Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testy teoretyczne na prawo jazdy kategoria B

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Testy teoretyczne na prawo jazdy kategoria B

    Przymierzam się do zapisania się na prawo jazdy kategoria B. Zastanawiam się jaki może być koszt z tym związan?
    Kolejna sprawa to testy na egzamin teoretyczny.... ile ich jest? Ciężko je zdać?
    http://forum.mamotoja.pl/
  •    
       

    #2
    Odp: Testy teoretyczne na prawo jazdy kategoria B

    ja mam prawo jazdy prawie 10 lat i nie zdałabym bo niektóre pytania są tak absurdalne że aż głupie

    Skomentuj


      #3
      Odp: Testy teoretyczne na prawo jazdy kategoria B

      A które konkretnie jest absurdalne ??
      Bo sama zdawałam niedawno i wg mnie pytania są okey. Przygotowują do podejmowania szybkich decyzji. Uczą jak reagować w różnych dziwnych i niebezpiecznych sytuacjach. Kto ma pierwszeństwo na krzyżówkach, znaki i te sprawy.
      Jeżeli chodzi o testy na teoretyczne, to instuktor polecił nam założenie konta na http://www.ltesty.pl/
      Dostęp 18 zł. Pytania są aktualne bo pochodzą z puli pytań udostępnionych przez WORD-y.
      Zdane za pierwszym razem. 74 na 74 punkty

      Skomentuj


        #4
        Odp: Testy teoretyczne na prawo jazdy kategoria B

        Ja zdałam testy teoretyczne w lutym (więc nie tak dawno) i zdałam je za pierwszym razem mając maksymalną ilość puntków. Jeśli człowiek trochę się pouczy zdaje teorię bez problemu.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Testy teoretyczne na prawo jazdy kategoria B

          Bardzo ciężko. Ja już 8 razy nie zdałam. Nie wiem czy kiedykolwiek zdam... Chyba zrezygnuję

          Skomentuj


            #6
            Odp: Testy teoretyczne na prawo jazdy kategoria B

            Nie poddawaj się tylko poucz sie na tej stronie https://www.prawo-jazdy-360.pl/. Są na niej wszystkie pytania egzaminacyjne identyczne jak na egzaminie w WORD, więc jeżeli poświecisz trochę czasu to nie ma szans żebyś nie zdała.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Testy teoretyczne na prawo jazdy kategoria B

              Bardzo ciężkie? nie straszcie tak przecież jak się człowiek troszeczkę pouczy to na spokojnie to zda, gorzej praktyka bo to już często zależne od tego jak się czujesz za kierownicą

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Testy teoretyczne na prawo jazdy kategoria B

                Teoria to nic w porównaniu z praktyką

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Testy teoretyczne na prawo jazdy kategoria B

                  Ja się praktycznie wcale tych testów nie bałem, uczyłem się i pod koniec już robiłem je bezbłędnie co do jazdy też bardzo nie panikowałem bo miałem świetnego instruktora który dobrze mnie nauczył jeździć i jak się zachować w każdej sytuacjo na drodze. Instruktorzy z Motostart na Mokotowie z tego słyną że ich kursanci zawsze zdają bez problemu

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Testy teoretyczne na prawo jazdy kategoria B

                    Słyszałam że coraz trudniej zdać ten egzamin.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X