Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kąpiel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    my raczej codziennie, ale zdarza się co drugi dzień, w każdym razie nie ma tak że kąpiel musi być i już

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      my tez kapiemy corcie codziennie, gdy czasem pozno wrocimy do domu i nie zdazymy za calym rytualem kapielowym ;-) to malutka bardzo zle zasypia. Moze to dlatego ze uwielbia sie kapac ze swoimi wszystkimi zabawkami, a podczas kapieli tak chlapie ze wcale sie nie dziwie ze jest wykonczona po niej i od razu zasypia ;-)
      Najszczęśliwsza mama na świecie !!!

      www.pszczolkajulka.blog.onet.pl

      Skomentuj


        #18
        my kąpiemy się codziennie ale tak sobie myślę teraz nadchodzą takie chłodne dni może będę kąpać małego co drugi dzień...sama nie wiem co myślicie?

        Skomentuj


          #19
          Napisane przez truskaweczka2008 Pokaż wiadomość
          No, ale to od razu trzeba sie kremować, nie drapać i w takim razie raczej brać prysznic. Zobaczysz jaka ulga. A może idź do dermatologa, coś ci pomoże???
          Tak, ja zdecydowanie prysznic dlatego popieram. Kremy po myciu używam, ale jak zapomnę się od razu posmarować to tak mi się robi. Najgorzej właśnie nogi mi reagują.

          Skomentuj


            #20
            Ja mojego Julcia też kąpie codziennie (z wyjątkiem jak jest chory). On też uwielbia wodę (ma 9 miesięcy) no i rytuały są podobno bardzo ważne. U nas kąpiel, jedzonko, tuli tuli, bajeczka i spać. Już zasypia w łóżeczku sam, ale trwało to 2 tygodnie zanim się nauczył.

            Skomentuj


              #21
              ja kąpie swoja córcię codziennie
              sama nie wyobrażam sobie zaczęcia dnia bez prysznica
              a taki maluszek (4 miesiace) resztki kupki siusiu mleczka i spocona główka. a poza tym po kapieli śpi do 6 rano jak dobrze sie naje wieczorem.


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                #22
                Zgadzam sie z poprzedniczka.
                Uwazam ze chusteczki i tak nie wycieraja wszystkiego. Sama biore prysznic 2 razy dziennie - po nim czuje sie duzo lepiej.
                U nas wagary od kapieli sa podczas choroby lub jak np wracamy do domu i maly nam zasnie po drodze - wkladamy wtedy malego prosto do lozeczka."Dzien smierdziuszka" od czasu do czasu to nic złego

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Ja kąpie codziennie tzn staram sie (chyba ze pozno wracamy np z urodzin) mały mi wtedy lepiej śpi,a nawet szybciej zasypia. kapiel przewaznie 18.45 a o 19:20 juz w łóżeczku.
                  Bartuś 26.06.08
                  Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                  Skomentuj


                    #24
                    Napisane przez ulala20 Pokaż wiadomość
                    Czy kąpiecie dzieci codziennie?
                    Tak kąpiemy się codziennie

                    Skomentuj


                      #25
                      My też codziennie Maleńka coraz bardziej lubi kąpiele Nie płacze gdy jest w wodzie...czuje się jak ryba w wodzie...jest w swoim żywiole...Nie lubi natomiast wycierania i wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych...ale mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        codziennie taki rytuał od urodzenia....

                        nawet, jeśli jest chory to szybka kąpiel musi być, ciut chłodniejsza niż zwykle przy gorączce oczywiście dla zbicia temperatury.
                        Julek 15.o2.2oo7r



                        Skomentuj


                          #27
                          Ja też kąpie codziennie,mały to uwielbia

                          Skomentuj


                            #28
                            widze ze wasze dzieciaczki bardzo lubia sie kapac, moj alanek wydziera sie w nieboglosy jak go kapie, moze dlatego ze jest bardzo malenki bo ma dopiero niecale 2 tygodnie, myslicie ze mu przejdzie??? zabiegow pielegnacyjnych tez nie lubi.

                            Skomentuj


                              #29
                              ja też moją małą kąpię co drugi dzień, w zmię, a w lato to zależy, jeśli chodzi do piaskownicy, to codziennie, bo brudna, zapocona i jest jej wtedy niewygodnie.

                              Skomentuj


                                #30
                                Napisane przez QZka7 Pokaż wiadomość
                                widze ze wasze dzieciaczki bardzo lubia sie kapac, moj alanek wydziera sie w nieboglosy jak go kapie, moze dlatego ze jest bardzo malenki bo ma dopiero niecale 2 tygodnie, myslicie ze mu przejdzie??? zabiegow pielegnacyjnych tez nie lubi.
                                naszej Madzi przeszło, a byliśmy w identycznej sytuacji, krzyczała straszliwie, aż go 3 miesiąca, teraz zaczyna jej się podobać, zwłaszcza teraz, bo od niedawna zaczyna kojarzyć do czego, podczas kąpieli mogą służyć nóżki, mąż jej pokazuje jak nimi chlapać, a ona niesamowicie się przy tym cieszy oczywiście coś za coś, w związku z tym, że kąpiemy ją w pokoju, mamy tam małą powódź, ale opłaca się))

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X