Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Szukamy róży"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Konkurs "Szukamy róży"

    1. "konkursowe zdjęcie" - pojawi się więcej opcji ale wykluczasz te, w których temacie jest słowo "konkurs" i masz
    2. "masz konkursowe zdjęcie" - pojawią się tylko te 4 z różą

    Spróbowałam tak tpo tym, jak admin napisał, że zablokuje możliwość szukania.
    Szczerze Ci powiem, że ja szukając pieska w poprzednim konkursie nawet nie wpadłabym na to, żeby tak szukać - bo wg. mnie, mimo, ze to zgodne z regulaminem to jest nie fer w stosunku do tych, którzy siedziały 3 godziny ( Kasia ) i szukały ukrytego pieska ; )

    Ale to jest moje zdanie, nikt nie ma prawa mnie krytykować ani osądzać

    Tak samo, jak wg mnie nie fer jest to, że jedna użytkowniczka zgarnęła wszystkie nagrody, powinno byc zastrzeżone że jeden użytkownik może znaleźć jedno zdjęcie i wygrać jedną nagrodę, żeby dać szansę innym - ale to znów jest tylko i wyłącznie moje zdanie
    Last edited by kathiee; 24-03-2011, 13:59.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Konkurs "Szukamy róży"

      Kathiee robię tak jak napisałaś,ale niczego nie potrafię znaleźć Wpisuję,,konkurowe zdjecie" klikam szukaj i pojawia mi się 10 stron.Chyba nie mi dane jest takie kombinowanie

      Uważam, że konkurs powinien być przeprowadzony ponownie.Tak byłoby sprawiedliwie dla wszystkich

      Skomentuj


        #18
        Odp: Konkurs "Szukamy róży"

        Będzie jeszcze konkurs w takim stylu jak 2 poprzednie - wprowadzamy zabezpieczenia

        Skomentuj


          #19
          Odp: Konkurs "Szukamy róży"

          Ewelka, wpisujesz, eliminujesz wszystkie posty dotyczące innych konkursów, zostaja Ci
          - maśc na brodawki
          - kwiaty krzewy w waszym ogródku
          - jaki stanik dla karmiącej

          I tam na stonach szukasz i faktycznie sa. Ja do tego doszłam jak juz miałam linki podane przez osobe która wygrała i podpowiedź admina o tym "szukaniu"

          Masz rację, konkurs powinien byc rpzeprowadzaony jeszcze raz pomimo tego, że w regulaminie tego nie pisało! To jest niesprawiedliwe jednym słowem ; )

          Skomentuj


            #20
            Odp: Konkurs "Szukamy róży"

            Kathiee znalazłam je,ale sama nigdy bym nie wpadła na to,aby szukac właśnie w ten sposób

            Skomentuj


              #21
              Odp: Konkurs "Szukamy róży"

              Ja tak samo!
              Rowerka wczoraj szukałam 2 godziny, po czym zrezygnowałam.

              Dla mnie to nadal pozostaje ruchem nie fer..

              następny konkurs juz będzie OK ! ; )

              Skomentuj


                #22
                Odp: Konkurs "Szukamy róży"

                http://www.mamacafe.pl/forum/search.php?searchid=905524

                rzeczywiście po wpisaniu w "szukaJ" od razu wyskoczyło

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Konkurs "Szukamy róży"

                  No wiecie w sumie to czasem wystarczy wykazać się sprytem! Ja też wczorajszego pieska długo szukałam. Czekamy na następne konkursy. Może tym razem się uda!

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Konkurs "Szukamy róży"

                    spryt rzeczywiście tu zadziałał. Okazuje się, ze konkurs,w którym ja wygrałam rowerek było podpowiedzią, bo zawierał zdanie "mam konkursowe zdjęcie". W kolejnym organizator wybrał to samo rozwiazanie i osoba wygrana to wykorzystała

                    Dziś szukałam kurczaków ponad 2 godz i nic... już mi wystarczy tych poszukiwań...ale za całą resztę trzymam kciuki!

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Konkurs "Szukamy róży"

                      dziękuję silcznie za książki są super )))))))))))))

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X