Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kawa czy herbata?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Kawa czy herbata?

    Moje przemyślenia są takie, że ani kawa, ani herbata nie mają jakiegoś negatywnego wpływu na nasz organizm. No chyba że ktoś pija najgorszy sort hektolitrami. To wtedy może tak. Ja dawno odstawiłam herbatę w saszetkach i kawę w kapsułkach. Piję tylko herbaty liściaste, a do kawy zakupiłam ekspres ciśnieniowy tego typuxxxx Kawę kupuję w ziarnach i mielę bezpośrednio, bo mam akurat mały ekspres do kawy z młynkiem, więc to wygodne rozwiązanie dla mnie.
    Last edited by disne; 23-06-2020, 17:34. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Kawa czy herbata?

      u mnie herbata, nie lubie smaku kawy, i to najlepiej jakas smakowa, lisciasta

      Skomentuj


        #18
        Odp: Kawa czy herbata?

        Kawa, ale tylko w wersji bez cukru i mleka. Jest podobno dobra na odchudzanie

        Skomentuj


          #19
          Odp: Kawa czy herbata?

          Najzdrowsza kawa czarna, a herbata zielona Nie wiem co ostatecznie z herbatą czarną z dodatkami takimi, jak miód i cytryna. Chyba ok, ale trzeba pamiętać, by najpierw dodać miód, gdy temperatura herbaty opadnie do 80-70 stopni, a następnie dodać sok z cytryny.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Kawa czy herbata?

            Dokładnie tak, miodu nie powinno się dawać do wyższej temperatury niż 80 stopni, bo traci wszystkie swoje właściwości odżywcze.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X