Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Zostań recenzentką katalogu produktów"

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Konkurs "Zostań recenzentką katalogu produktów"

    Ogromne dzięki! Nigdy bym tego sama nie znalazła )) Teraz, kiedy już wiem, wydaje się oczywiste

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Konkurs "Zostań recenzentką katalogu produktów"

      widziałam że Redakcja ogłosiła laureatkę grudniowej edycji, tylko że miały wygrać 2 osoby...

      i nie wiem co można wygrać? To samo co w grudniu?

      Skomentuj


        #18
        Odp: Konkurs "Zostań recenzentką katalogu produktów"

        Napisane przez doti83 Pokaż wiadomość
        widziałam że Redakcja ogłosiła laureatkę grudniowej edycji, tylko że miały wygrać 2 osoby...

        i nie wiem co można wygrać? To samo co w grudniu?
        doti83 Redakcja pisała iż osoba odpowiedzialna za wyniki konkursów chorowała - zajrzyj sobie do wątku brzuszek miesiąca - wiec myślę, że pewno styczniowy koszyk jest inny od grudniowego tylko wszystko czeka

        Skomentuj


          #19
          Odp: Konkurs "Zostań recenzentką katalogu produktów"

          dzięki za info w takim razie czekam, może dzisiaj się wszystko wyjaśni

          Skomentuj


            #20
            Odp: Konkurs "Zostań recenzentką katalogu produktów"

            dodaję recenzje w katalogu produktów, a licznik się nie zmienia, nie wiem dlaczego, może robię coś źle?

            Skomentuj


              #21
              Odp: Konkurs "Zostań recenzentką katalogu produktów"

              No i nadal nie wiadomo czy i co można wygrać w konkursie...

              Skomentuj


                #22
                Odp: Konkurs "Zostań recenzentką katalogu produktów"

                Ja niestety muszę podzielić się moim rozczarowaniem dotyczącym tego konkursu
                Udało mi się wygrać w listopadzie. Nagrody dodałam dopiero wczoraj. Mimo kilku moich zapytań o wysyłkę nie dostałam informacji skąd takie opóźnienia. Jak tylko zobaczyłam kuriera to moje niezadowolenie puściłam w niepamięć, niestety nie na długo
                Bardzo czekałam na tą paczkę, bo wręcz marzyłam o kilku produktach. Niestety okazało się, że w paczce miało być 11 rzeczy a ja dostałam 10, z czego 4 z nich były inne niż powinny. W regulaminie były dokładnie wyszczególnione kosmetyki jakie powinnam otrzymać a ja niestety dostałam inne, moim zdaniem gorsze.

                Z jednej strony cieszę się, że cokolwiek dostałam, ale z drugiej strony jeśli jest regulamin i lista nagród to dobrze było by się jej trzymać.
                Nie ukrywam, że jestem zdziwiona, bo do tej pory nie miałam żadnych zastrzeżeń do portalu, forum i konkursów.


                W dniu wczorajszym napisałam wiadomość do Redakcji w tej sprawie i czekam na odpowiedź.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Konkurs "Zostań recenzentką katalogu produktów"

                  no to niezły poślizg z tą nagrodą... z jednej strony faktycznie fajnie że coś można wygrać, tylko należałoby się trzymać regulaminu i listy nagród

                  sama się zastanawiam co dalej robić, bo fajnie byłoby coś wygrać, ale już połowa stycznia minęła, więc nie wiem czy jest o co walczyć, czy nagrody mi się przydają czy sobie odpuścić.

                  A Redakcja milczy w tej sprawie...

                  Mam nadzieję że Twoja sprawa zostanie wyjaśniona bo ja też bardzo lubię ten portal

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Konkurs "Zostań recenzentką katalogu produktów"

                    Podejrzewam, że Redakcja od nowego roku ma urwanie głowy ze wszystkim i może dlatego nie odpisują, choć przyznam, że sama się trochę niecierpliwię, że tyle trzeba czekać ;P

                    Myślę, że może nie ma tego konkursu na styczeń, co nawet regulamin nie jest zmieniony. Ja na Twoim miejscu bym się wstrzymała aż będą jakieś konkretne informacje

                    Napisane przez doti83 Pokaż wiadomość
                    no to niezły poślizg z tą nagrodą... z jednej strony faktycznie fajnie że coś można wygrać, tylko należałoby się trzymać regulaminu i listy nagród

                    sama się zastanawiam co dalej robić, bo fajnie byłoby coś wygrać, ale już połowa stycznia minęła, więc nie wiem czy jest o co walczyć, czy nagrody mi się przydają czy sobie odpuścić.

                    A Redakcja milczy w tej sprawie...

                    Mam nadzieję że Twoja sprawa zostanie wyjaśniona bo ja też bardzo lubię ten portal

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Konkurs "Zostań recenzentką katalogu produktów"

                      To szkoda że nagrody się nie zgadzają... Ja miałam nadzieje że nasze przyjdą może jeszcze w tym miesiącu bo moja córcia teraz bardzo intensywnie ząbkuje i zestaw do masażu dziąseł i dodatkowe gryzaki są nam potrzebne na już A tak z drugiej strony to podziwiam osoby odpowiedzialne za wysyłkę nagród...bo o ile się nie mylę obsługują jeszcze min. Wizaż na którym miesięcznie jest kilka-set/tysięcy przesyłek do testów .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Konkurs "Zostań recenzentką katalogu produktów"

                        Dziewczyny, w sprawie nagrody styczniowej napisałam do redaktorki odpowiedzialnej za ten konkurs, ale nie mam jeszcze informacji zwrotnej :/
                        Wiem tylko, że do Miki odezwą się w poniedziałek, napisałam to też w wiadomości Prywatnie myślę, że nastapiła pomyłka - to się na pewno wyjaśni

                        Do przesyłek mamy specjalny, wielki magazyn wysyłkowy we Włocławku. Obsługuje wysyłki z wszystkich portali i czasopism Edipresse - nie jest tego mało! W redakcji staramy się dobrze opisywać nagrody i wysyłać je jak najszybciej - bardzo mi przykro, że Twoja, Mika, przeleżała tyle czasu :/

                        Dziewczyny, dziekuję za Waszą cierpliwość
                        pozdrawiamy,
                        Redakcja MamoToJa.pl

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Konkurs "Zostań recenzentką katalogu produktów"

                          w takim razie dziękujemy Redakcji za info i czekamy na jakieś wieści

                          a cierpliwość to moje drugie imię ;p przy trójce dzieci bardzo dużo jej trzeba hehehe

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Konkurs "Zostań recenzentką katalogu produktów"

                            też sie zastanawiałam jak to jest z tym konkursem A więc czekamy nadal

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Konkurs "Zostań recenzentką katalogu produktów"

                              i jak tam sytuacja? wiadomo już coś na temat styczniowej edycji?

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Konkurs "Zostań recenzentką katalogu produktów"

                                Nagroda już we właściwych rączkach, a raczej buzi. Dziękujemy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X