Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WygraŁam..przetestowaŁam :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

    Ale oczywiście wszystkim zwyciężczyniom serdecznie gratuluję

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

      pradip - Ja to zaczęłam przygodę szukając zabaw dla swej pociechy wtedy ktoś podał linka do strony z konkursem i wtedy PIERWSZY to był nasz konkurs i się udało Nie zawsze się udaje ale przynajmniej te konkursy niektóre mobilizują dziecko do kreatywnie spędzonego czasu Więc nie poddawaj się

      Skomentuj


        #33
        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        pradip - Ja to zaczęłam przygodę szukając zabaw dla swej pociechy wtedy ktoś podał linka do strony z konkursem i wtedy PIERWSZY to był nasz konkurs i się udało Nie zawsze się udaje ale przynajmniej te konkursy niektóre mobilizują dziecko do kreatywnie spędzonego czasu Więc nie poddawaj się
        Brawo Myślę, że bardzo motywująca jest taka wygrana i to za pierwszym razem Aktualnie trochę ciężko znaleźć mi czas bo muszę kontrolować gdzie tym razem wdrapuje się mój pełzak a na czasy żeby to on brał udział w konkursach muszę jeszcze sporo poczekać

        Skomentuj


          #34
          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

          Pradip-Na pewno wygrane motywują Jeśli twój maluch za mały na takie konkursy too możesz zawsze próbować zgłaszać się i testować np jakieś zabawki czy kosmetyki to też warto

          Skomentuj


            #35
            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

            Dokładnie, wygrana daje kopa do działania, nawet jakieś pierdoły, ale wtedy widzi się sens, że jednak ten czas poświęca się nie na marne.

            Skomentuj


              #36
              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              Pradip-Na pewno wygrane motywują Jeśli twój maluch za mały na takie konkursy too możesz zawsze próbować zgłaszać się i testować np jakieś zabawki czy kosmetyki to też warto

              Ale nawet nie wiem jak szukać takich stron gdzie można coś przetestować poza tym tata znajomej pracował w wydawnictwie znanej gazety i co 2 miesiąc jego córka wysyłała hasło krzyżówki tylko co i raz adres do wysyłki nagrody podawała inny i dziwnym trafem za każdym razem wygrywała :/

              Skomentuj


                #37
                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                Ale nawet nie wiem jak szukać takich stron gdzie można coś przetestować poza tym tata znajomej pracował w wydawnictwie znanej gazety i co 2 miesiąc jego córka wysyłała hasło krzyżówki tylko co i raz adres do wysyłki nagrody podawała inny i dziwnym trafem za każdym razem wygrywała :/
                No tak część konkursów na pewno jest ustawiona i to bardzo zniechęca, ale zapewniam Cię że konkursy tutaj na Babyonline.pl są prawdziwe, bo nawet mi udaje się coś czasem wygrać ale właśnie takie działania jak Twojej koleżanki to zniechęcają strasznie do wzięcia udziału, to fakt!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                  też słyszałam że dużo konkursów jest ustawiana Szkoda :/
                  prodip -wystarczy że wpiszesz w google konkursy to masa stron ci się wyświetli
                  e-konkursy.pl
                  konkursidła
                  łowca nagród
                  Tego wszystkiego nie da rady przejrzeć chyba że ma tyle czasu ...

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                    też słyszałam że dużo konkursów jest ustawiana Szkoda :/
                    prodip -wystarczy że wpiszesz w google konkursy to masa stron ci się wyświetli
                    e-konkursy.pl
                    konkursidła
                    łowca nagród
                    Tego wszystkiego nie da rady przejrzeć chyba że ma tyle czasu ...
                    Właśnie dlatego podchodzę to "za darmo" i "wygrałaś" bardzo sceptycznie :/ dziękuje za stronki cho przy małym szkrabie czas wolny to towar deficytowy

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                      Zobaczysz że tworzenie różnych rzeczy będzie na dziecko działać dobrze i wyobraźnie pobudzi i kreatywnie czas spędzi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                        Ja zapraszam na konkursik do mnie na bloga - http://mopp.blog.pl/2015/02/17/66/
                        a sama polecam stronkę free.amciu.com :-) co chwila przychodzą mi jakieś próbki i darmowe gadżety :-))) no może nie tak dokładnie co chwila bo czasami i miesiąc dwa nic nie ma ale czasami jednego dnia otrzymuję próbkę kremu, dwa długopisy i zawieszke na torebkę :-)

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                          Fajny konkursik, ja już się zgłosiłam i zapraszam do mnie http://moje-macierzynstwo.blog.pl/

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                            Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                            Ja zapraszam na konkursik do mnie na bloga - http://mopp.blog.pl/2015/02/17/66/
                            a sama polecam stronkę free.amciu.com :-) co chwila przychodzą mi jakieś próbki i darmowe gadżety :-))) no może nie tak dokładnie co chwila bo czasami i miesiąc dwa nic nie ma ale czasami jednego dnia otrzymuję próbkę kremu, dwa długopisy i zawieszke na torebkę :-)
                            Zaraz zajrzę

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                              Dziękuję majowa mamusiu i ruszam do Ciebie :-)

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                                a ja się dostałam do testowania mleka Humana właśnie do mnie dotarło

                                ktoś jeszcze będzie testował?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X