Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kawa czy herbata?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kawa czy herbata?

    Co jest zdrowsze kawa czy herbata? Kawa z mlekiem czy bez? Herbata czarna czy inna? Jakie macie przemyslenia?
  •    
       

    #2
    Odp: Kawa czy herbata?

    Jedna kawa dziennie jest jak najbardziej zalecana, ale najlepiej zwykła czarna bez słodzenia i dodatków. A jeśli chodzi o herbatę to lubię w sumie każdą, a najbardziej to owocowe. Też nie słodzę herbaty.
    Jeśli chodzi o zieloną herbatę to wiem że jak do 2 minut się parzy to działa pobudzająca, a jak powyżej 2 minut to działa uspokajająco. Nie wiem czy z innymi herbatami jest to samo.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kawa czy herbata?

      wydaje mi sie, ze najzdrowsza jest zwyczajna, czarna kawa bez zadnych dodatkow. codzienne picie takiej kawy korzystnie wplywa na nasz organizm i funkcjonowanie , jesli ciekawi Cie ten temat mozesz sobie poczytac xxxxx
      Last edited by disne; 23-06-2020, 17:31. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kawa czy herbata?

        Też ostatnio usłyszałam, że jeśli kawa to tylko i wyłącznie czarna, a taka z mlekiem to zło (ale w sumie nie wiem dlaczego... nigdy się nie zagłębiałam w ten temat, a on wraca jak bumerang). ja niestety lubię kawę z mlekiem, czarnej nie jestem w stanie wypić.
        Herbata też jest ok, ale najbardziej lubię zieloną, białą i czerwoną. Za czarna nie przepadam, piję tylko kiedy muszę

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kawa czy herbata?

          Głównie kawa. Jeśli chodzi o herbatki, to tylko ziołowe.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kawa czy herbata?

            Dla mnie zdecydowanie herbata. Kawy nie piję praktycznie w ogóle.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kawa czy herbata?

              Ja bym nie dawała się zwariować. Wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kawa czy herbata?

                Herbata na przemian z kawą Herbata dla rozgrzania i dla smaku, a kawa do deserku

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Kawa czy herbata?

                  Kawa rano na pobudzenie, później na senność, jeżeli jest niskie ciśnienie atmosgeryczne. A tak to herbatki różnego rodzaju.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Kawa czy herbata?

                    Wszystko w umiarze. I kawa i herbata ma pozytywny wpływ na organizm, gorzej jak się z nimi przesadzi. Ja się stosuję do tego, żeby zachować umiar i nie słodzić. Kupuję jedno i drugie w sklepie internetowym xxx, bo wiem, że i kawa i herbata jest tam naprawdę porządnej jakości. A do tego można urozmaicić sobie zamówienie np. herbatami z dodatkiem suszonych owoców. Bardzo polecam ten sklep. Ostatnio wszystkim kupuję tam prezenty i zawsze po pierwszym spróbowaniu są zachwyceni i pytają gdzie kupiłam tę kawę czy herbatę
                    Last edited by disne; 23-06-2020, 17:33. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Kawa czy herbata?

                      Zależy od dnia ale raczej herbata :0

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Kawa czy herbata?

                        Ja nie wyobrażam sobie dnia bez filiżanki ulubionej kawy. Ostatnio zainteresowałam się nawet ekspresami do kawy i chciałabym wybrać odpowiedni dla siebie. Póki co w oko wpadł mi ten ze strony:xxxx Czy ktoś z Was ma może podobny sprzęt w domu? Jestem bardzo ciekaw opinii na jego temat.
                        Last edited by disne; 23-06-2020, 17:33. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Kawa czy herbata?

                          Też piję Yerba Mate. To lepsze niż kawa... i dużo zdrowsze..

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Kawa czy herbata?

                            Każda z tych rzeczy w umiarkowanych ilościach Ja piję maksymalnie 1 kawę dziennie, ale są też dni kiedy piję tylko herbatkę - najczęściej zieloną.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Kawa czy herbata?

                              i kawa i herbata mają wady i zalety uważam, że najlepiej wszystko jeść i pić z umiarem

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X