Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla mamy na baby shower?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Bardzo dobry pomysł! Teraz takie sesje są bardzo popularne.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

      Może sesja "brzuszkowa"? Takie zdjęcia są świetną pamiątką. Można zamieścić je później w fotoksiążce Przyszła mama będzie zachwycona
      Sprawdź--> xxxx
      Last edited by disne; 24-09-2020, 23:17. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

        Na Twoim miejscu wysłałbym ładny bukiet! xxxx dowozi pod wskazany adres o dogodnej porze... bardzo wygodna opcja i oszczędność czasu, sam już kilkukrotnie skorzystałem i jestem zadowolony (moja Luba również :P)
        Pozdrawiam
        Last edited by disne; 24-09-2020, 23:18. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

          A może jakaś dobra koszula do karmienia? Warto sobie wybrać na przykład coś stąd xxx
          Last edited by disne; 24-09-2020, 23:18. Powód: link
          Od sojuszników gorszy jest tylko ich brak.

          Skomentuj


            Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

            Dobrym pomysłem też na pewno będą takie kwiaty Warto się temu bliżej przyjrzeć
            Last edited by disne; 24-09-2020, 23:18.
            Wyglądała na szczęśliwą, tylko wtedy gdy spoglądała na gwiazdy, co wieczór. Tylko wtedy

            Skomentuj


              Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

              Hejka - nie wiecie jakie xxx upic? Polecam odwiedziny na stronie Galerii Bukowski - od razu znajdziecie tam natchnienie i to na nie jeden prezent! Na blog u nich mozna znalezc takze ciekawe propozycje prezentow, a ich pluszaki - to mistrzostwo swiata! Cudowne, recznie szyte - az chce sie do nich przytulac i przytulac! A mozna robic to bez obaw, bowiem sa bardzo starannie i bezpiecznie wykonane.
              Last edited by disne; 24-09-2020, 23:18. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                Hej
                Myślę, że świetnym pomysłem dla przyszłej mamy będzie cyfrowy aparat fotograficzny, dzięki któremu będzie ona mogła robić mnóstwo zdjęć swojemu maluszkowi Pamiętajcie, żeby do aparatu dołączyć również baterie Eneloop, które zapewnią jego niezawodne działanie
                Last edited by gagatka; 17-09-2020, 13:34. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                  Na baby shower swojej przyjaciółki zakupiłam termometr bezdotykowy i kilka ciuszków dla maluszka. Przyszłym rodzicom bardzo się przydał termometr. xxx
                  Last edited by gagatka; 17-09-2020, 13:29. Powód: reklama

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                    Może bransoletka z wygrawerowanym imieniem maluszka?

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                      Może coś niestandardowego jak np. kosmetyki. Cała linia kosmetyków dla mam marki HB, to żel do masażu, emulsja, krem oraz maść. Niektóre z tych kosmetyków może używać zarówno mama jak i maluszek. Np. Maść doskonale sprawdzi się w pielęgnacji miejsc u maluszka które szczególnie narażone są na podrażnienia jak np. skóra pod pieluchą.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                        Napisane przez stefka365 Pokaż wiadomość
                        Na taką imprezę na pewno daje się prezenty, które się przydadzą przyszłej mamie. Może to być coś praktycznego jak ciuszki, pieluszki, buteleczki, czy coś na pamiątkę jak album dla noworodka . W takim albumie mama będzie mogła dokumentować wszystkie ważne momenty w życiu dziecka i stopniowo kompletować sobie cudowną pamiątkę na późniejsze lata.
                        prawa, fajna sprawa zbieranie takich zdjęć z różnego etapu życia tymbardziej, gdy na okładce albumu mamy wszystkie dane metryczkowe ;d

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                          Ja mam kilka takich sprawdzonych prezentów, które sprawdziły się już kilku przyszłym i obecnym mamom. Wybieram albo album na zdjęcia dla malucha albo poduszkę w kształcie rogala do usypiania i karmienia, rożek do noszenia i jakiś lekki kocyk do łóżeczka albo do wózka. No i jakiś komplecik ubrań dla dziecka, tak na dobry początek, jako zestaw startowy

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                            ciekawe są koszulki ręcznie malowane, masę propozycji na tę okazje xxx
                            Last edited by gagatka; 17-09-2020, 13:28. Powód: reklama

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                              Może jakiś sprzęt medyczny? Od tego masz Oromed.pl w dobrych cenach

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                                a może jakiś zestaw koszulek dla mamy i dziecka?
                                ostatnio trafiłam na ciekawą stronę, ręcznie malowane!
                                xxx
                                Last edited by gagatka; 17-09-2020, 13:28. Powód: reklama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X