Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wymiana ciuszków dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wymiana ciuszków dla dzieci

    Hej dziewczyny
    Słyszłyście coś może o jakiejś wymianie ciuszków dla dzieci w Krakowie. Co sądzicie o takich akcjach?
  •    
       

    #2
    Odp: wymiana ciuszków dla dzieci

    W Krakowie to nie wiem... ale sama idea wymiany jest fajna, ja wymieniałam ciuszki z koleżankami, które miały dzieci w podobnym wieku, a w Warszawie jest sporo takich spotkań dla zupełnie obcych sobie osób - ale nigdy się nie odważyłam

    Skomentuj


      #3
      Odp: wymiana ciuszków dla dzieci

      Takie akcje są fajne dla mam które chcą porozmawiać z innymi mamami. Ja umieściłam na tablicy informację o tym, że mam ciuszki po swoim dziecku.

      Według mnie lepiej dogadać się z jedną/dwiema dziewczynami, aby oprócz wymiany poznać nowe koleżanki

      Skomentuj


        #4
        Odp: wymiana ciuszków dla dzieci

        Szczerze mówiąc nie słyszałam ale pomysł jest bardzo dobry. W dzisiejszych czasach mamy doskonałe narzędzie w postaci internetu gdzie wymiana/ sprzedaż ubranek jest bardzo prosta.

        Skomentuj


          #5
          Odp: wymiana ciuszków dla dzieci

          Ja siew wymieniam w ten sposób, że od jednej znajomej dostaje ubranka, wiec swoje co mam przekazuje kolejnej, a tamta znów komuś innemu Takie wymianki stosujemy by ciuszki się nie marnowały, a mamusie kasy nie wydawały !

          Skomentuj


            #6
            Odp: wymiana ciuszków dla dzieci

            Dobrze tak po rodzinie się wymieniać ciuszkami czy między koleżankami U nas też tak ciuszki wędrują

            Skomentuj


              #7
              Odp: wymiana ciuszków dla dzieci

              Ja dostałam sporo ciuszków od koleżanek, worek dla dziewczynki i worek dla chłopczyka, skoro mam chłopczyka, to worek dla dziewczynki poszedł dalej, u nas w ten sposób to działa. Często na forum mamy się oferują, na facebooku jest grupa MAMY DLA MAM, czy ODDAM DLA MAM ZA DARMO, także naprawdę dużo można zaoszczędzić.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: wymiana ciuszków dla dzieci

                o wymianie mniej u mnie słychać, bardziej właśnie oddawanie rzeczy po rodzinie, znajomych. A na internecie zauważyłam wielki handel takimi ciuszkami

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: wymiana ciuszków dla dzieci

                  Bo w sumie, po co to komuś ma zawadzać w domu, worki z ciuchami, zabawki i inne, jak w stanie idealnym lub bardzo dobrym a dziecko wyrosło. Każdy szuka jak by tu jeszcze dodatkowo zarobić a komuś może się naprawdę przydać.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: wymiana ciuszków dla dzieci

                    Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                    Bo w sumie, po co to komuś ma zawadzać w domu, worki z ciuchami, zabawki i inne, jak w stanie idealnym lub bardzo dobrym a dziecko wyrosło. Każdy szuka jak by tu jeszcze dodatkowo zarobić a komuś może się naprawdę przydać.
                    Oczywiście, zgadzam się z Tobą. I fajnie że taki handel istnieje, sama sprzedaje czasami rzeczy których już nie używam i których nie mam komu dać
                    Aczkolwiek chciałam tylko powiedzieć, że w moich regionach o ile dawanie po sobie ciuszków jest modne, o tyle spotykanie się i wymienianie już mniej.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: wymiana ciuszków dla dzieci

                      Co kraj to obyczaj, co region to inne zwyczaje

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: wymiana ciuszków dla dzieci

                        U nas też bardziej panuje moda na wymianę rodzinną a nie sprzedaż W rodzienie to w sumie już dużo dzieciaków się nazbierało

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: wymiana ciuszków dla dzieci

                          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                          U nas też bardziej panuje moda na wymianę rodzinną a nie sprzedaż W rodzienie to w sumie już dużo dzieciaków się nazbierało
                          Rodzinna wymiana to dla mnie standard, ale u nas zdarzają się takie, gdzie ludzie, którzy się wymieniają w ogłoszeniach, oferują wymianę to się na oczy nigdy nie widzieli.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: wymiana ciuszków dla dzieci

                            U mnie też - przeważnie na tablicy, ludzie pisza że oddadza ciuszki czy akcesoria dla maluszka, ale to przeważnie jak jest coś w gorszym stanie, bo jak nie zniszczone to sprzedają.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: wymiana ciuszków dla dzieci

                              U nas też tak jest a szkoda. Ja bym wymieniła ciuszki po Zuzi na ciuszki dla Fabianka. A w razie 3 dziecka o którym myślę znowu bym wymieniła

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X