Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    to ta czerń
    a Twoj syncio większy jest?




    Skomentuj

    •    
         

      to moj rozrabiaka
      Last edited by dotka238; 01-06-2009, 22:13.

      Skomentuj


        przystojniaczek z niego




        Skomentuj


          no,moj Brad Pitt

          Skomentuj


            monia to 3mam kciuki, ja tez czekam na druga fasolke... i za kazdym razem mam nadzieje ze cos zmajstrowalismy, a dzis tez mnie moj jadlospis zdziwil, bo najpierw truskawki, potem szproty w pomidorach, zaraz potem ochota na cos slodkiego(a nie jem) i tak w kolko, spodkie-slone,

            ja dzis slomiana wdowa to i troche na forum posiedzialam , a wczesniej to albo porzadki, albo jakies przemeblowania, albo szybki sen

            ja dzis mam pierwsze 24h bez karmirnia zobaczymy jak dalej bedzie bo puki co to bez placzu sie obylo.

            Skomentuj


              hey laski

              wyczekuję od rana na męza
              dotka nie do końca jest z tym,że dziewczynki drobniejsze....moja jest naprawdę dużą babą,większą od chłopakowto chyba zależy od genów...

              dziś już mus z pakowaniem....miłego weekendu

              Skomentuj


                Hej
                Froch ja też dziś wyczekujęna męża, za jakieś 3-4 godzinki powinien już być.
                Z pakowaniem jeszcze mam czas, na razie segreguję rzeczy i dumam co się przyda a co wyrzucę. I muszę po majce troche ciuszków posprzedawać bo te na 56 i 62 to większość nowe bo majek za duży sie urodził
                ale jakoś weny nie mam żeby się za to zabrać.
                miłego dzionka życzę


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  majekmój już jest

                  Skomentuj


                    Hej hej

                    A moja niunia też wielka jest! Już nie chodzi o same gabaryty, bo potężna nie jest, chociaż wystający brzuchol ma, ale jak na swój wiek jest bardzo wysoka. Na tym etapie góruje nad swoimi kolegami, nawet troszkę starszymi

                    A tak w ogóle to dzisiaj tak popatrzyłam z boku na tą moją córę i takie refleksje mnie naszły, kiedy ona się tak wyrobiła?? Taka samodzielna już jest... I taka samosia, kapci na przykład już nie da sobie założyć, musi SAMA, w ogóle wiele rzeczy musi SAMA i już! A jak jej się człowiek wtrynia bo chce pośpieszyć, to zaraz bunt i wrzask. I je pięknie SAMA! Jeszcze nie dawno do buzi nie było tak łatwo trafić, latała jej troszkę ta rączka, a dzisiaj tak patrzę, a ona łycha za łychą wsuwa aż miło. No i jakaś narcyzka się z niej ostatnio zrobiła, bo chodzi się przeglądac do dużego lustra w przedpokoju i całuje swoje odbicie !


                    Skomentuj


                      to co Ty robisz na MC?


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej Lulla
                        To tylko cieszyć sie powinnaś
                        to musi uroczo wyglądać jak całuje siebie
                        moja lubi oglądać swoje odbicie i zagląda do lusterka i zabki cieszy i robi papa ale jeszcze nie całuje
                        zresztą od niedawna rozumie co to jest całowanie i jak mówię daj buzi to da a ja to uwielbiam (choć Julka twierdzi żę ma niesmaczną ślinę)


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Wygląda to słodko i owszem, tylko trochę mnie nie pokoi skąd u niej takie egoistyczne zapędy, hahaha, bo ona tak sama z siebie zaczeła robić. Moja mama mówi za to, że dziecko po prostu będzie pewne siebie

                          Też uwielbiam cmokasy od mojej córeczki A Twoja Jula mnie ubawiła z tą niesmaczną śliną


                          Skomentuj


                            bo właściwie Majka najchętniej Julkę cała buzią całuję i wtedy ślina wprost do Julki buziaka sie leje

                            ja pamiętam u Julki że też była taka Zosią samosią
                            za to teraz tylko prosi żeby ją umyć ubrać a wczoraj cycusia sobie zażyczyła ( mały zazdrośnik)


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Hej mamuśki!!!!!!!!!!!!!
                              ale sie pozmieniało na MC !
                              długo mnie nie było kilka osób doszło,ale starałam sie regularnie doczytywać co piszecie...a piszecie duzo

                              Tyle zamieszania przed komunią i już po.........uf w końcu ale jak wspominam to nadal mi się łezka w oku kręci ,piekne chwile

                              mam problem z netem również ,gg mi siadło MC jako tako chodzi ,laptop w naprawie a ja klikam na starym kompie hihi jakoś idzie powoli choć muli

                              Mojej małej badania wyszły dobrze tylko trzeba kontrolować ,a Damianek mi podchorowuje
                              Zaczeło się od katarku ,już 3 dni ma a wczoraj dostał gorączki i tak całą noc,rano pojechalismy na izbę przyjęć i lekarz nic nie stwierdził poza katarkiem,lekko zaczerwienionym gardełkiem jedynie go stan dziąseł zaniepokoił,mały ma strasznie spuchnięte i po oględzinach doszedł do wniosku że synkowi idą jednoczesnie dwie trójki dolne czyli te oczne cholera i stan zapalny jest -i to może powodować goraczkę i inne objawy,dostał syrop,paracetamol,spray do nosia i tantum verde i tak do poniedziałku jak nie będzie poprawy to mamy znów przyjechać ,mały osłabiony spi już dwie godzinki biedny
                              robiłam na komunię 3 bita i zrobił forrorę!!!!!!!!!!!!pycha
                              zajrzę wieczorkiem bo teraz pustki
                              Last edited by silek7; 23-05-2009, 17:18.
                              Sylwia 9 latek
                              Damianek 17 m-cy


                              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                              Skomentuj


                                cześć!!!
                                najpierw się pochwalę, że udało mi się zdać egzamin u takiej wrednej baby

                                silek dawno Cię nie było!

                                za tydzień my idziemy na Komunię do mojej siostry ciotecznej, na prezent mam zamiar kupić jakąś fajną grę planszową edukacyjną i do tego kosz słodyczy Myślę, że się z tego ucieszy.
                                Natalka - 24 lipca 2008r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X