prawda? No chyba że chrzczone jest w takim wieku że samo na własnych nóżkach idzie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X