Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zajęcia dodatkowe dla dzieci

    Polecam zajęcia w szkółce piłkarskiej Football Bambini. W zajęciach mogą uczestniczyć zarówno chłopcy jak i dziewczynki w wieku od 2 do 7 lat. Dzieci trenują piłkę nożną z elementami gimnastyki ogólnorozwojowej. Pierwsze zajęcia są bezpłatne, super Trener! Polecam! Moja pociecha już uczęszcza i jest zachwycona!
  •    
       

    #2
    Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

    Jest naprawdę sporo różnych możliwości na wysłanie dziecka na jakieś zajęcia dodatkowe. Wydaje mi się, że najlepsze są te zachęcające do aktywności fizycznej, bo jednak tego dzieci mają niestety coraz mniej. Widziałam ciekawe zestawienie różnych ofert w tym artykule na hellozdrowie: hellozdrowie.pl/lifestyle/zajecia-pozaszkolne-ruch-rzadzi-cz-1 Na pewno będzie przydatne dla tych jeszcze nie zdecydowanych :-)

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

      Zgadzam się,w dużej mierze zależy to także od kreatywności ze strony rodziców i tego jak pokierują swoim dzieckiem,dla mnie obowiązkowym jest basen oraz angielski,uważam że każdemu dziecku powinniśmy to zapewnić jako te dodatkowe zajęcia,ponieważ bardzo szybką uczą się zarówno języka jak i pływać.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

        Moja Majka jest małym przedszkolakiem ale już uczęszcza na lekcję z języka angielskiego i taniec.Takie dodatkowe zajęcia serwują w przedszkolu i córcia jest przeszczesliwa a to najważniejsze:



        Skomentuj


          #5
          Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

          Właściwie to często jesteśmy skazani tylko na zajęcia które oferuje przedszkole jako te dodatkowe,ale lepsze to niż nic My chodzimy poza tym na basen na lekcje pływania oraz taniec

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

            moje dzieci neistety nie chodza na zajecia dodatkowe, Sa do pozna w przedszkolu i nei ma ich kto wozic. Chodza na anglielski, rytmikę i orlik. Ale to w ramach przedssszkola

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

              Mój synek jest na razie za mały ale już teraz chodzimy na basen. Takie lekcje robią super dla maluszków i potrafią nieźle wymęczyć. dziecko super się rozwija.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                Mój synek jest na razie za mały ale już teraz chodzimy na basen. Takie lekcje robią super dla maluszków i potrafią nieźle wymęczyć. dziecko super się rozwija.
                my tez kochamy basen Zosia czuje sie w wodzie jak prawdziwa rybka - super sprawa dla takich Maluszków i dla rodziców też przyjemność, można odprezyc sie zrelaksowac w czasie takiego wypadu na basen z maluszkiem

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

                  Właśnie chyba basen oraz rytmika czy taniec,to najlepsze zajęcia z tych poza przedszkolnych dla naszego dziecka. Pomijam angielski bo niemal każda placówka już go oferuje.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

                    ja tez jestem za zajeciami dodatkowymi dla dzieciaczków tylo wszystko z umiarem - znam takie dzieci ktore ledwo co wróca ze szkoly to angielski dodatkowy, potem taniec, potem cos tam i potem cos tam a jeszcze lekcje do odrobienia i to dziecko wogole nie ma czasu na zabawe

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

                      Nasz synek chodzi na basen oraz piłkę nożną,a wcześniej chciałam zapisać go na karate ale po,myślałam że na początek to może zbyt wiele i jeśli będzie chciał to potem sam się o to upomni

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

                        W przedszkolu mają tańce i rytmikę, natomiast po przedszkolu mają zajęcia języka angielskiego w szkole Berlitz xxxxxx , a w soboty jeździmy razem na basen. Uważam, że takie zajęcia dobrze na nich wpływają no i uczą się języka obcego, a to dla mnie jest najważniejsze.
                        Last edited by disne; 19-06-2020, 22:02. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

                          Porozmawiaj z dzieckiem i zapisz na takie zajęcia na które będzie chętnie chodził.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

                            I really like reading through a post that can make people think. Also, many thanks for permitting me to comment!
                            xxxx
                            Last edited by disne; 19-06-2020, 22:03. Powód: link

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X