Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wypadające włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wypadające włosy

    jestem w ciąży i widzę, że moja czuprynka robi się mniejsza Czy jest na to jakaś rada?
  •    
       

    #2
    To pewnie zmiany hormonalne i wiele z tym chyba nie da się zrobić niestety ale popytaj w aptece o jakieś preparaty wzmacniające włosy, które mogą stosować kobiety w ciąży.

    Ja kiedyś stosowałam taką miksturę: żółtko, kilka kropel cytryny i olejek rycynowy. Wszystko miksujemy i nakładamy na włosy. Dobrze jest wmasować też w skórę głowy, trzymamy... ile dasz radę Tanie i proste, nie zaszkodzi!

    A czarna rzepa??? Są takie szampony z rzepą w sklepach.

    Skomentuj


      #3
      to raczej hormony i chyba musisz się z tym pogodzić'
      inną przyczyną może być anemia więc warto zrobić kontrolną morfologię i w razie czego jeść żelazo

      Skomentuj


        #4
        warto sprobowac

        Bedac w ciazy mialam geste wlosy jak w latach szkolnych, piekne i lsniace, bardzo malo mi ich wypadalo. Niestety miesiac, dwa po porodzie znajdowalam cala ich mase na bluzkach, szczotce, poduszce itd... Pierwsze czego sprobowalam to Henna TREATMENT WAX (240g w cenie 200 kosztowala 20 pare zlotych o ile dobrze pamietam, dostepny w aptekach). Juz kiedys stosowalam te odzywke pielegnacyjna i bylam z niej zadowolona. Ma swoj minus po umyciu glowy trzeba nalozyc ja nosic 20-30 minut pod recznikiem a potem splukac. Bedac mloda mama rzadko kiedy mialam czas na takie chodzenie po lazienki z lazienki i zawracanie. Moj Maluch wyznaczal mi pory Potem poszlam do fryzjera i tam kobieta, ktora obcinala mi wlosy polecila mi kuracje ampulkami (trwa miesiac) firmy Matrix koszt 120 zl (dostepny tylko w salonach fryzjerskich). Potem dokupilam sobie u niej szampon oraz odzywke z tej serii. Z dnia na dzien widzialam coraz lepsze efekty. Udalo mi sie uratowac swoja czuprynke swego czasu stosowalam rowniez preparat Alveo w tabletkach rowniez przeciw wypadaniu wlosow. Jest skuteczny. Twoje wypadanie wlosow to na pewno sprawa hormonow tak jak i u mnie i wiem, ze mozna uratowac swoje wlosy i jednoczesnie poprawic ich kondycje.

        Skomentuj


          #5
          To pewnie hormony, tak jak piszą koleżanki. Ale warto spróbować jakoś ratować włosy! Może podejdź do jakiegoś dobrego fryzjera, który jak będzie widział twoje włosy, to więcej Ci podpowie i zaleci jakąś konkretną kurację.

          Skomentuj


            #6
            W trakcie ciąży nie wypadały mi włosy,ale kilka miesięcy po porodzie tak,ale to może dlatego,że w ciąży łykałam witaminki,które wzmocniły mój organizm.Jak myślicie?

            Skomentuj


              #7
              mi zaraz po porodzie trochę włosów ubyło... w ciąży nie miałam z nimi problemów

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja w ciazy mialam ten sam problem .
                Maz przyniosł mi z apteki preparat o nazwie WAX do wlosow ze sklonnoscia do wypadania - cena ok 15 zł.

                Jak dla mnie rewelacja - i wlosy super sie rozczesuja

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                  Ja w ciazy mialam ten sam problem .
                  Maz przyniosł mi z apteki preparat o nazwie WAX do wlosow ze sklonnoscia do wypadania - cena ok 15 zł.

                  Jak dla mnie rewelacja - i wlosy super sie rozczesuja
                  Mam pytanko, włosy wypadają mi garściami, miałam z tym kłłopot i przed ciążą, teraz jestem 7 miesięcy po porodzie i dalej lecą (tylko w ciąży nie wypadały).
                  czy ten preparat można brać jak się karmi piersią?
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    #10
                    pinklady jeśli karmisz piersią to nic Ci nie pomoże
                    żadne preparaty. Przestaniesz karmić włosy zaczną odrastać.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Mi też wypadają strasznie,przed ciążą miałam tak samo.

                      Skomentuj


                        #12
                        W ciaży miałam piękne włosy jak nigdy, natomiast pół roku po porodzie zaczęły wypadać garściami. Potem sie to uspokoiło.

                        Skomentuj


                          #13
                          mi niestety również strasznie wypadaja włosy;-(

                          Skomentuj


                            #14
                            mi ytez wypadały. lekarz powiedział ze musza wypaśc te co w ciązy nie wypadły. teraz jest w miare ok




                            Skomentuj


                              #15
                              mi też wypadają włosy- strasznie dużo

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X