Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Witam!

    Mam na imię Marika, mam 22l. Mam cudownego synka - Jakuba, który urodził się 7.06.2008r o 7:30 rano oraz przekochanego męża, cudownego czworonoga - Mrówkę oraz świnkę morską - Purchelię (wyobraźcie sobie, że to ludzkie imię!). Mam nadzieję, że spędzimy razem miło wolne chwile
    Pozdrawiamy!
    Pozdrawiamy!

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Witam wszystkie Mamy
      Mam na imie Ania i jestem mama 16letniego syna, teraz oczekuje drugiego dzidziusia, obecnie w 16tyg. ciazy, mieszkam w Kopenhadze i tu chcę urodzic. Pozdrawiam wszystkie cięzarówki i mamusie, cieszę sie ze jestem na tym portalu, bo czasem nie mam z kim porozmawiac, popytać..podaje moje gg jakby któraś z was chciała sie bliżej zapoznac..9188978

      Skomentuj


        #63
        witam.
        mam n a imie Ela, mam 27 lat, od 3, 5 roku mezatka i od kwietnia jestem mama Lenki.

        Skomentuj


          #64
          To i ja się przywitam Jestem 30-letnią mamą trzylatka Niestety mój maluch ma AZS, ale aktualnie (odpukać!) wszystkie objawy ustały! Pozdrawiamy

          Skomentuj


            #65
            Witam wszystkie mamy mam na imię Ewa jestem mamą pół rocznej Michalinki
            efcia
            Michalinka ma 7 miesięcy

            Skomentuj


              #66
              Witam mam na imię Monika . Jestem mamą Werusi 12latek, Emilki 2,5 latek oraz Milenki cztery miesiące. Pozdrawiam gorąco

              Skomentuj


                #67
                Witam. ja mam na imię monika. mam prawie 5 miesięczną córeczkę Marysie. Mam 21 lat. jesem na forum od niedawna.




                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Witam a ja jestem aleksandra juz po trzydziestce. Mam Szymona i juz w grudniu bedzie to dorosły dwu latek. POzdrawiam

                  Skomentuj


                    #69
                    Hej!!!
                    Ja tez z chęcią tu sie wpisze nazywam sie Luiza i mam 20 lat a za 2 miesiące urodzę córeczkę

                    Skomentuj


                      #70
                      Cześć!
                      Mam dwie córeczki w wieku przedszkolnym. Są całym moim życiem!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Witajcie

                        Witam wszystkich,
                        mam na imię Kasia jestem po 30, mam 2 dzieci synka Jasia 4 latka i córcie Oleńke 8 miesięcy i męża też mam.
                        Pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #72
                          Witam wszystkie Mamy z Forum
                          Mam na imię Iza i mam synka Julianka, który ma rok i 8 miesięcy,
                          Pozdrawiam
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            #73
                            Chciałam się z Wami mamusiami przywitać mam 25 lat i świeżo urodzoną córeczkę Kasię....pozdrawiamy Was wszystkich

                            Skomentuj


                              #74
                              Cześć, jestem Jola. Mam malutką bo 3 osobową ale wspaniałą rodzinkę, dzięki której mam po co zyć

                              Skomentuj


                                #75
                                Witam Mamuśki. Jest tu na stroszkę
                                Co u Was? Jak Wam sie chowają dzieciaki? Ja już pisałam wcześniej, mam na imię Klaudia i nasz Synek Wojtuś w listopadzie będzie miał roczek
                                Mieliśmy sobie dziś iść na spacerek ale pogoda taka kiepska, troszkę ponuro i chce sie tylko siedzieć w domku.
                                Miłego dnia
                                Wojtuś 28.11.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X