Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cubus: trendy na lato

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cubus: trendy na lato

    Dziewczyny!
    Czy któraś z Was słyszała już o nowej kolekcji CUBUS na lato ?
    Jak dla mnie jest genialna!

    Najnowsza kolekcja Cubus jest bardzo różnorodna i każda z nas znajdzie w niej coś odpowiedniego dla siebie:

    Blue statement, Black and white trend oraz California dreaming to trzy dominujące kierunki w sezonie wiosna-lato 2013.

    *W Blue statement pierwsze skrzypce gra kolor niebieski. I to od stóp do głów. Nieodłącznym elementem jest tutaj dżins.

    *W Black and white kontrast z elementami geometrycznymi na pewno sprawi, że każda z nas będzie wyglądać wyjątkowo.

    *Z kolei Cukierkowy i sportowy styl spowodował, że jednym z kierunków letniego stylu stały się lata 90-te!

    Jak dla mnie nowa kolekcja CUBUS to bez wątpienia hit tego lata!
    Attached Files
  •    
       

    #2
    Odp: Cubus: trendy na lato

    już jesień nie lato... kiedyś bardzo lubiłam robić zakupy w cubus, teraz jakoś mnie nie przekonuje

    Skomentuj


      #3
      Odp: Cubus: trendy na lato

      Cubus to na każdą pore roku dobrze wygląda

      Skomentuj


        #4
        Odp: Cubus: trendy na lato

        Ja ostatnio bardzo dobre ceny na fajne koszulki widziałam w tym sklepie: http://www.megakoszulki.pl/ - zakupiłam tam sobie dwie takie koszulki, oraz swoim dzieciakom po jednej
        Takie wygodne, bawełniane ciuszki zawsze się przydadzą
        Pozdrawiam.
        http://forum.mamotoja.pl/

        Skomentuj


          #5
          Odp: Cubus: trendy na lato

          W CUBUS kupuję od czasu studiów i zakochana jestem w tych ciuchach, zgadzam się , że są na każdą porę roku, ech, musze iść na zakupy.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Cubus: trendy na lato

            Mnie jakoś Najnowsza kolekcja Cubus nie zachwyciła, więc raczej nie skorzystam. Wolę zakupy robić w na przykład H&M.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Cubus: trendy na lato

              A Cubus jeszcze istnieje? Bo u mnie w mieście nie ma już chyba tego sklepu.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X