Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Depilacja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Depilacja

    A używacie depilatorów? Jeśli tak, to jaki możecie polecić?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Depilacja

      Ja od ponad roku depiluję się tylko woskiem, super sprawa, bo włoski mi tak szybko nie odrastają, a nowe są słabsze. Kupiłam podgrzewacz, rolki i paski w sieci i się bawię Początki były śmieszne, ale teraz doszłam do wprawy. Każdy następny zabieg boli coraz mniej, teraz jestem w stanie nawet bikini ogarnąć

      Skomentuj


        Odp: Depilacja

        W moim przypadku, najbardziej skuteczna jest jak do tej pory lumea. Chodziłam kiedyś na depilację laserową, ale strasznie dużo pieniędzy na to wydałam, a efekty tragiczne. Postanowiłam zaryzykować i kupić swoje własne urządzenie, i muszę przyznać, że była to jedna z najlepszych decyzji zakupowych jak do tej pory. Jestem po serii około 5 zabiegów i nogi golę teraz raz na tydzień (wcześniej musiałam golić nogi chyba 2 razy dziennie). Jak dla mnie ten wydatek się opłacił

        Skomentuj


          Odp: Depilacja

          ja mam depilator ipl babyliss, super sprawa. Nogi długo gładkie, włosków odrasta już bardzo mało i też w sporych odstępach czasowych, w wakacje nie muszę pamieać o goleniu nóg

          Skomentuj


            Odp: Depilacja

            ja mam zbyt wrażliwą skórę jak na depilację, potem zostają bolesne podrażnienia i czerwone krostki.

            Skomentuj


              Odp: Depilacja

              A może zostawić ten temat specjaliście? Mi się wydaje, że to może być naprawdę dobra myśl
              Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję, odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj.

              Skomentuj


                Odp: Depilacja

                Napisane przez shirleyka Pokaż wiadomość
                ja mam depilator ipl babyliss, super sprawa. Nogi długo gładkie, włosków odrasta już bardzo mało i też w sporych odstępach czasowych, w wakacje nie muszę pamieać o goleniu nóg
                Ile kosztuje taki depilator?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Depilacja

                  Napisane przez motinka84 Pokaż wiadomość
                  Ile kosztuje taki depilator?
                  Ceny są różne, bo też możesz trafić na różne promocje. Myślę, że za 5-6 stówek powinno udać Ci się kupić. Sama go mam i to bardzo wygodne. Obrzydza mnie chodzenie do kosmetyczki, a tak sama się depiluję w domu. A w zasadzie teraz to bardzo, bardzo rzadko, bo po ipl włosy już prawie się nie pojawiają.

                  Skomentuj


                    Odp: Depilacja

                    Kiedyś goliłam się pianką i maszynką. Ale zawsze konczylo się to podraznieniami a i włoski całkiem szybko odrastały Wiec ostatecznie uzbierałam troche kasy i zapisalam sie na depilacje laserem w Mediart clinic. I polecam Wiem, ze dla niektorych moze to byc troche kosztowna sprawa, ale w perspektywie czasu oplaca sie tak zainwestowac. Bo to faktycznie dziala. Z kazdym zabiegiem wloskow na skorze pozostawalo mi coraz mniej. A teraz odrastaja doslownie trzy na krzyż

                    Skomentuj


                      Odp: Depilacja

                      Napisane przez happypuppy
                      Laser w Vici Clinic to była najlepsza decyzja jaką podjęłam. Efekty są super. Pani Ewelina odwaliła kawał dobrej roboty Teraz już nie mam problemu na wakacjach z wrastającymi włoskami.
                      Też chodzę do Vici Clinic, ale raz trafiłam na Panią, która przeprowadziła zabieg w sposób niezadowalający. Podobno już tam nie pracuje. Tylko jedna Pani, z którą miałam przyjemność tam pracuje. Ogólnie fajna klinika, polecam. Mają konkurencyjne ceny, w szczególności właśnie depilacji laserowej. Ja już mam zniżkę na dwie partię ciała, to jest też duży plus i w sumie dlatego nie zmieniłam klinki. A o zmianie myślałam, ponieważ są już lepsze lasery niż ma VC, bo Light Sheer to już jest stary i są na rynku nowsze, skuteczniejsze lasery, które nie wywołują bólu. Tak czy owak depilacja laserowa to świetna sprawa, polecam każdej kobiecie, w szczególności tym, które mają nadmierne owłosienie i problem z wrastającymi włosami, bo na te przypadłości pomoże jedynie właśnie laser.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X