Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pepco promocja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pepco promocja

    nie wie mczy w kazdym miesice ale u nas w pepco cala odziez jest -50% dzis obkupilam siebie dzieci imeza za 60zł
  •    
       

    #2
    Odp: Pepco promocja

    chyba w każdym mieście, u nas w pepco co jakis czas są naprawdę fajne promocje

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pepco promocja

      Teraz kurtki zimowe dla dzieci 45 zł Super cena
      Jutro po pracy sięwybieram na zakupy mam nadzieje ze uda mi sie dorwać dwie w jednakim rozmiarze Wypatrzylam w gazetce

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pepco promocja

        A co sadzicie o jakości tamtejszych rzeczy,dajmy na to odzieży,czy uważacie że jest solidna i za tą cenę warto kupić czy też raczej nie polecacie? Im więcej opinii tym oczywiście lepiej.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pepco promocja

          Napisane przez lidibrii_pl Pokaż wiadomość
          A co sadzicie o jakości tamtejszych rzeczy,dajmy na to odzieży,czy uważacie że jest solidna i za tą cenę warto kupić czy też raczej nie polecacie? Im więcej opinii tym oczywiście lepiej.
          ja na początku kupiłam jakieś bodziaki dla Zosi - ulewała i zmiana ciuszków po pare razy na dzień była normą u nas - ale zawiodłam sie na jakości - bodziaki hmm ich jakos była taka sobie, po praniu wyglądały nie bardzo - i przestałam tam kupować, na forum Agibee zachwaliła mi jakoś ubranek ale tych na większe dzieci i ostatnio skusiłam się na zakup - kupiłam m. in leginsy moja Zosia większość czasu spędza na podłodze jak to dziecko - miała juz je na sobie i powiem szczerze ze narazie nic sie z nimi nie dzieje, prałam je i po praniu nic złego z materiałem sie nie stało - zobaczymy jak będą sie sprawować dalej

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pepco promocja

            Cały asortyment? Lubię Pepco ale przyznam że dla dziecka na razie trafiłam tylko na kiepskiej jakości pajacyka ale może to był przypadek. Dzięki za info

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pepco promocja

              Mam podobne odczucia jeżeli chodzi o jakość,ale z ostateczna opinią jeszcze poczekam bo zdarzyło mi się kupić tam kilka rzeczy ale są one stosunkowo nowe i nie zakładane,wydają się w porządku.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pepco promocja

                W Pepco są ubranka tej lepszej jakości i gorszej trzeba patrzeć na materiał z jakiego jest wykonane ubranko, miałam u nich śpiochy i rewelacja zaś body porażka podobnie jak dresy nie polecam, ale bluzeczki czapki jak najbardziej czasami mozńa utrafić fajne spodnie, getry mają w cenach standardowych ale jak miałabym wybierać to wybrałabym te z biedronki

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pepco promocja

                  Pepko jest świetne! Uwielbiam robić tam zakupy!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pepco promocja

                    Też lubię Pepko bo można tam kupić naprawdę fajne rzeczy za nieduże pieniądze. Trzeba jednak sprawdzać metki z czego są uszyte ubranka, chociaż czasem to już w rękach czuć że dużo poliestru jest i takich nie biorę. Ale te bawełniane są ok.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Pepco promocja

                      Popieram, iż jakość jest różna. Kupiłam dresy małemu i po pierwszym praniu zmechaciły się tak, że nie nadawały się do założenia, ale to wszystko zależy od gatunku. Gdybyście słyszały o jakiś większych akcjach promocyjnych dajcie znać

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pepco promocja

                        Oj tak dresy to w Pepco masakra! Jeszcze nie zdarzyło mi sie tam spotkać fajnych, porządnych dresów. Często je oglądam, bo fajna kolorystyka i krój, ale ten materiał....

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Pepco promocja

                          mi się zdarzyło coś kupić w pepco - mlodsza córcia strasznie nam ulewała i bodziak szedł na bodziakiem - ale po paru praniach ubranka wygladały koszmarnie i przestałam tam robic zakupy dla młodszej - dla starsznej córci zdarza mi sie cos kupić, ale zwracam uwage na materiał i jego jakos

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Pepco promocja

                            No niestety nie są dobre materiałowo ciuszki ale to tez cena.
                            Fajne maja te ciuszki ale pare pran i już nie są takie fajne...

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Pepco promocja

                              Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
                              No niestety nie są dobre materiałowo ciuszki ale to tez cena.
                              Fajne maja te ciuszki ale pare pran i już nie są takie fajne...
                              no dokładnie i jak przeanalizowałam co ile kupuje to teraz wolę kupic drożej a jednak lepsze jakościowo i po praniu ciuszek wygląda jak nowy - więc niekidy nie warto oszczędzać bo w finale tak czy tak nie oszczędzamy

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X