Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak urządzić łazienkę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak urządzić łazienkę?

    Zabieram sie za urządzanie łazienki w naszym domu i mam ogromny metlik w głowie, otóż jest tyle propozycji w internecie, że oszalałam i nie wiem co wybrac. łazienka ma powierzchnię 6 metrów i znalzłam na stronie producenta płytek pomysły: xxxx i chciałabym coś tu wybrac bo łatwiej będzie mi z realizacją-mam płytki na miejscu Która wam sie podoba?
    Last edited by disne; 26-06-2020, 16:56. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: Jak urządzić łazienkę?

    mi się podoba Doppia/Doppio

    Ale lubie brązy i beże sama mam w takich odcieniach łazienkę i dobrze się w niej czuje
    szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak urządzić łazienkę?

      Moj typ-legato lele. Fiolet jest piękny i nadaje łazience charakteru:-)

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak urządzić łazienkę?

        Napisane przez falko12 Pokaż wiadomość
        Zabieram sie za urządzanie łazienki w naszym domu i mam ogromny metlik w głowie, otóż jest tyle propozycji w internecie, że oszalałam i nie wiem co wybrac. łazienka ma powierzchnię 6 metrów i znalzłam na stronie producenta płytek pomysły xxx i chciałabym coś tu wybrac bo łatwiej będzie mi z realizacją-mam płytki na miejscu Która wam sie podoba?
        Hmmm... A nie lepiej wybrać coś w tym stylu? Z tego co widzę na promyk-meble.xxx, to takie zestawy można kupić już za 600-900 zł
        Last edited by disne; 26-06-2020, 16:56. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak urządzić łazienkę?

          oooo kurcze i czarne bomba Za taką cene tym bardziej się opłaca - tylko łazienka musi być też w miare przestrzenna. Nasza jest mała, ze wanna , pralka maluteńka umywalka i szafka już wisząca u sufitu musi być.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak urządzić łazienkę?

            czarne bardzo ładne- ale okropnie widać zacieki- ja się skusiłam na czarne i zacieki okropne, ciągle szoruję płytki

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak urządzić łazienkę?

              Ja na powiększeniu przestrzeni pomyślałabym o jasnych płytkach połączonych z ewentualnie ciemnymi akcentami.
              Powiększyć łazienkę można za pomocą kabiny prysznicowej rezygnując z wanny, dzięki czemu zaoszczędzimy na miejscu i wodzie
              kupując kabinę prysznicową, wybrałabym brodzić głębszy, dzięki czemu mając małe dziecko można spokojnie zrobić mu kąpiel

              Warto zrezygnować z ciemnych płytek na podłodze, wyglądają ładnie ale niestety każdą wyschniętą krople wody widać, podobnie zrezygnowałabym z ciemnych płytek przy brodziku, gdzie niestety podczas prysznicowania nie raz wychodzi kamień, który nie raz jest ciężko usunąć;/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jak urządzić łazienkę?

                Ja mam swoja łazienke w pomarańczu z kremem Nasz świtnie położył te kafelki No i brązową szafke robioną pod wymiar Kupiłam też kosz na pranie z biedronki taki duży za 40 zł i wszytsko w miare dopasowane.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jak urządzić łazienkę?

                  W mojej łazience musi stać pralka. I żeby to jakoś wyglądało rozglądam się za pralką pod zabudowę. Już mam swoje typy Znalazłam tu mixmedia pralki-do-zabudowyxxx taką jak chcę. I wiem, że w zabudowie będzie najbardziej pasowała do mojej niezbyt dużej łazienki.
                  Last edited by disne; 26-06-2020, 16:56. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jak urządzić łazienkę?

                    Moim zdaniem ważne jest to aby urządzić łazienkę na zasadzie kontrastu,tak aby całość była przyjemnym połączeniem i miejscem do którego chce się wracać,czerń plus biel lub czerwień dają takie odprężenie i relaks.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jak urządzić łazienkę?

                      ja lubie łazienkie w których jest drewno - wlasnie marzy mi sie taka łazienka gdzie beda elementy drewniane a jak Wy zapatrujecie sie na takie elementy drewna w lazienkach?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jak urządzić łazienkę?

                        Ja jestem właśnie na etapie wykańczania mojego nowego mieszkania . Kupiliśmy je zaraz po ślubie. Długo odkładaliśmy pieniądze, żeby móc je kupić, dlatego tak bardzo się cieszę, że w końcu będę mogła je urządzać i aranżować . Ogólnie całe mieszkanie będzie utrzymane w nowoczesnym, surowym stylu. W łazience postanowiliśmy postawić na minimalizm. Najważniejszymi elementami są lustra i szkoło - będzie ich dużo, żeby optycznie powiększyć pomieszczenie. Chcemy mieć kabinę prysznicową typu walki in, czyli taką bez brodzika. Mąż założył już odpowiednie kratki odpływowe, które mają uniemożliwić przedostawanie się wody z takiej kabiny do reszty łazienki. Cała łazienka ma być wyłożona kamiennymi, dużymi płytkami w ciepłym odcieniu. Już się nie mogę doczekać

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jak urządzić łazienkę?

                          Kabina bez grodziska brzmi fajnie jednak obawiałabym się czyszczenia podłogi zwłaszcza kamieni. Co do drewna fajny akcent zwłaszcza jeśli by to były tylko dodatki przy jasnych płytkach

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jak urządzić łazienkę?

                            Ja mam czarno białą łazienkę i jestem z niej bardzo zadowolona. Jeszcze trochę i będzie w 100% skończona Muszę tylko kupić pralkę i kilka akcesoriów łazienkowych. Pralkę upatrzyłam już sobie na http://www.mixmedia.pl/top-produkty-wsrod-pralek,a-2787 i chyba zdecyduję się na Amicę. Za akcesoriami patrzyłam w miejscowym sklepie ale chyba po raz kolejny zrobię zakupy online bo nic kompletnie u nas nie ma.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jak urządzić łazienkę?

                              Ja mam pralkę indesit i jestem z niej zadowolona u mojej mamy również w domu gości ten sprzęt i działa już przeszło 10 lat, ale wszystko zależy od wymagań pani domu ja szukałam zwykłej pralki bez większych wymagań, miała prać i być nie zbyt droga i taką udało mi się znaleźć ubrania doprane sporo programów a takiej szukałam

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X