Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wypadające włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: wypadające włosy

    Napisane przez caterina13 Pokaż wiadomość
    ja na wypadające włosy stosuje naftę kosmetyczną z olejkiem rycynowym - trzeba tylko myć po niej włosy dwa razy ale mi pomaga
    też stosowałam i rzeczywiście jest różnica. Minus taki, że trzeba móc poświęcić na to sporo czasu a tego przy małych dzieciahc jak na lekarstwo.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: wypadające włosy

      Mogę Wam polecić tabletki, mojej mamie pomogły, a włosy wypadały jej strasznie - Quinoral.

      Skomentuj


        Odp: wypadające włosy

        A dziewczyny, stosowała któraś z Was vitapil lotion? To jakaś nowa odżywka do włosow z vitapilu. Mi pomogły tabletki tej firmy, ale już ich nie biorę, a chciałabym jeszcze trochę podreperować stan moich włosow i zastanawiam się nad tą odżywką.

        Skomentuj


          Odp: wypadające włosy

          Wypadanie włosów to często objaw niedoboru niektórych składników odżywczych, a więc pomogą tu standardowe zestawy witamin i minerałów. Pomocne są także maseczki na wypadające włosy, oraz odpowiednie odżywki (o lekkiej konsystencji), a także specjalne płyny, chroniące włosy przed przesuszeniem i wypadaniem.

          Skomentuj


            Odp: wypadające włosy

            Niestety tak się dzieje w ciąży, ale na szczęście później ten problem mija gdy już przestaniesz karmić polecam pić drożdże

            Skomentuj


              Odp: wypadające włosy

              Z tymi drożdżami ostrożnie. Mogą zaszkodzić.

              Skomentuj


                Odp: wypadające włosy

                Zachęcam zacząć zdrowo się odżywiać.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: wypadające włosy

                  Mnie na szczęście jeszcze nie wypadają i mam nadzieję, że nie będą wypadać

                  Skomentuj


                    Odp: wypadające włosy

                    Serio? Przecież każdej kobiecie wypadają włosy, szczególnie na jesień. Ja teraz robię płukankę z pokrzywy.

                    Skomentuj


                      Odp: wypadające włosy

                      Po ciązy wszystko wróci do normy. Na razie uzywaj dobrych kosmetyków np z tej firmy vichy Słyszałam że sa rewelacyjne i działaja doskonale.
                      Last edited by gagatka; 16-07-2020, 10:50. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: wypadające włosy

                        Vichy ma także kosmetyki do włosów? Nie wiedziałam. Myślałam, że robią tylko kremy i balsamy.

                        Skomentuj


                          Odp: wypadające włosy

                          Ja wolę domowe sposoby. Płuczę włosy w pokrzywie.

                          Skomentuj


                            Odp: wypadające włosy

                            Niestety hormony. U mnie dopiero gdzieś w drugim trymestrze ciąży włosy się poprawiły i nie miałam problemu z ich wypadaniem, tak samo ładne zrobiły się paznokcie. Poza tym jeśli to duży problem to porozmawiaj z ginekologiem, zleci badania.

                            Skomentuj


                              Odp: Wypadajace wlosy

                              Może jakaś maseczka z żółtek jaj. ja bym generalnie wybrała się do apteki po jakieś suplementy witaminowe wzmacniające włosy, zmieniła dietę na zdrowszą, a jak nie pomoże to do lekarza.

                              Skomentuj


                                Odp: Wypadajace wlosy

                                Nie przejmuj się z abardzo tymi włosami. One mają wypaść, bo nie wypadały przez całą ciążę i do tej pory choć powinny. Teraz ten zapas musi wyjść ALe warto mimo to zadbać o wzmocnienie włosów żeby nie wypadało ich za dużo znowuż. Witamin żadnych nie polecam jeśli karmisz piersią, bo dziecko może mieć problemy z brzuszkiem. Nie ma żadnego suplementu diety na włosy dla karmiących. Ja jak zaczęły mi wypadać włosy kupiłm zwykły szampon ze skrzypu polnego i odżywkę w sprayu bez spłukiwania a do tego 14dniową kurację Mariona. Po miesiącu widziałam już pierwsze efekty, a teraz - 3 miesiące po rozpoczęciu walki z wypadającymi włosami, praktycznie wygrałam, bo wypadają, ale już w granicach normy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X