Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

makijaz permanentny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: makijaz permanentny

    Makijaż permanentny to duża wygoda. Często jednak niedoświadczenie kosmetyczek powoduje brak zadowolenia wśród klientek. Warto zrobić wcześniej porządne rozeznanie odnośnie osoby wykonującej zabieg, jak i samego gabinetu, aby wszystko było wykonane tak, jak należy.Od dawna zastanawiam się nad nad makijażem permanentnym brwi i właśnie zbieram informację, aby zrobić to w dobrym miejscu. Co sądzicie o Piękny Permanentny w Poznaniu? Warto się nim bardziej zainteresować?

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: makijaz permanentny

      Ja też zdecydowałam się na makijaż permanentny ust i kresek na górnych powiekach ( w planach są jeszcze brwi). To ogromna oszczędność czasu każdego dnia bo robienie makijażu jest szybkie z efektów końcowych też jestem bardzo zadowolona, zrobiłam go w salonie jest Pięknie w Warszawie. Pracująca tu Dominika to najlepsza linergistka w mieście.

      Skomentuj


        #78
        Odp: makijaz permanentny

        Ja mam robione usta 4 lata temu i koniecznie muszę ponownie zrobić, bo już mało widać. Ale efekt był super i bardzo długo byłam zadowolona, więc polecam jak któraś z Was się zastanawia. Pozdr Karola

        Skomentuj


          #79
          Odp: makijaz permanentny

          Ja to chyba bym się nie zdecydowała na makijaż permanentny za dużo mam obaw że coś mogło by pójść nie tak. Więc wolę nie ryzykować

          Skomentuj


            #80
            Odp: makijaz permanentny

            mam makijaż permanentny na ustach i brwiach, dla mnie to mega komfort nie muszę być zawsze umalowana, a i tak świetnie wyglądam! wykonywała mi go moja sprawdzona kosmetyczka która ma duże doświadczenie i doskonale urządzony gabinet korzysta z wysokiej jakości sprzętu i wyposażenia BiNatural dzięki temu wiem, ze jestem w dobrych rękach

            Skomentuj


              #81
              Odp: makijaz permanentny

              No to jest w sumie prawda, ładnie to wygląda, ale jednak.. to się nie wywabia do końca, prawda?

              Skomentuj

                     
              Working...
              X