Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WygraŁam..przetestowaŁam :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    WygraŁam..przetestowaŁam :-)

    Witam szanowne koleżanki, postanowiłam założyć nowy wątek..podziel się informacją co ostatnio wygrałaś albo przetestowałaś. Nie chodzi o rozbudowaną opinię, bo na to jest osobny wątek..ale na samo podzielenie się radością z innymi mamami w stylu - słuchajcie, właśnie wygrałam płytę z kołysankami dla maluszka, super co?

    Ewentualnie można tu wrzucać linki do stronek, gdzie można za darmo coś otrzymać..jakieś próbki lub gadżety..
    Co o tym sądzicie?
  •    
       

    #2
    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

    Ja na początek wrzucam fotkę nagród, które wygrałam na stronie www.maluchy.pl :-)
    Bardzo sie cieszę, bo jeszcze nigdy nic nie wygrałam..ale wiem, ze warto brac udział w konkursach..
    Attached Files

    Skomentuj


      #3
      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

      Ja czekam aż przyjdzie mi pocztą bo wygrałam do przetestowania grę planszową Asterix A miała zamiar kupić a tu się udało I oczywiście mam nadzieję że przymię się super Ale i z chęcią poczytam gdzie jeszcze można przetestować jakieś kosmetyki

      Skomentuj


        #4
        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

        Super :-) gratuluję !!! I fajnie, że mój pomysł się przyjął..dziękuję

        Daj znać jak gra, pozdrawiam

        Skomentuj


          #5
          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

          Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
          Ja na początek wrzucam fotkę nagród, które wygrałam na stronie www.maluchy.pl :-)
          Bardzo sie cieszę, bo jeszcze nigdy nic nie wygrałam..ale wiem, ze warto brac udział w konkursach..
          Wow Niezła paczuszka Gratulacje !

          Skomentuj


            #6
            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

            Bardzo dziękuję :-)

            Skomentuj


              #7
              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              Ja czekam aż przyjdzie mi pocztą bo wygrałam do przetestowania grę planszową Asterix A miała zamiar kupić a tu się udało I oczywiście mam nadzieję że przymię się super Ale i z chęcią poczytam gdzie jeszcze można przetestować jakieś kosmetyki
              ooo a gdzie wygrałaś tą grę ?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                ooo a gdzie wygrałaś tą grę ?
                Na stronie MnZ MamaNaZakupach.pl

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                  Ja dostałam do przetestowania serię do włosów Dove, a dla synka produkty Bobovita Przyjaciele biorę też udział w konkursach i naprawdę polecam, bo zawsze jest szansa żeby coś wygrać. Trzeba wierzyć w swoje szczęście ja gram od dwóch miesięcy, a wygrałam już butelkę z Aventu i body z Bepanthen

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                    Gratuluje..i szukam dalszych konkursów he he ;-) fajna sprawa z tym tesowaniem i wygrywaniem..zawsze można coś oszczędzić :-) jak macie jakieś linki to wrzucajcie.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                      Na fb jest dużo konkursów Ostatnio na stronie Bobovita wygrałam tran dla synka

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                        a tu ktoś próbował http://konkursy.ciufcia.pl/stacyjkowo/graj ?

                        tylko u nas za każdym razem jak jest wysoki wynik to jest problem żeby go zapisać...

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                          Napisane przez doti83 Pokaż wiadomość
                          a tu ktoś próbował http://konkursy.ciufcia.pl/stacyjkowo/graj ?

                          tylko u nas za każdym razem jak jest wysoki wynik to jest problem żeby go zapisać...
                          Kurde co za gra doszłam do 750 punktów haha ja to w takie rzeczy dobra nie jestem. Może masz za duży wynik i oni go nie potrafia przetworzyć :P

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                            Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                            Kurde co za gra doszłam do 750 punktów haha ja to w takie rzeczy dobra nie jestem. Może masz za duży wynik i oni go nie potrafia przetworzyć :P
                            no właśnie trochę to dziwne że innych wysokie wyniki się zapisują a mój jakoś nie chce... cóż szkoda troche...

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                              Ja mogę polecić stronkę gdzie można zamówić sobie bezpłatną próbkę perfum, ja już dostałam swoją i byłam zaskoczona jej wielkością, niby tylko 15 ml, ale buteleczka wydaje się duża no i jest z atomizerem. Tylko zapach nie bardzo mi podpasował ale może Wam się uda.

                              http://www.yodeyma.com/poland/pl/7-bezplatne-probki-

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X