Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej MAmcie

    SIluś dużo zdrówka dla Damianka, ten to się namęczy z tymi ząbkami.

    Syla gratulacje

    A ja się pochwalę tak skromnie iż:
    Zdecydowaliśmy iż rowerka nie będzie.Kupiliśmy od sąsiadki samochodzik na akumulator , z pilotem.Amelka jest w pasach a ja kieruję a w przyszłości sama będzie mogla nim jeżdzic gdyz jest do lat 8.Płacilam 150 zł(gdyz ma 3 lata i jest uzywany) ale mysle ze warto a Wy?
    Oto on
    http://allegro.pl/item639837906_szok...xtra_cena.html
    tyle ze bez drzwi
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      czesc laski
      women samochod rewelacja,pokaze mojemu to nie uwierzy ze cos takiego dla dzieci istnieje...fajnie ze tak dlugo Amelka bedzie mogla sie nim bawic.

      Skomentuj


        Iza furaa BOmbowa...aż mojemu meżowi pokazalam
        dobry zakup...a jak nie ma drzwi to nie wypadnie amelka??a my dziś jedziemy do teściów bo trza się nadal pakowaćbuziole na niedziele

        Skomentuj


          Nioooo Colorowa .... prezent pierwsza klasa świetny Ależ Amela furorę zrobi
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Colorka, prezent fajny Rozważaliśmy z mężem zakup bardzo podobnego tylko garbusa, lub jeszcze kilka innych fajnych modeli tych fur jest , tylko tak się zastanawiam czy to się nadaje na nasze chodniki i kto by mi to autko znosił z 11piętra. Postanowiliśmy się wstrzymać, myślę też że Viki jest jeszcze trochę za mała i za jakiś czas (np za rok), taki prezent sprawi jej większą frajdę.

            My na dzień dziecka kupujemy małej takiego konia na biegunach:

            http://www.allegro.pl/item639870346_...k.html#gallery

            Dylematujemy jeszcze czy ma być różowy, czy fioletowy (dostępne na innych aukcjach). Wybrałam takiego, bo zależy też nam na tej grzywie i ogonku do czesania, bo Vikusia UWIELBIA czesać

            Dzisiaj pewnie nikt tu nie zajrzy, a ja się nudzę!!! Mąż ma jakąś fuchę w pracy i nas porzucił na całą niedzielę. Pogoda dupna, chmury i wiatr. Rozważam jeszcze odwiedziny teściowej, ależ by się ucieszyła , ale to ew po południu, bo teraz pewnie jej nie ma.


            Skomentuj


              witajcie laseczki.u nas wkoncu slonce swieci i wyglada ze jest ciepelko
              ja to chyba jakas wyrodna matka jestem bo nie zasypuje swojej tosi zabawkami
              samochodzik faktycznie sliczny.
              shannon

              Skomentuj


                lulla zerknij zawsze na online i wtedy wiesz czy ktoś jest czy nie ma
                ja prawie już spakowana,ino nastawiłam pranie bo musi wyschnąć do wtorku...

                Skomentuj

                •    
                     

                  jahmajka to jest nas dwie
                  może jej coś kupię,ale w czerwcu we francji,bo tu pewnie by się już nie zmieściło...

                  Skomentuj


                    FROSZKU zycze ci aby wszystko sie dobrze ulozylo na tej obczyznie.
                    shannon

                    Skomentuj


                      najbardziej to obawiam się tego,kiedy będę musiała pójść do lekarza np. z małą a ja języka wogóle nie umiem....tego się bojęę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ej napewno tam pracuje jakis polski lekarz.no ale ja doskonale rozumiem twoje obawy.tez sie balam.
                        shannon

                        Skomentuj


                          jahmajka masz piekny tysięczny post taka okrągła liczba

                          Skomentuj


                            o kurcze dobilam do 1000
                            shannon

                            Skomentuj


                              oto moja Królewna jak jadła ciastko...tak się uśmiałam bo patrzyła sobie na ręce i nie wiedziała czemu ma takie brudne...haha

                              w tym tyg.w pon zaliczyła małe ścięcie włosów,a i tak nadal się jej kręcą..
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                FROSIU jakie sliczne loki ma twoja krolewna.jestem zazdrosna
                                shannon

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X